Görüş Bildir
Haberler
Memur ve Memur Emeklisine Yapılacak Zam Oranı Belli Oldu: Yüzde 30-35

Memur ve Memur Emeklisine Yapılacak Zam Oranı Belli Oldu: Yüzde 30-35

Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 30 ile yüzde 35 arasında değişen kümülatif artış oranları ile enflasyon farklarından oluşan zam yapıldı. 3600 ek gösterge meselesi vaat olmaktan çıkarılarak toplu sözleşme maddesi haline getirildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

4 milyon memur ve 2 milyondan fazla memur emeklisinin 2022 ve 2023'teki mali ve sosyal haklarını belirleyen 6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinde, kamu görevlileri için önemli kazanımlara imza atıldı.

Enflasyon farklarından oluşan zam

Enflasyon farklarından oluşan zam

Memur ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 30 ile yüzde 35 arasında değişen kümülatif artış oranları ile enflasyon farklarından oluşan zam yapıldı. 3600 Ek Gösterge meselesi vaat olmaktan çıkarılarak toplu sözleşme maddesi haline getirildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
54
35
30
6
3
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Koray Tanık

Yapılan % 30 zammın cebimize yansıması - %60

Enkidu

Bu sene, hangi şirket bu oranlarda zam yaptı ? Burada da bir adaletsizlik var... O maaşları, vergileriyle ödeyen özel sektörde çalışanlara neden aynı oranlar... Devamını Gör

KoSeKu

Cik konus patronunla, yapmiyorsa ihracat yapan firma bul

Abuzer Kadayıf

Başlığı Ahaber'den mi aldınız? Sanki yılbaşında %30 zam yapılacakmış gibi anlaşılıyor ama bu oran önümüzdeki 2 sene boyunca yapılacak zamların toplamı, hatta... Devamını Gör