Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

MasterChef'e Veda Eden Yarışmacı Ayyüce Kamit Emir Elidemir'le Aşk İddiaları da Dahil Olmak Üzere Her Şeyi Uğur Kardaş'a Anlattı

2PAYLAŞIM

Ayyüce'ye bak seen! 🙌

MasterChef 2020'nin sevilen yarışmacılarından Ayyüce, 14. haftada veda eden isim olarak yaptığı konuşma ve Mehmet Şef'le yaşadığı duygu yüklü anlarla herkesi ağlatmıştı.

Elenen yarışmacıları konuk alarak merak edilen soruları yönelten Uğur Kardaş, yarışmadan ayrıldığı gün hayranlarını hüzne boğan Ayyüce'yi de konuk etti.

Programda hepimizin merak ettiği konulara açıklık getirmiş...

İstanbul'a ilk geldiğinde penceresiz bir evde yaşadığını söyleyen Ayyüce, insanların "Peki nasıl oldu da paralı bir okul olan 'Mutfak Sanatları Akademisi'nde eğitim aldın?" sorusunu şu şekilde açıklamış.

Bu okula babasını çektiği kredi sayesinde gidebilmiş. Sakarya'dan İstanbul'a gelip bir başına hayata atılan Ayyüce, MSA'daki eğitimi bittikten sonra staj yaptığı ilk yerde, 1.700 TL'lik iş teklifini kabul ederek bu yola bir yerden başlamak istemiş. Bu yüzden maaşı az olsa da ilk iş fırsatına sıkı sıkıya sarılmış.

Sektörde en iyi yerlere gelmek istediği için ailesinin yanına dönmeyip büyük şehrin arbedesine göğüs germeyi tercih etmiş.

www.instagram.com

İlk dönem bir yurt odasında 3 kişiyle kalmış. Aynı okuldan olan bu kızlar onu dışlayarak zorlu günler yaşatmışlar. Durum dayanılmaz bir hâl alınca eve çıkmış. Ancak çıktığı ev penceresiz bir oda, yatak ve tuvaletten ibaretmiş. Güneş yüzü dahi görmeyen o evdeki günler de onun için hiç kolay geçmemiş.

Yarışmadaki erkeklerle adı bir bir aşk dedikodularına karışan Ayyüce, biriyle özellikle de Emir ya da Furkan'la aşk yaşayıp yaşamadığı yönündeki soruya da cevap vermiş.

Bu dedikoduların onu çok sinirlendirdiğini, Emir eski iş yerinden arkadaşı olduğu için yakın olduklarını, Furkan ya da bir başka isimleyse arasında hiçbir şey yaşanmadığını dile getirmiş. Sadece ve sadece yarışmaya odaklandığını ve asla böyle durumun söz konusu olmadığını da eklemiş kendisi.

Ayyüce'nin elendiği gün, alaycı bir tweet paylaşan Evrim Keklik'e verdiği yanıtsa çok yerinde olmuş.

Durumu "Evrim’le hiçbir şey yaşamadık. Hiçbir bağımız yok ama o ben elendikten sonra böyle bir tweet attı. Fanlarım aracılığıyla mesajını gördüm. Survivor’da da kadın yarışmacıları tutuyordum. Şöyle mesajlar aldım; ‘Evrim elendiğinde tüm Türkiye gülerken, sen elendiğinde tüm Türkiye ağladı’. Bu mesajlar bana yetti." şeklinde ifade etmiş, biz verdiği bu cevaba bayıldık...

"MasterChef'te kadınlara karşı bir ön yargı var mı?" sorusuna verdiği cevapsa bizi çok güldürdü.

Böyle bir ön yargı olmadığını ama yarışma için elemelere gittiğinde onu gören jüri üyelerinin  "Bu kız çocuğu kim? Yemek yapmayı biliyor mu?" dediğini yüzünde tatlı bir tebessümle anlatmış. Yarışmaya da görüntüsünün arkasında güçlü ve başarılı bir kadın olduğunu kanıtlamak için katılmış.

Telefonu ve dışarıyla bağlantısı olmadan geçen yarışma günlerinin, başta zor gelse de sonrasında alıştığını ifade etmiş.

Hem sosyal medyanın hem de pandeminin etkisiyle alınan bu karar, tüm yarışmacıların daha iyi odaklanmasını sağlamış. Ayyüce yarışmanın başında sosyal medyada yediği linçler yüzünden demoralize olmuş. Telefonlar toplandıktan sonraysa eski formuna kavuşmuş.

Acun Ilıcalı tarafından diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz hakkında sorulan soruyaysa yorum yapmaktan kaçınmış.

Uğur'la son ikiye kalıp elenmeyi hak ettiğini ancak potaya haksız yere girdiğini düşünen Ayyüce, elinden gelenin en iyisini yapmış. Gerçekten çok zor bir eleme yemeğine denk geldiğini de eklemiş. Elinden gelenin en iyisini yaparak elendiği için de ayrıca mutluymuş.

Yarışmayı kazanacak ismin Serhat olacağını düşünse de gönlü Emir'in kazanmasından yanaymış.

Yarışmaya veda etse de bir YouTube kanalı açarak yeni bir başlangıç yapmayı planlıyormuş. 

Kendisine kariyerinde ve hayatında başarılar diliyoruz... 🦋

👇

Uğur Yılmaz Deniz'i Geçmişteki Hataları Nedeniyle MasterChef 2020'den Diskalifiye Eden Acun Ilıcalı Tepkilerin Odağında - onedio.com
Uğur Yılmaz Deniz'i Geçmişteki Hataları Nedeniyle MasterChef 2020'den Diskalifiye Eden Acun Ilıcalı Tepkilerin Odağında - onedio.com

👇

Nisa Bölükbaşı'yla İfşası Çıkan Barış Murat Yağcı'nın Yunus Sedat Aydın'la Olan ‘Dolandırıcı’ Tartışması Yargıya Taşındı - onedio.com
Nisa Bölükbaşı'yla İfşası Çıkan Barış Murat Yağcı'nın Yunus Sedat Aydın'la Olan ‘Dolandırıcı’ Tartışması Yargıya Taşındı - onedio.com

👇

Birbirinin Tıpatıp Aynısı Gibi Gözükseler de Apayrı Dünyalarda Farklı Hayatlar Süren İki Başarılı Kadın: Öykü Karayel ve İkizi Ezgi Karayel - onedio.com
Birbirinin Tıpatıp Aynısı Gibi Gözükseler de Apayrı Dünyalarda Farklı Hayatlar Süren İki Başarılı Kadın: Öykü Karayel ve İkizi Ezgi Karayel - onedio.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ergse

Yani odadaki kızlar dışlayınca penceresi olmayan eve çıkmak 'ZORUNDA' kalmış. Kusura bakma kızım ama paraya muhtaç olan insan öyle 2 kişi beni dışladı anlaşamadım deyip te şımarıklık yapıp kaçmaz. Paşa paşa geçinir , geçinmeyi öğrenir. Ayrıca küçük ve sevimli(!) görünümünün altında nasıl bir sinsi , içten pazarlıklı ve hırslı bir insan olduğunu gösterdin. Biraz da burayı oku da inşallah biraz daha demoralize ol. Elindeki oyuncağın alınınca öyle zırlama her şeye.

smaban

yurt disi tatillerine baba kredisiyle giden koca yurekli ayyuce. tatilde hostel koselerinde kalmis, cok huzunluymus, acilarla dolmus.

serdar-aslan8

Onedio yönetime; Eğer daha fazla tv8 ve o kanalın yarışmalarını dizisini sahibini jürilerinin haberlerini yapmaya devam ederseniz Allah sizinde belanızı versin

adam-eva

ya sizin yapacağıız reklama yeter artık. Zaten yarışmanın en gereksizi buydu daha ilk haftada elenmesi gerekirken buraya kadar bile iyi geldi. Yeter kimsenin umrunda değil. Geçen 18 yaşında ettiği küfürlerden dolayı uğuru orda ağlatıp reyting kasmaya niye çalışıyorsunuz. Sessiz sedasız da gidebilirdi. Sanki programdakiler hepsi namus abidesi mi?Günah keçisi olarak elemanı seçmişler umrumda olduğundan değil de .Yeter artık gündemi bunlarla reklamlarla ile doldurmayın. Hayıdır masterchefden elenen fenomen olmak için onedioya mı reklam veriyor her hafta her hafta bu kızı niye paylaşıyorsunuz. 2 gün sonra unutulacak kişileri böyle önemli kişilere olarak sunmaktan vazgeçin

Görüş Bildir