Görüş Bildir
Haberler
"O İnsanlar Bu Şike İşlerini Yaptılar, Cezalarını Çektiler"

"O İnsanlar Bu Şike İşlerini Yaptılar, Cezalarını Çektiler"

Batuhan
13.10.2015 - 11:44

Şike Davası savcısı Mehmet Berk, Telegol programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Şike Davası savcısı Mehmet Berk, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş'ın eski asbaşkanı Serdal Adalı gibi isimlere verilen beraat kararı ile ilgili konuştu. Mehmet Berk, 'Vicdanen rahatım. Ben ömrü hayatımda yaptığım hiçbir işten pişman olmadım. Mehmet Ali Aydınlar'a dava açıyorlarmış. Bana yapılan siyasi baskıları, önerilen rüşvetleri hepsini anlatırım. Ben meslek hayatım boyunca hak, hukuk dışına hiç çıkmadım.' dedi.

'Kastımı bulurlarsa gelip beni assınlar'

Davayı açarken kimseden bir emir almadığını belirten Berk, 'Ben dosyaya, eyleme bakarım arkadaş. Ben şu meslekte 20 yıl boyunca hep şerefimle çalıştım. Kasıtlı hiçbir iş, hata yapmadım. Hepimiz insanız, hatalarımız olabilir ama o dosyada kasıtlı hiçbir hatamı bulamazlar. 400 sayfa iddianame yazdım, her bir sayfası doğrudur. Bir kastımı bulsunlar, gelip beni assınlar' sözlerini sarf etti.

Şikenin yapıldığını belirten savcı Mehmet Berk, 'Herkesin bir kanaati var, herkesin görüp söylemediği şeyler var. O insanlar bu şike işlerini yaptılar, cezalarını çektiler. Kim diyebilir ki bu tapelere bakarak bu insanlar bu işleri yapmamıştır?' açıklamalarında bulundu.

Eurosport

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0