Mizahın AQ ve AMK Olmadan da Yapılabileceğini Gösteren Kadınlardan 17 Tweet

13bPAYLAŞIM

Sosyal medyada AQ ve AMK kullanmadan tweet atamayan bir nesil yetişti. Noktalama işareti olarak kullandıkları AQ ve AMK olmadan gülemez oldular. Kadınlar ise tam aksine bu ikisini kullanmadan kaliteli mizah yapabiliyorlar hem de erkeklere bolca gönderme yaparak ;)

1. 

https://twitter.com/cernedym

2. 

https://twitter.com/C8kogusu

3. 

https://twitter.com/sinyalsevar

4. 

https://twitter.com/ladyvitasolos

5. 

https://twitter.com/uzgunumleylaa

6. 

https://twitter.com/fioinbed

7. 

https://twitter.com/Ebrununbu

8. 

https://twitter.com/sprgsz

9. 

https://twitter.com/asamadimkendimi

10. 

https://twitter.com/deryik

11. 

https://twitter.com/uzgunumleylaa

12. 

https://twitter.com/incantevoleeee

13. 

https://twitter.com/glszobien

14. 

https://twitter.com/TontisFeminiz

15. 

https://twitter.com/mybigbaldbaby

16. 

https://twitter.com/gidburdan

17. 

https://twitter.com/cicser

Bonus

https://twitter.com/myriamonde

Daha fazla mizah için Onedio Goygoy sayfasını Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oyku_1995

Hahahfkjglkfsdjglks mükemmel olmuş çüküne koyayım.

ali-yesiloglu

Basmakalıp fikirlere dayalı birbirinin neredeyse aynısı twitler.. Kimse kusura bakmasın centilmen normal gelirli bir erkek yerine paralı kekoları seçeniniz çok.. Bu yüzden gidip az ilerde ağlaşın..

erkan-aslan

sonra vay efendim, niye kadınlar herbokolog oluyorda erkekler olamıyor... olamaz tabi sorsan bütün sevme yetileri sonsuz yellozların, her bi işleri düzgünde bi erkekte var arıza, beğenmiyorsan denemeden alma o zaman.

memonemo

Yamuk s*klerine Adriana Lima arıyorlar twiti efsane ama diğerleri meh. Özellikle şiddete yönelimli olanlar komik olmaktan çok öte.

oyku_1995

Ben en çok onları beğendim.

enisberkay

Yav cidden anlamıyorum. "aq" ya da "amk"lı mizah yapılabilir diyorsunuz ama benim tek gördüğüm bir grup hiçbir özelliği olmadığı halde kendisini en akıllı sanan kezbanların yapacağı seviyede laf sokmalar. Yav bu mu mizah? Hadi onu geçtim. Tamam, canın laf sokmak istiyor. Bir şeyler yaralamış seni. O zaman reklamını düzgün yap. Hadi onu da yapamadın, yaptığın şeyin ne olduğunu düzgünce yaz. Sen gelip açık açık erkeklere küfret, onları aşağıla, küçük gör ve ez; sonra da gelip "aman ne haklılar", "ne kadar doğru yazmışlar" filan de... Arkadaş, senin yaptığın şeyin adı doğrudan ve dolaysız olarak direk "cinsiyet ayrımcılığı"! Önce bunu bir kabul et. Ben bir erkek olarak belki buradakilerin hepsini yaptım ya da yapmadım ya da birazını yaptım. Ancak bu benden başka bir erkeğin aynı haltları yediği anlamına gelmiyor.

enisberkay

Buradaki düşünceye göre de benim kadınları daha iyi bir sevgili adayı bulduklarında elindekini hemen terkeden, terketmese de aldatma fırsatı bulduğunda yaptığı ihaneti haklı çıkarmak için duygusal bahaneler üreten, makyaj yapıp dekolteli bir kıyafet giydiğinde bunun sebebinin özgüven olduğunu söyleyip dikkatini dekoltesine çeviren kadınları ve erkekleri aşağılayan, okuyup çalışmasa bile kimsenin neden çalışmıyorsun diye sormayacağı kadar rahat, seks sırasında tatmin edilmesi gereken kadın ve tatmin etmesi gereken erkek şeklinde düşünen bir grup üreme organları içeri doğru evrimleşmiş varlıklar olarak betimleyebilirim. uzun geldiyse özet geçiyorum: buraya kadar küfretmedim ve mizah da yapmadım ve de içtenlikle söylüyorum ki buradaki kadınlar ve onları destekleyen her erkek ve kadın sıça sıça siktirsin gitsin.

oyku_1995

çok haklısın çüküne koyayım. Bu erkekleri üzme çüküne kodumun hayatı!

Görüş Bildir