Önceki Hayatında Kiminle Sevgiliydin?

853PAYLAŞIM

Şimdiki hayatımızı biliyoruz, ya önceki hayatımız?

Önceki hayatında deli divane aşık olduğun kişi kimdi merak ediyorsan, hemen teste alalım seni! 

1. Hangi cinsiyetten HOŞLANDIĞINI soralım önce.

2. Reenkarnasyona inanıyor musun?

3. Kendini tek bir kelimeyle tanımlamanı istesek?

4. Senin için bu hayattaki en önemli şey ne?

5. Seni mutlu etmeyen ama zengin biriyle mi hayatını geçirmek isterdin yoksa seni mutlu eden ama fakir biriyle mi?

6. Devam ettir bakalım.

Bu ölümlü dünyayı anlamlı kılan en önemli duygu.
Size sonsuzmuş gibi hissettiren ama aynı zamanda da uçurumdan aşağı çakılmanıza neden olan şey.
Tek kelimeyle saçmalık.
Hormonlardan ibaret olan bir durum, büyütmeye gerek yok.
Tutkudan ibaret.

7. Hayatını geçirmek istediğin bir ev seç bir de.

8. Ve son olarak... Hangi yıllarda yaşamak isterdin?

Al Pacino ile sevgiliydin!

Önceki hayatında dünyanın en iyi aktörlerinden biri olan Al Pacino ile sevgiliydin! Senin gibi inatçı, tuttuğunu koparan ve başına buyruk bir insan da ancak Al Pacino gibi karşı konulamaz bir karizmaya aşık olabilirdi zaten. Al Pacino ile insanların görüp görebileceği en ateşli ve tutkulu aşkı yaşadınız... Eee Al Pacino'nun filmlerini izleyip, boşuna iç çekmiyorsun sen de...

John F. Kennedy ile sevgiliydin!

Önceki hayatında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F. Kennedy ile sevgiliydin! E ancak senin gibi cesur ve kendine güvenen bir insan John F. Kennedy gibi Amerika'nın en çok sevilen başkanlarından biriyle birlikte olabilirdi zaten. Çapkınlığı, yakışıklılığı ve dünyaya hükmedecek gücüyle bilinen John, sana deliler gibi aşıktı. O zamanların görüp görebileceği en büyük aşkı yaşadınız!

Ayhan Işık ile birlikteydin!

Önceki hayatında Türkiyenin en yakışıklı aktörlerinden biri olan Ayhan Işık ile birlikteydin! Yakışıklılığı ve beyefendi duruşuyla herkesin gönlünü fetheden Ayhan Işık, romantikliğiyle de senin kalbini çalmıştı. Duygusal bir insan olduğun için, bu yakışıklı ve bir o kadar da romantik adama karşı koyamamıştın tabii! Yaşadığınız öyle bir aşktı ki, Leyla ile Mecnun yanınızda halt etmiş desek yeridir!

Jean-Paul Belmondo ile birlikteydin!

Önceki hayatında ukala tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Fransız aktör Jean-Paul Belmondo ile birlikteydin! Çapkın gülümsemesi ve umursamaz tavırlarıyla senin gibi asi bir insanı bile kendisine aşık etmişti Jean-Paul... E karşı konulamaz karizması karşısında adeta büyülenmiştin. O da senin o kendine güvenen başına buyruk hallerine vurulmuştu! Ne aşktı ama sizinkisi...

Gary Cooper ile birlikteydin!

Önceki hayatında sevilen aktör Gary Cooper ile birlikteydin! Senin gibi neşeli ve pozitif bir insan da elbette ki yakışıklılığıyla göz dolduran ve duygularını gizleme konusunda adeta bir usta olan Gary'e aşık olacaktı! Tüm dünya Gary'e iç çekerek bakarken, o senin gözlerinde parlayan o ışığa ve içindeki çocuğa aşık olmuştu! Sizinki son yüzyılların en ama en büyük aşkıydı gerçekten!

Jane Birkin ile birlikteydin!

Önceki hayatında şarkıcı ve oyuncu Jane Birkin ile birlikteydin! Güzelliğiyle herkesi kasıp kavuran Jane'i, asiliğin ve karşı konulamaz karizmanla kendine aşık etmiştin! Sizinki gerçekten de tutku dolu ve erotik bir aşktı! Jane gibi bir kadınla birlikte olabildiğin için gerçekten de çok şanslısın, ne diyelim ki?

Marilyn Monroe ile birlikteydin!

Önceki hayatında Marilyn Monroe ile birlikteydin! Güzelliği ve sarının en güzel tonuyla ortalığı kasıp kavuran Marilyn, sana deli divane aşıktı. Onunla son yüzyılların neredeyse en tutkulu ve aşk dolu birlikteliğini yaşadınız. Senin romantikliğin ve duygusallığın, onun içindeki sevilmeye ihtiyaç duyan çocukla birleşince; ortaya mükemmel bir birliktelik çıktı!

Filiz Akın ile birlikteydin!

Önceki hayatında Yeşilçam'ın en güzel ve zarif kadınlarından biri olan Filiz Akın ile birlikteydin! Zarifliğiyle göz dolduran Filiz Akın ile dillere destan bir aşk yaşadınız. Senin aksine Filiz Akın oldukça duygusal ve kırılgan bir kadındı. Ama birbirinizi dengelediniz ve zıt kutupların birbirini çektiği gibi birbirinize çekildiniz. Türkiyenin görüp görebileceği en büyük aşkı yaşadınız nihayetinde!

Audrey Hepburn ile birlikteydin!

Önceki hayatında adeta güzelliğin ve zarafetin ikonu olan ünlü oyuncu Audrey Hepburn ile birlikteydin! Tüm dünyanın gözü onun üzerindeyken sen kendine güvenin ve tutkunla Audrey'in kalbini çalmayı başardın! Sizinki o yılların en romantik ve fırtınalı aşkıydı. Bir küs bir barışık devam etmesine rağmen birbirinizden asla kopamadınız!

Brigitte Bardot ile birlikteydi!

Önceki hayatında Brigitte Bardot ile birlikteydin! Hayran olunası güzelliğiyle herkesin dikkati onun üzerindeyken, Brigitte sana deli divane aşıktı. Asi bakışlarının altında, dünyaya meydan okuyan bir iyiliği barındıran Brigitte, seninle son yüzyılların en fırtınalı ve tutkulu aşkını yaşadı! Sizinkisi gerçekten efsane bir aşktı, unutmak mümkün değil...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anonim22

tam uydu

anonim22

marily morelyn

derin_erdem

BEN KESİN ÖNCEKİ HAYATIMDA DA SAPIMDIR :D

derin_erdem

Önceki hayatında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F. Kennedy ile sevgiliydin! E ancak senin gibi cesur ve kendine güvenen bir insan John F. Kennedy gibi Amerika'nın en çok sevilen başkanlarından biriyle birlikte olabilirdi zaten. Çapkınlığı, yakışıklılığı ve dünyaya hükmedecek gücüyle bilinen John, sana deliler gibi aşıktı. O zamanların görüp görebileceği en büyük aşkı yaşadınız!

aycaipekci

Hayret bana da en büyük aşkımsın diyordu. İkimizden birini kandırmış.

derin_erdem

sjjssjsjsj bence 2 mizi de kandırmış

oznuur-akca

Gary Cooper ile birlikteydin! Önceki hayatında sevilen aktör Gary Cooper ile birlikteydin! Senin gibi neşeli ve pozitif bir insan da elbette ki yakışıklılığıyla göz dolduran ve duygularını gizleme konusunda adeta bir usta olan Gary'e aşık olacaktı! Tüm dünya Gary'e iç çekerek bakarken, o senin gözlerinde parlayan o ışığa ve içindeki çocuğa aşık olmuştu! Sizinki son yüzyılların en ama en büyük aşkıydı gerçekten!

Görüş Bildir