Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Manken Algısını Baştan Yazan Büyük Beden Modellere Bir Yenisi Eklendi: Yakışıklı Zach Miko

 > 
201PAYLAŞIM

Moda dünyasında artık büyük beden modeller de yer almakta. Çoğunluğu kadınlardan oluşan büyük beden modellerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Ünlü model ajansı IMG Models'a, büyük beden bir erkek model kayıt oldu ve insanların nutku tutuldu!

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/chrissymahlmeist...

Bu sene, büyük beden modeller dünyasında ciddi aşamalar kaydedildi. Ünlü dergiler, kapak fotoğraflarında büyük beden modelleri de tercih etmeye başladı.

Ashley Graham ve Nadia Aboulhosn gibi güzeller güzeli büyük beden modeller, ünlü dergilere kapak olmaya başladılar.

Büyük beden modellere bir yenisi daha eklendi! Geçtiğimiz günlerde IMG Models; "Brawn" adlı yeni, büyük beden erkek kategorisini tanıttı.

IMG Models başkanı Ivan Bart, yeni kategorileriyle ilgili WWD'ye şunları söyledi:

"Brawn vücut şeklinin verdiği pozitif bir mesaj var. Ayrıca Brawn, fiziksel güç anlamına geliyor."

Yeni açtıkları bu kategoriye ilk kayıt yaptıran, Zach Miko oldu. Zach, geçmişte Target'in tek büyük beden erkek modeli olarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Bart, Zach Miko'yla ilgili WWD'ye şunları söyledi: "Miko'yu ajansa ben kaydettim. 198cm boyundaki Miko'nun bel çevresi 101.6cm. Alakasız görünebilir, ama bu yine de modayı temsil ediyor. Herkes güzel kıyafetler giymek ve modaya uygun görünmek istiyor. Öncelikle, daha fazla opsiyon arayışıyla başlamalıyız."

Cüsseli bir erkek olan Miko, kariyerinde bunun gerçekleşmiş olmasını hayal bile edemeyeceğini söyledi.

Ve sözlerine devam etti; "Ivan, bana moda endüstrisine dair hayallerini anlattı. Sonrasında, anladım ki sadece bir ajans bulmamıştım; kendime bir ev bulmuştum."

"Markanın Brawn kategorisi, moda dünyasının kapılarını tüm erkeklere açıyor. Moda; her zaman değişen bir şey. Fakat daha da önemlisi, sürekli olarak evrilen bir şey." dedi Miko.

"Tüm vücut şeklindeki ve bedenindeki kadınlar güzeldir. Ayrıca kendilerinden emin ve seksidirler. Konuştuğumuz konular; "Güzel olan budur."dan "Güzel nedir?"e döndü. Ben, bu soruyu, erkeklerin dahil olduğu moda endüstrisinde de ortaya koymak istiyorum." dedi.

Yakışıklı model, sosyal medyada oldukça ilgi gördü. Twitter'da insanlar, IMG'nin bu yeni kategorisini desteklediklerini belirttiler.

Zach Miko, çok şanslı olduğunu söyledi ve ekledi; "O kadar şanslıyım ki insanlar sürekli pozitif şeyler söylüyorlar."

İşte o tweetlerden bazıları;

"İnsanların gündelik hayatlarındaki görünümleriyle uğraşan bir sektör adına, bu gerçekten çok cool ve gelişmeci bir şey! Zamanı gelmişti."

"Sanırım evli olmasaydım, etrafta sevgili olabileceğim modeller varmış."

"IMG Models, bir çok ajansın reddettiği şeyi yaptı. Onlar gerçekten yeni, büyük bir kategori açtı. Tebrikler!"

"Şu anda olduğun halinle çok güzelsin. Hangi beden ölçüsüne veya yaşa sahip olursan ol. Sen her türlü çekici, arzulanabilir ve geçerli birisin." diye düşünüyor Miko.

Ve insanlara şu tavsiyeleri veriyor: "Bize, bunca zaman, güzelliğin çok önemli olduğunu söylediler. Bu artık yepyeni bir konu! Güzellik, bir çok farklı şekilde olabilir. Eğer bir model olmak istiyorsan, sadece git ve ol! Kıyafetlerini giy, fotoğraflarını çektir, Instagram'ına yükle, hikayeni anlat ve kim olduğunla gurur duy. Kendini insanlara göster. Çünkü kimlerin seni izlediğini asla bilemezsin."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
trctrc

Böyle büyük beden mi olur 1,90 boy büyük beden dediğin 1,65 boy 100 kilo adamdır yap bakalım ondan manken oluyor mu

ozgur-esra

Ya bu ne biçim büyük beden model.Bu benim hayalimdeki adam! aksndkand

futursuz

Amaaan, zayıfı da kiloluyu da soyuyorlar.

Gizli Kullanıcı

Nesi yakışıklı........

apollonia-corleone

Gayet normal bence.Iri yapıli erkek iyidir sarılinca kollarinda kaybolursun yumusacik

ruhsuz

aynen *_*

Görüş Bildir