Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Almalıyım Derdine Son! İşte Yılbaşı İçin İlham Verici 16 Hediye Önerisi

2PAYLAŞIM

1. Fotoğraf Puzzle (Kadın-Erkek-Çocuk)

Mutlu etmek istediğiniz kişiye onun veya sizin birlikte çekildiğiniz özel bir fotoğrafınızı seçebilir 99-130-500-1000-2000 parçalık seçenekler ile bu fotoğrafı puzzle haline getirebilir ve hediye edebilirsiniz. Üstelik bu fotoğraf puzzle, eğer yapılmamış halde hediye ederseniz, bizzat sevdiğiniz tarafından da birleştirilebilir. Daha sonra bu fotoğraf güzel bir çerçeve ile duvarını hatıranızla süsler.

2. Dergi Aboneliği (Kadın-Erkek-Çocuk)

Mutlu etmek istediğiniz kişinin ilgi alanını yansıtan hatta hali hazırda takip ettiği derginin bir yıllık aboneliğini hediye edebilirsiniz. Bu onu yıl boyunca o dergiye para vermekten kurtaracağı gibi o kişi her sayıyı sizi hatırlayarak okuyacaktır.

3. Atkı-Bere-Eldiven (Kadın-Erkek-Çocuk)

Bu hediye belki sıradan olabilir ancak etkilidir de. Sevdiğinizin başını, ellerini ve boynunu saran, ısıtan siz olun.

4. Hesaba Yatırılan Para (Kadın-Erkek)

Hesabımızda hiç beklemediğiniz bir miktar para görmek hepimizi sevindirir. Üstelik bu parayı hediye edilen kişi nasıl istiyorsa öyle kullanır. Borcunu da kapatabilir, bir ihtiyacını da karşılayabilir, kendine bir şey de alabilir. Bu tamamen mutlu etmek istediğiniz kişiye kalmış.

5. Seyahat Bileti (Kadın-Erkek)

Mutlu etmek istediğiniz kişiye verilebilecek orijinal bir hediye. Ona uçak, otobüs veya tren bileti alarak seyahat ve deneyim hediye edebilirsiniz. Bu şekilde onun bir sevdiğinin yanına gitmesini veya istediği bir yeri görmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik daha da güzeli ona eşlik de edebilirsiniz.

6. Ona Özel Bir Şey (Kadın-Erkek)

Bu yıllarda hemen her şey kişiye özel yazı veya resimle süslenebiliyor. Örneğin üzerinde isim yazan bardak, kadeh, termos, matara, şişe, yemek takımı, anahtarlık, cüzdan vb. Tek yapmanız gereken ürünü belirlemek ve onun kişiye özel versiyonunu bulup oluşturmak. Böylelikle sadece mutlu etmek istediğiniz kişiye özel bir hediye vermiş olursunuz.

7. Taşınabilir Şarj Cihazı (Kadın-Erkek)

Cep telefonlarının şarjının bir tam gün bile zor dayandığı günümüzde oldukça isabetli ve faydalı bir hediye olacaktır. Mutlu etmek istediğiniz kişi bu cihaz her imdadına yetiştiğinde sizi anacaktır.

8. Abur Cubur Kutusu (Çocuk)

İçini açtığında her çeşit çikolatanın, şekerin, bisküvinin, kekin birden karşısına çıktığını, hepsinin onun oluşunun verdiği heyecan ve mutluluğu hayal edin. Zengin içerikli, güzel süslenmiş bir abur cubur kutusu (veya sandığı) bir çocuğu sevindirmek için iyi bir yöntem.

9. Oyuncak (Çocuk)

Klasiktir. Hiç şaşmaz, her çocuğu mutlu edebilir.

10. Oyun (Erkek-Çocuk)

Mutlu etmek istediğiniz kişiye bir bilgisayar veya konsol oyunu hediye edebilirsiniz. Ne yazık ki yasa dışı yollarla oyun sahibi olmanın yaygın olduğu günümüzde orijinal lisanslı bir oyuna sahip olmanın verdiği haz bir başka olacaktır. Hele ki bu kişi bir oyun sever ise.

11. Eve Yemek Siparişi (Kadın-Erkek)

Kim kendisi için kurulan bir sofraya hayır diyebilir ki? Mutlu etmek istediğiniz kişinin adresine onun en sevdiği yemekleri sipariş edebilir ve ona sürpriz yapabilirsiniz. Bu hediyenin bir avantajı da kendisine yemeğe gidemeyeceğiniz veya yemek götüremeyeceğiniz kadar uzak olsanız da işe yaraması.

12. Sinema Bileti (Kadın-Erkek)

Mutlu etmek istediğiniz kişiye istediği filmde kullanabileceği bir sinema bileti ve patlamış mısır menüsü hediye edebilirsiniz. Eğer bir sinema sever ise sizden gelen bir IMAX deneyimine hayır demeyecektir. Kişi tiyatrodan veya kültürel gösterilerden daha çok hoşlanıyor da olabilir. Böyle kişiler için de bu tarz organizasyonların biletini hediye edebilirsiniz.

13. Mutfak Eşyası (Kadın)

Elbette erkekler de harika yemek yaparlar ancak ev mutfağının asıl sahibi kadınlar olduğundan daha çok kadınlara yönelik olarak mutfakla iç içe olan sevdiklerinize alınabilir. Mutlu bir fırın eldiveninden, güçlü bir karıştırıcıya kadar seçenekler çok. Üstelik bu kişinin her an elinin altında sizden gelen kullanışlı bir aletin olması mutluluk verici olur.

14. Uzaktan Kumandalı (Erkek)

Erkekler için harika bir hediye olarak uzaktan kumandalı model araba, tekne, helikopter, uçak veya drone alabilirsiniz. Bu sahip olan her erkeği iyi hissettiren bir hediyedir. Bu sayılanlar bir çok erkek için bir hobi kaynağıdır. Bu hediyenin tek olumsuz yanı ise aldığınız makine profesyonelleştikçe pahalılaşmaktadır. Hem de oldukça.

15. Onu, Bunu, Şunu (Kadın-Erkek-Çocuk)

Mutlu etmek istediğiniz kişi için bir hediye seçmek yerine hemen o hediyenin maliyetine denk gelen irili ufaklı birden fazla hediyeyi aynı anda verebilirsiniz. Bu o kişiye normalden çok daha fazla hediye alındığı hissini verebilir ve şımartabilir. Ayrıca bir çok ayrı ihtiyaç da aynı anda karşılanabilir. Bu hediye kombinasyonlarının ne olacağı sizin yaratıcılığınıza kalmış.

16. Kendiniz

Elbette her hediye maddi olacak diye bir şey yok. Mutlu etmek istediğiniz kişiye her şeyden önce sevginizi verin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir