Görüş Bildir

Maraşlı 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Haberler
> Maraşlı 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz’un olduğu ve ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisi, kısa zamanda reytinglerdeki yerini sağlamlaştırdı. Dizinin sıkı takipçileri, ‘Maraşlı yeni bölüm fragmanı’ yayınlandı mı’ aranasını yapıyor. Maraşlı son bölümde Mahur’u hastaneye yetiştirirken, aileye Maraşlı’ya yüklenir. Maraşlı ise intikam için ant içer. Peki, Maraşlı 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Maraşlı son bölüm fragmanı ve yaşananlar…

Maraşlı 12. Bölüm Fragmanı

Maraşlı Son Bölüm Yaşananlar

Maraşlı Son Bölüm Yaşananlar

Sami'nin adamları tarafından vurulan Mahur'u, Maraşlı hastaneye yetiştirir, Mahur hemen ameliyata alınır. Haberi alan Aziz, Firuzan ve İlhan hastaneye koşarlar. Tüm aile Mahur'u koruyamadığı için Maraşlı'ya yüklenir. Maraşlı, kendisine kurulan bu kumpasın öcünü almak için ant içer.

Öfkeli olan Maraşlı, intikamını hangi yoldan alacaktır? Ozan'ın cesedini gömen İlhan ve Dilşad korku içindedir. Boşanmaya karar veren İlhan, Dilşad'ı evden kovmak ister. Fakat Dilşad kolay pes etmez, İlhan'ı tehdit eder. İlhan için geriye tek bir çözüm kalır.

İlhan bu zor kararı uygulayabilecek midir? İlhan'ın kararını öğrenen Necati nasıl önlem alacaktır? Acar, oğlu Sami'yi Maraşlı'dan saklar. Maraşlı'nın geleceğinden korkan Acar önlemler alsa da Maraşlı'nın eline düşer.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?