Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nasıl Olur Ya? Demeyin Alışverişten Nefret Eden Kadınların Çok İyi Bildiği 16 Şey

9.5bPAYLAŞIM

“Hehehe alışverişten nefret eden kadın olur mu ya?” diye gevrek gevrek gülmeyi bitirdiyseniz siteden çıkın, gerçekten alışverişten nefret eden kadınlara… Kadınlarımıza yer açılsın. Çünkü bu zamana kadar hep görmezden gelinmiş bu kadınlar ilgiyi hak ediyor.

1. Bir insan evladı kılık kıyafet alışverişinden ne kadar kaçabilirse o kadar kaçıyorsunuz.

2. Hatta hala birçok şeyinizi annenize, eşinize veya arkadaşlarınıza sipariş ediyor bile olabilirsiniz, yeter ki alışverişe çıkmayın.

3. Sizin için eski, modası geçmiş, vintage, vs. diye bir şey yok, giyilebiliyorsa giyilir.

4. Hatta eskilerle yenileri kombinleyip bir sürü alternatif yaratmakta üstünüze yok, neden? Çünkü böyle olunca alışverişe çıkmayı geciktiriyorsunuz.

5. Alışverişe çıkmak kaçınılmazsa, günün en sakin saatini tercih ediyorsunuz ve mağazaya girmenizle çıkmanız bir oluyor.

6. Bunun için önden etüd çalışması bile yapıyorsunuz, neler alacaklarınızı, neyin nerede uygun olduğunu araştırıp gidiyorsunuz ki oralarda çok oyalanmak zorunda kalmayın.

7. Sizde başka tür bir klostrofobi var, aynı mağazada 15 dakikadan fazla kalma fobisi.

8. Güya kadınların ayıla bayıla yaptığı kıyafet deneme işi sizin için tam bir kabus, hele o deneme kabinleri yok mu…

9. Alışverişe çıkacağı için kıpır kıpır olan, heyecanlanıp mutlu olan kadınları gördükçe “iyi de niye?” diye sormadan edemiyorsunuz.

10. AVM’ler sizin için tuvaleti kullanılacak ve yemek yenebilecek yerlerden ibaret.

11. Alışverişe çıkmayı sevmiyorsunuz da internetten alışveriş farklı mı? Kim bakacak şimdi onlarca, yüzlerce sayfa dolusu ayakkabıya, hofff!

12. Olsun, ilk üç sayfaya bakar çıkarsınız… (İlk sayfada çıktı).

13. Halen giydiğiniz en eski kıyafet kaç yıllık müsabakalarında tartışmasız bir üstünlüğünüz var.

14. Moda blogger’larını, modayı yakından takip eden kadınları, “bu sene bu moda” diye giyinen hemcinslerinizi kıskanıyor olabilirsiniz, ama asla onlar gibi olamayacağınızı biliyorsunuz, çünkü bunun için alışverişe falan çıkmak lazım.

15. Hep kılık kıyafette bahsediyoruz da market alışverişini falan sevdiğiniz zannedilmesin, ondan da nefret ediyorsunuz.

16. Hele başkaları için hediye almak zorundaysanız…

İşin özü şu ki bu içeriğin sonuna kadar geldiğinizden bile şüpheliyiz, o kadar çok alışveriş dedik ki kaçmış olabileceğinizi düşünüyoruz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

kendim dikiyorum ..o derece :(

uranus1989

Bunun sonucunda giyecek bir şeyim yok deyip hiç dışarı çıkmamak mükemmel!

korgulltheexterminator

Çoğu şeyi internetten alırsın da kıyafet alışverişini mecbur dışarıdan yapıyorsun. Denemeden emin olamazsın nasıl duracağına.

theduff

Okudukça aklıma geldi. Aklıma geldikçe daraldım.

g.lothlorien

süper olmuş! ayyynen!

Görüş Bildir