Görüş Bildir
Haberler
Mehmet Ceyhan'dan Fatih Erbakan'a 'Maymun' Yanıtı: 'DNA Ne, RNA Ne Bilmeden İnsanlara Akıl Veriyorlar'

Mehmet Ceyhan'dan Fatih Erbakan'a 'Maymun' Yanıtı: 'DNA Ne, RNA Ne Bilmeden İnsanlara Akıl Veriyorlar'

Ulaş
14.09.2021 - 13:01

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Fatih Erbakan'ın koronavirüs aşıları nedeniyle yarı insan yarı maymun çocuklar doğabileceği açıklamasına tepki gösterdi. Ceyhan, 'Aşı insanı maymun yapmıyor ama 2-3 bin kişi maymunlar cehennemi filmi ortamında yaşamak istiyor anlaşılan' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, koronavirüs aşılarıyla ilgili alay konusu olan ifadeler kullanmıştı. Aşı olmadığını ve olmayı da düşünmediğini belirten Erbakan, mRNA aşısı olanlar için 'mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. O insanların yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı, 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir. Biz pandeminin başında bir demeç vermiştik. O zaman demiştik ki bu virüs siyonizmin amaçlarına hizmet edecek. Şu anda da aynı endişemiz devam ediyor' demişti.

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, aşı karşıtlığıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu, Fatih Erbakan'a yanıt verdi.

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, aşı karşıtlığıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu, Fatih Erbakan'a yanıt verdi.

'Bu coğrafyada 330 yıldır aşılar yapılıyor' diyen Ceyhan, 'Bu pandemi aşısı kadar güvenilir veri de yoktu, bu aşı 5,5 milyar doz yapıldı. Genetik yolla elde edilen aşılar da kullanıldı. Hatta gelişmiş ülkelerde hücre çekirdeğine giremeyen mRNA aşılarını bırakın, 30-40 yıldır çekirdek içine girebilen DNA aşıları da faz çalışmalarında kullanılıyor. Ben hiç maymuna benzeyen, 3 kulaklı, 5 kulaklı insan görmedim. Siz gördünüz mü?' ifadelerini kullandı.

Ceyhan şöyle devam etti:

'Aşılar tersine her yıl dünyada 2,5 milyon kişinin ölümünü engelliyor, sakatlıkları önlüyor ve ülke ekonomisine 7,5 milyar dolar katkıda bulunuyor. Bazıları mRNA yazmayı, DNA ne RNA ne bilmeden insanlara akıl veriyorlar. Aşı insanı maymun yapmıyor ama 2-3 bin kişi maymunlar cehennemi filmi ortamında yaşamak istiyor anlaşılan. Ama sayınız yetmez, bilginiz yetmez. Bence artık yalan yaymaktan yoruldunuz siz de. Aklın ve bilimin gösterdiği yola girin artık.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
30
17
9
7
3
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
rcpbyrm

benim müslüman vatandaşıma cahil dediler !!! müslüman uyuma 404 error !

notchosen one

Anlamazlar hocam anlamazlar, ben kaç kişiyle konuştum, tane tane anlattım, kendi düşüncelerimle değil profesörlerin sözleriyle yanıt verdim. Ama ger gör bir ... Devamını Gör

ayc cb

Hocam yine vurdu ve gol oldu 👍🏼