Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Müge Anlı'ya Kayıp Kızını Bulmak İçin Çıkan Zeynep Ergül'ün Tek Başına Palu Ailesine Rakip Olacak Nitelikteki Suçları

-
Abone ol

Bu kadar suçla Müge Anlı'ya çıkmak da biraz garip gerçekten...

8 kadınla birlikte olup bir de üstüne bu kadınların bazılarından çocuk yapan adam, gece çocuklarını ve eşini uyutup gece kulüplerine giden kadın, karşılıklı rızaya dayalı aldatmalar ve daha neler neler...

Müge Anlı'nın Tatlı Sert programını takip eden ya da etmeyen herkes her gün en az bir vakaya şaşırıyor, "Ne hayatlar var yahu?" diye kendi kendine soruyor. Gerçekten de çok garip hayatlar var, işte onlardan bir tanesi Zeynep Ergül...

Tek başına Palu ailesine rakip olabilecek kadar karmaşık bir hikayeye sahip olan Zeynep Ergül, aslında 5 aydır kayıp olan 19 yaşındaki kızı Fatma Bozkurt'u bulmak için programa çıktı.

Kızını arayan Zeynep Ergül'e yardım etmek amacıyla çalışmalara başlayan Müge Anlı, ekibiyle birlikte derinlemesine araştırma başlattı ve Fatma Bozkurt'un evden kaçmasını anladığını ifade etti. Çünkü canlı yayına bağlanan Zeynep Ergül'ün kızı annesinin kendisine kötü davrandığını ve eve dönmek istemediğini belirtti.

Ancak olay bu kadarla kalmadı... Zeynep Ergül'ün kocasının evinin bahçesinde kenevir ektiği ve uyuşturucu temininde bulunduğu, isminin yaralama olayına karıştığı, Suriye'den insan kaçakçılığı yaptığı ortaya çıktı.

Kocasının ektiği keneviri marul sandığını ifade eden Zeynep Ergül'ün tek başına Palu ailesini geride bıraktıracak başka vukuatları da var; dolandırıcılık, zorla senet imzalatma, silah kaçakçılığı, iftira ve daha neler neler... Ancak bir tanesi var ki,  "Tesadüfün ancak bu kadarı olur!" dedirtti.

Çünkü daha önce programda katili aranan Mehmet Elbay'la ilgili şüphelilerin arasında Zeynep Ergül'ün ağabeyi Cahit Ergül varmış!

Mehmet Elbay cinayetiyle ilgili daha önce yayına katıldığı belirlenen Zeynep Ergül'ün çelişkili ifadeleri hem Müge Anlı'yı hem de seyircileri çileden çıkarttı desek, yanlış olmaz. Sorulan her soruya "Bilmiyorum" yanıtını vererek bir şeyler sakladığıyla ilgili ipuçları veren kadın annesinin ve ağabeyi Cahit Ergül'ün kendisini öldürmek istediğini iddia etti.

Mustafa Elbay'a ne olmuştu?

2017 yılında işlenen vakada kayıp Mehmet Elbay'ın cinayete kurban gidip gitmediği konuşulmuş, ancak uzun süre gündemde olan olayla ilgili herhangi bir sonuca ulaşılamamıştı. Şüphelilerden Cahit Ergül'ün yayına bağlanarak küfretmesi de o dönem epey konuşulmuştu.

"Mehmet Elbay'ı ağabeyim öldürdü ve kuyuya attı."

Canlı yayına bağlanan bir seyircinin Zeynep Ergül'ü Gaziantep E Tipi Kapalı Cezaevi'nde gördüğünü söylemesi ise programa bomba gibi düştü: 

"Ben Gaziantep E Tipi Kapalı Cezaevinde bu bayanı gördüm. Her hafta hapiste olan eşine görüşe geliyor. Kadınlarla konuşurken, abisi için ‘Abim Müge Anlı’ya çıktı. O adamı (Mehmet Elbay) öldürdü ve kuyuya attı, konuyu da kapattı' dedi. Hatta cezaevine girmiş kendisi, onu da söyledi. 6 ay cezaevinde yattığını dile getirdi. Kendisine tacizde bulunan bir adamı yaralamaktan 6 ay cezaevinde kaldığını bize anlattı."

Detayların ortaya çıkmasıyla birlikte dehşeti yaşayan sosyal medya ahalisi de paylaşımlarla tepkilerini dile getirdi.

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ftmnr_orhn

arkadaşlar lütfen palu ailesine haksızlık yapmayın. zeynep ergül palu ailesini tek başına alt eder

Gizli Kullanıcı

çok fazla dindar görünmeye çalışan, buna ihtiyaç duyandır. çok var bunlardan. esnafın dükkanında dua falan görüyorsam alışveriş yapmadan çıkıyorum kazık yememek için. dualar oruçlar namazlar hakkında çok konuşan iş arkadaşım yada komşumla sohbet etmiyor, görüşmüyorum. ya fetöcüdür ya dolandırıcı. nerden baksan korkuyoruz artık dindarlardan..

muteyakkiz

Bi bitmediniz be, bitin artık. Amin amin amin :)

karambol35

yalnız garşp olan palular gibi böle tipler mügeye niye geliyor, hasta mı bunlar yoksa düzmece falan mı

farkedmez

yalnız böyle suçları olanlar gidip niye başvuru yapıyor bir takım şeyler için ? Kendilerini çok büyük riske atıyorlar..

poison-ivy

aynen ben de buna şaşırıyorum.. :))

Görüş Bildir