Görüş Bildir
Haberler
Meral Akşener'den Sedat Peker Açıklaması: 'İddialar Çok Vahim, Ortaya Çıkanlar Tam Bir Rezalet'

Meral Akşener'den Sedat Peker Açıklaması: 'İddialar Çok Vahim, Ortaya Çıkanlar Tam Bir Rezalet'

İYİ Parti lideri Akşener, Sedat Peker'in kamu görevlileri ve siyasetçileri hedef alan açıklamaları hakkında konuştu. Videoları izlediğini belirten Akşener,  'İddialar çok vahim. Ortaya çıkanlar tam bir rezalet' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Karar TV YouTube kanalında “Gündem Özel” programına konuk olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Elif Çakır ve Taha Akyol'un sorularını yanıtladı. 

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Akşener’e, Sedat Peker’in YouTube üzerinden yayınladığı ve kamu görevlileri ile siyasetçilerin isimlerinin geçtiği iddialar da soruldu.

Peker’in yayınladığı videoları izlediğini kaydeden Akşener şunları dile getirdi.

  • 'İddialar çok vahim. Ortaya çıkanlar tam bir rezalet. Bu iç içe geçmişlik, hele kokain meselesi. Bir devletin derini, sığı olmaz.evlet devlettir, kanundur, hukuktur, demokrasidir, kurumdur kurallardır.

  • Mesela sayın Soylu’nun CHP’li vekiller ile ilgili parmağını sallayarak söylediği bir sözü gargaraya geldi. ‘Mesleğim gereği -mesleği sigortacılıktır arkadaşın, bakanlık meslek olmuş- ben hepinizle ilgili yakınlarınız dahil bilgilere sahibim onları konuşmuyorum’ dedi.

  • Ben 8 ay bakanlık yaptım en alengirli dönemde benim hiç böyle bir bilgim olmadı. Birileri birilerini takip etse bile sen bilmezsin sen siyasetçisin. Bir savcının şu ana kadar harekete geçmemiş olmadığına da baktığınız zaman iş çok kötü.'

Peker'in iddiaları için 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
33
8
3
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
cem

Sevim koş! Çarşı karıştı