Görüş Bildir
Haberler
Ne Kadar Flörtözsün?

Ne Kadar Flörtözsün?

Begüm
02.07.2022 - 20:11

Bakalım sen ne kadar flörtözsün, testi çöz cevabını öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Flört edeceğin kişide ilk neye bakarsın?

2. İnsanlarla rahat bir şekilde konuşabiliyor musun?

3. Konuşurken temas etmeyi sever misin?

4. Sence bir ilişkinin olmazsa olmazı nedir?

5. Daha önce kaç kere ciddi ilişki yaşadın?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Barda biriyle uzun süre bakıştın ve...

7. Peki cumartesi gecesi senin için ne demek?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Sen aşk insanısın!

Kabul edelim flört etmek pek sana göre bir şey değil. Sen flört etmeyi pek sevmiyorsun. Birinden hoşlandığın an kendini ona kaptırıyorsun ve duygu düşüncelerini olduğu gibi söylüyorsun. Öyle küçük gülümseler atayım, göz kırpayım gibi şeyler sende yok ama sen sevginle zaten karşındakini kendine bağlıyorsun. Yine de biraz flört etmek sana da iyi gelebilir!

Birazcık bir şeyler var!

Sen ne flörtözsün ne de değilsin. Tam ikisinin arasında kalmışsın. Öyle çok flört etmeyi sevmiyorsun ama işine gelince de çok iyi flört ediyorsun. Biraz o anki moduna ve ruh haline bağlı. Yine de genellikle oldukça düz davrandığını söyleyebiliriz. Kendini biraz daha flört etmeye zorlarsan sen ne kalpler yakarsın, bizden söylemesi!

Flörtten oldukça iyi anlıyorsun!

Evet bir kazonava değilsin ama yine de çok iyisin. İstediğin zaman, beğendiğin herkes ile flörtleşme yeteneğine sahipsin ama her zaman da flörtleşmiyorsun. Senin için flört bir oyun gibi, bundan çok keyif alıyorsun ve karşılığını da fazlasıyla alıyorsun. Arkadaş ortamlarının aranan flörtöz isimlerinden birisin!

Flört senin ikinci adın!

Kabul edelim sen flört etmenin bu dünyadaki canlı kanlı halisin. Flört etmek senin için bir yaşam biçimi resmen. Sen günlük hayatta sadece ilgilendiğin kişiler ile değil çiçekle, böcekle ve her şeyle flört ediyorsun. Flört etmek resmen senden sorulur. Flört konusunda her şeyi biliyorsun ve ona göre davranıyorsun. İşte gerçek flörtöz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
67
31
29
20
8
7
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?