Görüş Bildir
Haberler
Öldürülen Avukat Dilara Yıldız'ın Kardeşi Konuştu: 'Deli Taklidi Yaparak Çıkabileceğini Düşünüyor'

Öldürülen Avukat Dilara Yıldız'ın Kardeşi Konuştu: 'Deli Taklidi Yaparak Çıkabileceğini Düşünüyor'

Batuhan
11.01.2022 - 14:52

İstanbul Tuzla'da eski nişanlısı Oktay Dönmez'in öldürdüğü avukat Dilara Yıldız'ın kız kardeşi 'Ablam defalarca şikayetçi oldu. Fakat biz hiçbir kadınımızı koruyamadığımız gibi, benim ablamı da koruyamadık. Türk milleti olarak şimdi sesimizi duyurma zamanı. Benim ablamın sesi olun. Şimdi kendisi deli taklidi yapıyor. Deli taklidi yaparak çıkabileceğini düşünüyor. Ama çıkmasına izin vermeyin' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bugün gündemin en önemli konusu olan Dilara Yıldız'ın öldürülmesinden ardından kardeşinden çarpıcı açıklamalar geldi.

"Silahı kafasına dayayıp tüm malını almak için imza attırmaya çalışıyor evde"

"Silahı kafasına dayayıp tüm malını almak için imza attırmaya çalışıyor evde"

Merve Yıldız, 'Günler öncesinden ultra güvenlikli olarak kiralanan sitenin içine giriyor, kapısını kırıyor. Dairesinde kalıyor, tehdit ediyor ve bu kişinin uzaklaştırma kararı var. Bu kişi sonra ablamın memleketten dönmesini bekliyor günlerce. Ablam memleketten dönüyor, kapıda yakalıyor. Sonra bir şekilde ablam onu kandırıp buraya getiriyor çünkü o burayı bilmiyor. Ablam Tuzla'yı biliyor. Kendisi uzman çavuş. Polis karakolunun burada olduğunu biliyor ablam. Kurtulmak için geliyor çünkü silahı kafasına dayayıp tüm malını almak için imza attırmaya çalışıyor evde. Ablam imza atmıyor senete. Kurtulmak için getiriyor belki biri görür diye' dedi.

"Deli taklidi yaparak çıkabileceğini düşünüyor"

"Deli taklidi yaparak çıkabileceğini düşünüyor"

Ablasının eski nişanlısının uzaklaştırma kararı olduğunu söyleyen Yıldız, 'Ablam defalarca şikayetçi oldu. Fakat biz hiçbir kadınımızı koruyamadığımız gibi, benim ablamı da koruyamadık. Türk milleti olarak şimdi sesimizi duyurma zamanı. Benim ablamın sesi olun. Şimdi kendisi deli taklidi yapıyor. Deli taklidi yaparak çıkabileceğini düşünüyor. Ama çıkmasına izin vermeyin. Benim ablamın sesi olun. Benim ablam sesini çıkaramadı. Defalarca şikayet etti, 'Seni kana boğacağım.' mesajları vardı. Ama tutuklamadılar. Hiçbir önlem almadılar' diye konuştu.

Konuşmasına devam eden Yıldız, 'Benim ablam avukat onlarca kadının hakkını savundu. Güçsüz kadınların yanında oldu. Ama biz ablamı koruyamadık. Onlar ayrılalı 5 ay oldu. 5 aydır ablamın uzaklaştırma kararı var. 5 aydır ablamın mal varlığına el koymak için tehditler etti. Kendisi zaten uzman çavuş değilmiş. Ablam onu ailesinin fuhuş çetesine üye olduğunu öğrendiği için bıraktı. Ayrıldı ondan ama o ablamın peşini bırakmadı. Ben ağlamıyorum ben dik duruyorum. Tüm kadınlar için dik duracağım' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
46
30
5
3
3
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
.....

Fuhuş çetesi üyesi , uzman çavuş taklidi yapan biri , avukat nasıl uyanamamış bir de nişanlanmış bu canavarla....Akıl sır ermiyor....

Terazi_Kizi

Bazen insanın gözü kör oluyor, kulağı duymaz... Basiret bağlanıyor ve gerçekleri hemen fark edemiyor. Mekanı cennet olsun.

eski sevgilim umut kırmaz var aynı ona benziyor. o da katil ruhlu bir şerefsiz.

nzylmz

Bence aileden biri bu ocnu öldürmeli