Masterchef Türkiye'de İlk 7'ye Kalmayı Başaran Güzide Mertcan Lüks Yaşantısıyla İlgili İddialara Yanıt Verdi!

568PAYLAŞIM

Masterchef Güzide hakkında ortaya atılan iddialara cevap verdi!

Güzide Mertcan Masterchef'in başarılı yarışmacılarından biri.

Öyle ki, yaptığı yemeklerle ilk 7'ye kalmayı başardı bile.

Ancak son günlerde yemeklerinden daha çok dikkat çeken ve konuşulan bir konu ortaya çıktı: Lüks evi ve zengin yaşantısı.

Bu zamana kadar sessiz kalmayı tercih etse de, artık açıklama yapma ihtiyacı duymuş.

Konu ile ilgili paylaşımı şu şekilde:

"Eşim Kastamonu doğumlu. 8 kardeşin en sonuncusu..."

View this post on Instagram

Leylamız 2 yaşında💕

A post shared by Güzide Mertcan (@guzidemertcan) on

"Sadece inandığı şey için gece gündüz çalıştı. Şimdi ise dünyanın sektöre yön veren Robotik şirketlerinden birinin sahibi..."

"Bana gelecek olursak... Sektörün en bilinen tesettür giyim markalarından biri, sıfırdan başladığımız ve çok emekler vererek bu hale getirdiğimiz bir işletmedir."

"Evet güzel bir evde yaşıyoruz, hamdolsun çalışıyoruz ve kazanıyoruz ama bunun vergisini de verip harama asla bulaşmadan şükür ile yaşamaya devam ediyoruz."

Masterchef'ten yarışmacı arkadaşları da Güzide'ye destek verdi:

Yasin'in bir esprisiyle başlayan iddialar, bakalım Güzide'nin açıklamaları sonrası son bulacak mı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
liz

Bu kişiyi tanımıyorum, içeriğe öylesine girdim, zengin olmak suç mu, eşinin yer aldığı sektör geleceğin en parlak sektörü, sorun ne , sizde olmaması mı, bende de yok ama tek tek bireyleri suçlamıyorum, sistemi suçluyorum, devletin ekonomi politikalarını suçluyorum, yanlış olan onlar bu kadın değil, sanki bu paraya, bu eve ulaşma şansımız olsa yok teşekkür ederim ben öyle iyiyim diyeceğiz

yalcin-yigit1

ACABA GÜZİDE NASIL EVLENDİ. KOCASINI ESKİ KARISINDAN AYIRDI ONUNLA EVLENDİ . AMA ÖNCEDEN ÇOK HAVALI İDİ AMA ŞİMDİ SOLMUŞ SONRADAN GÖRME HAK YEMEYLE ZENGİNLİK OLUNMAZ SADECE CEBİNİ TATMİN EDERSİN ESAS VİCDAN ÖNEMLİ OLAN

zmrtzkan

canıım ya biz de 6 kişilik aile çalışıp didiniyoruz anca orta düzey boyutuna gelebildik . Ama sen haklısın bizim torpilimiz yok ki milyonluk olalım :)

thelastsaint

omo son hokloson bozom torpolomoz yok ko molyonlok ololom.

nilufer-demirel

Din hangi din olursa olsun yüzyıllardır en güzel uyuşturucu, sömürü ve para kazanma yolu. Bu arkadaşlarda yine aynı yollardan bir yol tutturmuşlar ne zamanki insanlar herhangi bir dine değil de ahlaka, vicdana hak yememeye önem vermeye başlarlar o zaman bir şeyler düzelir.

suat-sonmez

Başörtülü diye villa sahibi olamaz anca oraya hizmetçi olur bu CHP zihniyeti böyle muhafazakarların sürünmesi isterler. Kimse KOÇ ailesinin veya SABANCI ailesinin nasıl zengin olduklarını sorgulamaz.

Görüş Bildir