Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Milyonda Bir İhtimal! Akıllara Durgunluk Veren İki Başlı Tek Bedenli İkizler Hindistan'da Dünyaya Geldi!

563PAYLAŞIM

Hindistan'da dünyaya gelen yapışık ikizler doktorları hayrete düşürdü! Dailymail'den sizler için derlediğimiz bu habere gelin hep birlikte bakalım...

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/health/articl...

Tek vücutta iki kalp ve iki akciğer!

Aynı vücudu paylaşmalarına rağmen ayrı birer insan gibi kalp ve akciğerleri birbirinden bağımsız olan ikizler, 3.7 kg olarak dünyaya geldiler. Doktorlar, aynı bedeni paylaşan ikizlerin genellikle ölü olarak doğduklarını belirtti.

Doğar doğmaz solunum cihazına bağlandılar...

Doğumdan hemen sonra solunum cihazına bağlanan ikizler için anne ve babası o kadar tedirgindi ki çocuklarını kurtarması için doktorlara yakardılar. Ayırma operasyonu yapmalarının mümkün olmadığını söyleyen doktorlar, durumun iyiye gitme ihtimalinin çok zor olduğunu ve ikizlerin her an hayatını kaybedebileceğini, bu yüzden hazırlıklı olmaları gerektiğini söyledi.

24 saat sonra hayata gözlerini yumdu...

Doğduktan 24 saat hayata gözlerini kapatan ikizler hem hastane çalışanlarını hem de aileyi büyük hüzüne boğdu. Doktor, bu tarz çocukların yaşama şansının çok az olduğunu söyleyerek sözlerini noktaladı. Ailesine başsağlığı diliyoruz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melungo

Radyoaktif maddelerle temas ve radyoaktif gazların solunması, bir de unuttum yazmayı, vücut hücrelerinin ve üreme hücrelerinin DNA'sını bozan kimyasallarla temas ve solunması kanserlere, ölü ve sakat doğumlara sebep olur.

melungo

Ayrıca ilk değil ki daha önce Amerika'da olmuştu. Yaşıyorlar hala.

melungo

Milyonda bir ihtimal:1000000 canlı doğumda 1 bebekte görülebilir demek.

pazz

Hindistandan sonrasini okumadım.. Ama tek bedenli ikizler ondan önceydi malesef.. İnsan Allahina sükrediyor yeminle

zarakiiiiiii

Kim bilir kaç kişi o bebeğe tapmayı bekliyodu Hindistan'da.

yusuf-kasap1

haha tövbe est.

Görüş Bildir