Görüş Bildir
Haberler
Mehmet Ali Erbil "Belki Göğüslerimi Küçülttürebilirim" Dedi! Erbil'in Şikayetçi Olduğu Jinekomasti Nedir?

Mehmet Ali Erbil "Belki Göğüslerimi Küçülttürebilirim" Dedi! Erbil'in Şikayetçi Olduğu Jinekomasti Nedir?

Müge Kakşi
23.09.2021 - 21:22

Sık sık yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil en son yakalandığı kaçış sendromu hastalığı ile bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. Ünlü sanatçı Erbil TB8 ekranlarında yayınlanan magazin programında olay açıklamalarda bulundu. Göğüslerinin büyüklüğünden rahatsız olan Erbil göğüslerini küçültebileceğinden bahsetti. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katıldı. Programda göğüslerini küçültmek istediğini söyleyen Erbil'in açıklamalarının ardından ünlü sunucu Müge Dağıstanlı şaşkınlığını gizleyemedi. Peki Mehmet Ali Erbil'in yaptıracağı jinekomasti nedir? İşte detaylar...

MEHMET ALİ ERBİL: 'GÖĞÜSLERİMİ KÜÇÜLTEBİLİRİM'

Mehmet Ali Erbil, üç yıl önce evinin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu.

Nükseden kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süre yoğun bakımda tedavi gören ve 235 gün sonra taburcu olan 64 yaşındaki sanatçı, zor günleri geride bırakıp sağlığına kavuştu.

tv8'de ekranlara gelen 'Müge ve Gülşenle 2. Sayfa' programına konuk olan Mehmet Ali Erbil, canlı yayında dikkat çeken bir açıklamaya imza attı.

 'Belki göğüslerimi küçülttürebilirim' diyen şovmen, 'Var öyle operasyonlar, erkekler de yaptırıyor' yorumuna, 'Var, belki yaptıracağım ama korkuyorum' karşılığını verdi.

Bu sözlere şaşıran sunucu Müge Dağıstanlı'nın 'Ciddi misin? Ne gerek var?' sözleri üzerine Erbil, 'Evet. Çok rahatsız ediyor beni' ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu, 'Şaka değil yani' sorusunu ise göğüslerini tutarak, 'Düşünüyorum daha. Doktor, 'bakarız, ameliyatsız yaparız' dedi. Baksana ama ya böyle!' şeklinde konuştu.

MEHMET ALİ ERBİL'İN ŞİKAYETÇİ OLDUĞU JİNEKOMASTİ NEDİR?

Jinekomasti erkeklerde östrojen ve testosteron hormonlarının dengesizliği nedeniyle meme dokusu miktarındaki anormal ancak iyi huylu büyümeye verilen isimdir.

Jinekomasti, bazı vakalarda bir, bazı vakalarda iki memeyi birden etkileyebilir. Her iki meme de düzensiz olarak etkilenip birbirinden farklı boyutlara ulaşabilir. Kaynak: Haber Global

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
3
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın