Görüş Bildir

Bu haber taslak halindedir!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Onunla Başbaşa Yapacağınız Bir Sohbetin Keyifli Geçeceği Hissi Veren 16 Ünlü İsim

Anasayfa > Gıybet

Medyaya yansıyanla gerçek karakterleri arasında illaki fark olabiliyor bir kısmının, yine de tam anlamıyla tanımasak bile keyifli bir sohbet yapılır hissini aşılayabiliyor bu isimler.

Kim bilir belki bir gün bazılarıyla sohbet etme imkanınız doğar ve keyifli olup olmadığını görebilirsiniz. Sohbet etme imkanı bulanlar da vardır, onları yorumlara alalım. 😊

1. Gülse Birsel

1. Gülse Birsel

Böylesine güzel yazabilen birinin muhabbeti de iyidir, eğlencelidir de. Bir pazar sabahı, bir kahve eşliğinde tadı damağınızda kalacak bir sohbet olabilirdi.

2. Nejat İşler

2. Nejat İşler

Böylesine karakterli bir duruşu olan, sesinden oyunculuğuna kadar her yönüyle karizmatik olabilen bir adamın sohbetine doyum olmazdı hiç şüphesiz.

3. Kenan Işık

3. Kenan Işık

Yarışmadan da bildiğimiz gibi sohbet etmeyi epey severdi. Keşke sağlığına kavuşup yarışmayı tekrar sunsa ve karşısına çıkıp sohbet etme ihtimali yeniden doğsa. Kadife sesini özletti.

4. Barış Manço

4. Barış Manço

7'den 77'ye her insanla sohbet edebildiğini biliyoruz. Konuşmayı sevmeyen biriyseniz bile konuşmamak imkansızdır onun karşısında. Ah biraz daha yaşasaydı ne olurdu!

5. Erdal Beşikçioğlu

5. Erdal Beşikçioğlu

Bir gece bir bankta yanınıza oturduğunu, kafa dağıtmak için size eşlik ettiğini düşünün. Bir de deli gibi Behzat Ç. hayranıysanız saatlerce sürebilirdi o sohbet. Gecenize anlam gelirdi.

6. Haluk Bilginer

6. Haluk Bilginer

Oturacaksınız yanına, Masumiyet'teki tiradı gibi başlayacak deneyimlerini anlatmaya. Bir anda Güven Kıraç'ın canlandırdığı karakter gibi hissedeceksiniz oracıkta.

7. Şener Şen

7. Şener Şen

Düşünsenize, yıllardır izlediğiniz filmlerin arka planını, hiç bilmediğiniz hikayeleri anlatıyor; siz de merak ettiklerinizi soruyorsunuz art arda. Tüm samimiyetiyle cevaplar, içten bir sohbet olurdu muhtemelen.

8. Sıla

8. Sıla

'Kafa nereye biz oraya' modunda bir sohbet hayal edin, sabahlar olmasın isterdiniz rakı kadehlerini tokuştururken.

9. Haluk Levent

9. Haluk Levent

Cana yakın adam. 40 yıllık arkadaşınızmış gibi sohbete tutabilirdi sizi. 'Geç oldu, kalkayım abi' dediğinizde(demezsiniz ama) 'Dur daha yeni başlamıştık' deyip birkaç saat daha tutardı sizi.

10. Ahmet Mümtaz Taylan

10. Ahmet Mümtaz Taylan

Medyadan, dizilerden göründüğü kadarıyla babacan bir tavrı var. Yarım saatlik bir sohbetinden bile çok şey öğrenebilirmişsiniz imajı veriyor usta oyuncu.

11. Hayko Cepkin

11. Hayko Cepkin

Sohbetini bilirsiniz ekranlardan, tekrar yaşıyormuş gibi anlatır anılarını. İki dakika konuşsanız hayatınıza heyecan gelir, şarj olmuş gibi hissedersiniz; öyle de bir adamdır Hayko.

12. Cem Yılmaz

12. Cem Yılmaz

Stand up da bir nevi sohbet aslında, tek taraflı olsa da o sohbet tadını alıyorsunuz. Cem Yılmaz'ın anlık esprileri sayesinde onun olduğu sohbet ortamının eğlence kalitesi zirveyi zorlardı.

13. Ferhan Şensoy

13. Ferhan Şensoy

Ferhangi Şeyler'i izlediğinizde ayakta alkışlıyorsunuz, başbaşa yapacağınız bir sohbet sonrası da ayakta alkışlamadan edemezdiniz.

14. Kemal Sunal

14. Kemal Sunal

Onunla yapılacak kısacık bir sohbet bile yıllarca gülümsemenize neden olurdu kesin. Filmlerine doyum olmayan bir adamın, sohbetine hiç doyum olmazdı.

15. Sunay Akın

15. Sunay Akın

Onunla sohbete başlasanız size konuşma sırası gelmezdi muhtemelen. O anlatırdı, siz dinlerdiniz. Bundan pek de şikayetçi olmazdınız.

16. Ozan Güven

16. Ozan Güven

Tam da şu sıralar kadınlar hakkında bir sohbet keyifli olabilirdi, tabii salak salak sorular sormadığımız sürece. 😁

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
889
283
114
95
31
28
27
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

İlber Hocam nerde? Üstün Dökmen, Metin Uca, Altan Erkekli, Sezen Aksu,...?

fsodkdkkd

Cetin Tekindor 💜

Burçin

Gülse Birsel ile sohbet etmek isterdim nedense eğlenceli komik ve zeki biri gibi geliyor bana Türk kızı olarak rol modelim desem abartmış olamam:D