Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Olağanüstü Resim Becerisiyle Da Vinci'yi Sollayacak Süper Yetenekli Ressam Köpek

-
Abone ol

Koltuğunuzda oturduğunuz yerden internetin derinliklerinde cirit atarken ya da kendinizden geçmiş, yarı uykulu bir şekilde dizinizi izlerken kendinizi bulma şansınızın pek de yüksek olmadığını belirtelim. Zorlu hayat koşullarına rağmen başarıyı yakalayan insanlar hakkında sayısız hikaye duymuşsunuzdur; bu hikayelerin biraz önce söylediğimiz gibi yaparak olmadığını bilin. Ha bu da yetmiyorsa Distractify derlemesi süper yetenekli bu köpeğe gelin bir göz atın: Bu sevimli köpek, emin olun hayattaki tercihlerimizi tekrar tekrar sorgulatacak!

Kaynak: http://distractify.com/animals/2016/03/2...

İşte karşınızda internette 'Dogvinci' olarak anılan sevimli köpek Dagger!

Dagger'ın olağandışı becerisi, eğitim aldığı sırada sahibesi Yvonne Dagger tarafından keşfedilmiş. Yvonne resim yaptığı bir esnada, köpeğinin kendisiyle gerçekten ilginç bir şekilde ilgilendiğini fark etmiş

''Birden beni dürtüklemeye başladı. 'Dagger resim yapmak ister misin?' dedim, karşılığında kuyruğunu salladı ben de tamam dedim.''

Böylelikle Dagger, rulaya sıkıştırılmış fırçasını ağzına alarak resim yapmaya başlamış. Şaşırtıcı bir şekilde resim yapan sevimli köpek, renk konusunda yardım aldığında ise gerçekten etkileyici modern sanat eserleri yapmaya başlamış.

O günden sonra da sanat kariyerine adım atmış yetenekli köpek.

'Dogvinci' tablolarına sahip olmak isteyenler , 50 ile 200 dolar arasında ücret ödeyerek Dagger tablolarına sahip olabiliyor.

İşin en anlamlı ve güzel olan kısmı ise elde edilen gelirin köpekleri sahiplendirme kuruluşuna gidyor olması.

Çünkü Dagger'ın da bildiği gibi büyük yetenek büyük sorumluluk getirir.

Ayrıca bu şirin köpeğin böyle şirin bir bere giymesi her şekilde kabulümüz 🐶❤️

Bu hikayeden ne mi öğrendik peki? Bizlerin tembel tembel otururken renk körü bir köpeğin sanat eserleri yaratabileceğini... Ve birçok insandan daha iyi olabileceğini...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir