Ne Kadar Melek Yüzlü Bir Şeytansın?

İlişki Testleri
675PAYLAŞIM

Ne kadar melek yüzlü şeytansın? 

Testi çöz ve öğren!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek
Ne fark eder?!

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Sevmediğin bir insanın sırrını öğrendin diyelim, bunu bir şekilde yayar mısın?

Herkese yayarım.
Sadece arkadaşlarıma söylerim.
Yok ya kimseye söylemem.
Kim bilir???

4. Pekii yolda yürürken herhangi bir insanın yere oturmuş hüngür hüngür ağladığını gördün. Yanına gider miydin?

5. Hiç sahte hesap açıp birilerini oradan takip ettiğin oldu mu?

Hiç sahte hesap açmadım.
Evet ne yazık ki yaptım...
Aklıma geldi de hiç uğraşmadım.
Bu yapmayacağım anlamına gelmiyor. :)

6. En yakın arkadaşının sevgilisi seni sevdiğini söyledi diyelim, bu durumu arkadaşına anlatır mıydın?

7. Imm... Daha önce herhangi bir yakınının telefonunu gizlice karıştırdığın oldu mu?

Sevgiliminkini karıştırmıştım valla.
E zamanında karıştırdık.
Yok böyle şeyler yapmam.

8. Imm... Şöyle bir keyif kahvesi içecek olsan şekerli mi içersin yoksa şekersiz mi?

Şekerli
Şekersiz

9. Yalan söyleme konusunda ne kadar iyisindir? (Hadi kendini 5 üzerinden puanla'?

10. Son olarak, sevmediğin insanlarla aynı ortamda olunca nasıl davranıyorsun?

Onu görmezden gelirim.
Sürekli onu rahatsız edecek şeyler söylerim.
Konuşacağı zaman lafını keserim.
Diğer insanlarla muhabbet ederim.
Hiçbir şey yokmuş gibi dururum.

Düşman başına!

Senden var ya korkulur... Etrafındaki insanlara karşı her zaman iyi niyetle yaklaşırsın. Güleryüzlü halinle insanlara pozitif enerji saçarsın. Bir buluşma varsa daima orada olursun. İnsanları tek tek gözlemlersin ve kafanda profillerini çizersin. Fakat kimsenin görmediği ve bilmediği bir gerçek var. Aslında dışarıya karşı verdiğin bu enerji senin en büyük silahın diyebiliriz. Eğer sevmediğin bir insan varsa ortada ona düşmanca yaklaşmazsın. Tam tersi düşmanını tanımak için yakınına girersin. Onun yüzüne gülüp öyle bir zamanda kendini gösterirsin ki, masken düşüverir. Hele sana karşı yanlışı olan insanların vay haline... Kendince çok sinirlenirsin ama çizgini hiç bozmazsın. Hiçbir şey olmamış gibi o kişinin en ufak bir açığını yakalarsın. Karşındaki de senin samimiyetini görür ve tüm kapılarını açar. İşte o anda herkesin gördüğü o melek yüz kaybolur... Senin gibi sinsi, uyanık ve çakal birini görmedik. Normal şartlarda kimseye kötü niyet beslemezsin ama seni kıranın, yamuğu olanın haddini de bildirirsin. İnce ince işlediğin o plana uyum sağlarsın. Kimsenin sana bulaşmaması gerekir...

Gerektiğinde melek yüzlü şeytanın alası olursun!

Normalde şeker gibi bir insansın. İnsanlara her zaman anlayışla yaklaşan, empati kurabilen ve sevgini hissettiren bir yapın var. Öyle kolay kolay sinirlenmezsin fakat biri damarına bastığı zaman senden tehlikelisi yoktur. İşte bu noktada tam bir melek yüzlü şeytan olursun. Sinsilik desen var çakallık desen var anlayayacağın her şey var. Sen herkese hak ettiği değeri verme düşüncesindesin. Öyle kimseye eyvallahın yok. Sana kötü gelene kötü iyi gelene de iyi davranırsın. Her şey bu kadar basit. Her zaman olduğun gibi görünmekten yanasın. İçinde ne varsa çatır çatır söylersin. Nasıl hissedersen öyle davranırsın. Ama dediğimiz gibi damarına basıldığında melek yüzlü şeytanın alası olursun.

Sen kim melek yüzlü şeytan olmak kim?

Senin gibi bir insan nasıl melek yüzlü bir şeytan olabilir ki? Kalbinde kocaman bir iyilik var. Bu kadar güzel duyguları barındıran bir insandan hiçbir zarar gelmez. Aksine herkesi kendin gibi iyi niyetli zannettiğin için aslında hep sen zarar görüyorsun. Çünkü o kadar içten o kadar samimisin ki, insanların seni anlaması çok zor. Melek gibi bir insansın. Kalbinin temizliği resmen yüzüne yansımış. Ne birilerini kırmak istersin ne de başka bir kötülük yapmak istersin. Birilerine kızmak veya düşmanca davranmak hiç sana göre değil. Anlayacağın sende melek kısmı var ama şeytan kısmı hiç yok. Bir arkadaşının canı sıkkın olduğunda yanında olur, yüzünü güldürmek için elinden geleni yaparsın. Biri üzülse sen de onunla birlikte üzülürsün. Kimseden bir şey beklemeden, karşılıksız iyilik yaparsın. Bir ortamda olduğun zaman resmen pozitif enerji yayarsın. Samimiyetine, enerjine herkes hayran kalır. Eğe bir konuda rahatsız olursan karşıdaki insanı incitmeden söylersin. Böyle düşünceli, yardımsever ve iyimser bir insansın. Sende melek yüzlü şeytanlık denen bir şey yok...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-karaman15

ben bir meleğimmmmmmmmmmmmmmmmm

isa-huseynov

Senden var ya korkulur...

eren-kiran2

Sen kim melek yüzlü şeytan olmak kim?😈 yanlış cevap

aybars-yildirim

Normalde şeker gibi bir insansın. İnsanlara her zaman anlayışla yaklaşan, empati kurabilen ve sevgini hissettiren bir yapın var. Öyle kolay kolay sinirlenmezsin fakat biri damarına bastığı zaman senden tehlikelisi yoktur. İşte bu noktada tam bir melek yüzlü şeytan olursun. Sinsilik desen var çakallık desen var anlayayacağın her şey var. Sen herkese hak ettiği değeri verme düşüncesindesin. Öyle kimseye eyvallahın yok. Sana kötü gelene kötü iyi gelene de iyi davranırsın. Her şey bu kadar basit. Her zaman olduğun gibi görünmekten yanasın. İçinde ne varsa çatır çatır söylersin. Nasıl hissedersen öyle davranırsın. Ama dediğimiz gibi damarına basıldığında melek yüzlü şeytanın alası olursun. Gel tarihimi yaz. Hepsi tamamen doğru.

s3npoi

same

aysenur-alkan1

Gerektiğinde melek yüzlü şeytanın alası olursun! Normalde şeker gibi bir insansın. İnsanlara her zaman anlayışla yaklaşan, empati kurabilen ve sevgini hissettiren bir yapın var. Öyle kolay kolay sinirlenmezsin fakat biri damarına bastığı zaman senden tehlikelisi yoktur. İşte bu noktada tam bir melek yüzlü şeytan olursun. Sinsilik desen var çakallık desen var anlayayacağın her şey var. Sen herkese hak ettiği değeri verme düşüncesindesin. Öyle kimseye eyvallahın yok. Sana kötü gelene kötü iyi gelene de iyi davranırsın. Her şey bu kadar basit. Her zaman olduğun gibi görünmekten yanasın. İçinde ne varsa çatır çatır söylersin. Nasıl hissedersen öyle davranırsın. Ama dediğimiz gibi damarına basıldığında melek yüzlü şeytanın alası olursun.

Görüş Bildir