Netflix Türkiye’de Temmuz Ayında Yayınlanacak Olan Yeni Dizi, Film ve Belgeseller

2PAYLAŞIM

Vaktini bir şeyler izleyerek geçirmeyi sevenler için mükemmel bir ay daha bizleri bekliyor. Belli ki temmuz ayında da Netflix'te harika dizi, film ve belgesellere doyacağız! 😍 Bakalım Temmuz ayında hangi diziler yayınlanacak, hangi sevilen film ve belgeseller Netflix'te gösterime girecek?

Kaynak: filmloverss

21. Star Trek Beyond / Netflix Lisanslı İçerik / 31 Temmuz

Sonsuzluk’ta, Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde  kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşır. Kirk ve ekibini yok etme tehlikesi söz konusudur ve bu bilinmeyen, ücra bölgede iletişim de yoktur.  Kirk mürettebatı toparlamaya ve Yorktown üssünü kurtarmak için geri dönmeye çalışacaktır.

20. The Souvenir / Netflix Lisanslı İçerik / 17 Temmuz

80’li yılların başında geçen filmde, genç bir sinema öğrencisi ile güvenilmez bir adam arasında yaşanan ilişkiye odaklanılıyor.

19. Minamata / Netflix Lisanslı İçerik / 2 Temmuz

Minamata, bir savaş fotoğrafçısı olan W Eugene Smith’in hikayesini konu ediyor. Life dergisinin fotoğrafçılığını üstelenen Smith, derginin editörü Ralph Graves tarafından büyük bir olayı açığa çıkarmak için Japonya’ya gönderilir. Minamata halkının cıva yüzünden zehirlenmesini ele alan bu iş, Smit’in kariyerinin mihenk taşlarından biri olur.

18. Warcraft / Netflix Lisanslı İçerik / 1 Temmuz

Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler.  Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.

17. The Movies That Made Us: 2. Sezon / Netflix Orijinal Belgeseli / 23 Temmuz

Bir nesli tanımlayan gişe filmlerinin ardındaki gerçek öyküleri öğrenin. Oyuncular, yönetmenler ve sektörün içinden isimler, eğlenceli ve derin incelemeler sunuyor.

16. Audible: Engel Tanımayan Başarı / Netflix Orijinal Belgeseli / 1 Temmuz

Amaree Mckenstry-Hall ve Maryland Sağırlar Okulu’ndaki takım arkadaşları, futbolda başarılı olmaya çalışırken kişisel sorunlarla ve bir trajediyle uğraşır.

15. Explained: 3. Sezon / Netflix Orijinal Belgeseli / Her Hafta Yeni Bölüm

Ünlülerin anlatıcı olarak yer aldığı bu belgesel dizisinde monarşiden özür dilemeye, köpeklerden estetik ameliyatlara kadar çok çeşitli ve büyüleyici konuları keşfedin.

14. The Water Man / Netflix Orijinal Filmi / 9 Temmuz

Hasta annesini kurtarmak için umutsuzca çabalayan 11 yaşındaki Gunner, evden kaçar ve ölümü aldatma gücüne sahip olduğu söylenen efsanevi bir adamı aramaya başlar.

13. The Last Mercenary / Netflix Orijinal Filmi / 30 Temmuz

Eski bir ajan, oğlunu korumak için Fransız Gizli Servisi ile yaptığı anlaşmanın üzerinden 25 yıl geçtikten sonra saklandığı yerden çıkmak zorunda kalır.

12. Troll Hunters: Rise of the Titans / Netflix Orijinal Filmi / 21 Temmuz

Trol Avcıları, 3 Altında ve Büyücüler’in kahramanları, Dünya’yı ele geçirip ilk hâline döndürmek isteyen karanlık bir düşmanla savaşmak için güçlerini birleştiriyor.

11. The Last Letter From Your Lover / Netflix Orijinal Filmi / 23 Temmuz

1960’lardan kalma bir dizi aşk mektubu bulan bir gazeteci, bu gizli ilişkinin ardındaki gizemi çözmek için harekete geçer. Jojo Moyes’un kitabından uyarlandı.

10. Korku Sokağı – Fear Street Üçlemesi / Netflix Orijinal Filmi

2 Temmuz – 1. Kısım: 1994

Bir dizi acımasız cinayetin ardından bir genç kız ve arkadaşları, kötü şöhretli kentlerini yıllardır pençesine almış olan uğursuz bir güce karşı savaşır.

9 Temmuz – 2. Kısım 1978

Lanetli Shadyside kasabasında bir katilin seri cinayetleri, Camp Nightwing’i dehşete düşürür ve eğlenceli bir yazı korkunç bir hayatta kalma mücadelesine çevirir.

16 Temmuz – 3. Kısım 1666

Karanlık sırlar. Korkunç bir kötülük. Güçlü bir lanetin ardındaki gerçek ve bir kasabanın geleceğine dair cevaplar, 1666’nın acımasız dünyasında gizli.

9. Geçen Yaz / Netflix Orijinal Filmi / 9 Temmuz

Deniz, kumsal, arkadaşlar, aile ve asla unutulmayacak ilk aşklar. Her yaşta başka türlü geçer yaz. 90’larda ve yazlıkta ise bambaşka…

8. Resident Evil: Infinite Darkness / Yeni Dizi / 8 Temmuz

Raccoon City’de yaşanan korkunç olaylardan yıllar sonra Beyaz Saray viral bir saldırıyla harap olduğunda Leon ve Claire, kendilerini karanlık bir komplonun içinde bulur.

7. Biohackers / 2. Sezon / 9 Temmuz

Hatırlayamadığı zamanlar ve rahatsız edici vizyonlar yüzünden huzuru kaçan Mia, hayatında yaşanan ani değişiklikleri ve bunları neden anımsayamadığını çözmeye çalışır.

6. Outer Banks / 2. Sezon / 30 Temmuz

Yepyeni yaz maceralarıyla geri dönen dizinin ikinci sezonunda ekip bu sefer bambaşka bir sınavla karşı karşıya.

5. My Unorthodox Life / Yeni Dizi / 14 Temmuz

Bu reality dizisinde Elite World Group CEO’su ve katı bir Ortodoks-Musevi cemaatinin eski üyesi Julia Haart ile artık yetişkin olan çocuklarının hayatına tanık olun.

4. How to Sell Drugs Online (Fast) / 3. Sezon

Ekip, farklılıklarını bir kenara bırakıp sağlık durumu kötüleşen Lenny’nin tedavisi için para bulmaya çalışır. Ancak yeni tehditler kapıdadır.

3. Sky Rojo / 2. Sezon / 23 Temmuz

La Casa de Papel’in yaratıcılarının imzasını taşıyan Sky Rojo’nun ikinci sezonunda da bolca adrenalin ve aksiyon sizi bekliyor.

2. Never Have I Ever / 2. Sezon / 15 Temmuz

Yeni bir aşk, yeni bir sınıf arkadaşı ve annesiyle atışmak için yeni sebepler, Devi’nin farklı biçimlerde cesur hamleler yapıp tartışmalı kararlar almasına neden olur.

1. Atypical / 4. Sezon / 9 Temmuz

Casey ve Sam yuvadan ayrılmanın eşiğindeyken Gardner ailesinin her bireyi, hayatlarındaki bir sonraki adım konusunda önemli kararlarla karşı karşıyadır.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir; 🎬

Heyecandan Gözünüzü Ekrandan Ayıramayacağınız Son 10 Yılın Hırsızlık Temalı En İyi Dizi ve Filmleri - onedio.com
Heyecandan Gözünüzü Ekrandan Ayıramayacağınız Son 10 Yılın Hırsızlık Temalı En İyi Dizi ve Filmleri - onedio.com
Lupin Dizisine Hayran Olup "Keşke Hiç Bitmeseydi" Diyenlerin İzlemesi Gereken 13 Heyecan Verici Dizi - onedio.com
Lupin Dizisine Hayran Olup "Keşke Hiç Bitmeseydi" Diyenlerin İzlemesi Gereken 13 Heyecan Verici Dizi - onedio.com
İzlerken Ekrana Kilitlenip Bir An Bile Canınızın Sıkılmamasını Sağlayacak 40 Harika Dizi - onedio.com
İzlerken Ekrana Kilitlenip Bir An Bile Canınızın Sıkılmamasını Sağlayacak 40 Harika Dizi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
semih-kurnaz

Van Damı özlemişiz ya, gelsin bakalım..

Görüş Bildir