Neler Dönmüş Öyle! Berkcan Güven ve Reynmen'in Exxen'deki Programının İptal Olmasının Altında Yatan Sebepler

10PAYLAŞIM

Acun Ilıcalı birkaç ay içinde hızlı bir şekilde kurduğu eğlence platformuna Youtube camiasının birçok önemli ismini dahil etmişti. Birçok Youtuber Exxen'de program yapmak için Acun Ilıcalı ile anlaşmıştı.

Exxen'deki Youtuberların arasında Reynmen ve Berkcan Güven'in de olması bekleniyordu.

Programın içeriği gizli saklı bir şekilde hazırlanıyordu. Ne Berkcan, ne Reynmen ne de Acun asla sır vermiyordu!

Exxen'de yayınlanacak programın adı bile neredeyse belliydi. Öyle ki Reynmen, Acun Ilıcalı ile toplantı yaptıklarını gösteren bir story paylaştı. Bu storyde "Programın adı ne olsun?" diye takipçilerine sordu

Durum öyle bir hal almıştı ki Reynmen ve Berkcan Güven, her gün Acun Ilıcalı ile birlikteydi. Bunu attıkları storylerde birebir gördük. Son olarak da açtıkları bir canlı yayında Acun Ilıcalı ile iddiaya girdiler. Eğer yapacakları program Exxen'in en çok izlenen programı olursa Acun Ilıcalı onlara 7 milyon değerinde bir araba alacaktı. Bu ne büyük bir iddia!

Ne olduysa oldu her şey tersine döndü! Geriye ne iddia kaldı ne de program! Önce bir sürü söylenti ortaya atıldı. İddiaya göre Exxen hakkında kötü yorumlar gelince Berkcan Güven ve Reynmen programın yayın tarihini ertelemek istemiş.

Acun Ilıcalı'nın verdiği tarihe göre ise program Şubat'ta yayınlanacaktı.

Bu söylentileri duyan takipçiler sosyal medyada adeta ikiye bölündü. Acun Ilıcalı'yı haklı bulanlar bir tarafta, Reynmen ve Berkcan Güven'i haklı bulanlar ise bir tarafta yer aldı.

Bazıları ise Reynmen ve Berkcan Güven'in iddiayı kaybedeceklerini anladıkları için böyle yaptığını düşünmeden edemedi! Ancak net bir açıklama yapılmamıştı. Yani, söylentiler doğru mu değil mi kimse bilmiyordu.

Berkcan Güven ise yaptığı açıklamalarla olayı biraz daha netleştirdi. Ünlü Youtuber, "Proje yattı gibi!" sözlerini söylerken kendisini de aklamaya çalıştı

Güven, "Benimle bir alakası yok!" diyordu.

Berkcan Güven, tarafların çok fazla olmasından ve bir türlü ortak noktada buluşamadıklarından bahsetti. Bu nedenle de ipler gerilmiş belli ki...

Berkcan Güven, "Hemen bir çekim tarihi istendi. Öyle bir çalışma tempomuz yok bizim." sözleriyle daha esnek bir çalışma tarzı istediklerini belli etti. Bütün bu sebeplerden sonra ipler koptu ve proje iptal oldu.

İşin gerçek yüzü de böylece ortaya çıktı. Ne diyelim, kısmet değilmiş!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berke-can11

Yahu sunlarin tipine bi bak ulan siz 9 yasindaki cocuklarin cokomel markasisiniz televizyon sizin neyinize biri şebek öteki oteki ondan daha sebek,millette bunlari bisey saniyor

king-in-the-east

böylece sosyal medya tayfasının tv ya da bu tarz platformlarda program yayın vs yapamayacagını görmüş oluyoruz.. çünkü çalışma saatleri kullanılan dil vs gibi şeyler kendi ortamları kadar rahat degil.. internet gibi bir özgürlük varken gençler bedava izledigi şeylere para verip almaz zaten ona ayıracak paraları yok acuncugum.. şarkıcılıgı oyunculugu tv programcılıgını yapacagın yerlerin yıllardır degişmeyen kuralları ve işleyişi var bütün ülkelerde.. öyle en çok reyting yapan gençleri toplayayım iki tane şey çekeyim parayı kırayım yemez..

kadir_33

Vay anasını neler neler olmuş öyle ağzım açık kaldı okurken düşman başına düşman başına

aaabbbcccddd

o proje yattı Faruk yattııııı

Görüş Bildir