Görüş Bildir
Haberler
LoL Arcane Ne Zaman? League of Legends Arcane Dizisi Ne Zaman Çıkacak? Netflix Arcane Karakterleri Kimler?

LoL Arcane Ne Zaman? League of Legends Arcane Dizisi Ne Zaman Çıkacak? Netflix Arcane Karakterleri Kimler?

Dünyanın en popüler oyunlarından League of Legends’in karakterlerinin yer alacağı Arcane dizisi için nefesler tutuldu. 2019 yılında ilk tanıtımı yapılan Arcane dizisinin yayın tarihi oyun tutkunlarının gündeminde. Arcane dizisinin projesi ilk olarak League of Legends'ın 10. yıl kutlamalarında duyurulmuş ve geçtiğimiz günlerde de ilk fragmanı yayınlanmıştı. Peki, LoL Arcane ne zaman, LoL Arkane dizisinin konusu ne? League of Legends Arcane dizisi ne zaman çıkacak? İşte Arcane dizisi ile ilgili tüm detaylar…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Riot Games’in en popüler oyunu League of Legends dizi oldu. League of Legends'ın 10. yıl kutlamalarında, oyunun karakterlerinden oluşan Arcane dizisinin projesi duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde de Arcane dizisinden ilk fragman gelmişti. Oyun tutkunları da Arcane dizisinin yayınlanacağı günü bekliyor. Peki, LoL Arcane ne zaman? League of Legends Arcane dizisi ne zaman çıkacak? League of Legends (LoL) Arcane nerede yayınlanacak? LoL Arkane dizisinin konusu ne? İşte Arcane dizisi ile ilgili tüm detaylar…

LOL Arkane Dizisinin Konusu Ne?

LOL Arkane Dizisinin Konusu Ne?

League of Legends'ın yaratıcılarının imzasını taşıyan yeni animasyon dizisi Arcane, Piltover adlı ütopik bir bölgede ve baskı gören yer altı şehri Zaun'da geçiyor. Dizi, iki efsanevi League of Legends şampiyonunun doğuş öyküsünü ve onları birbirinden ayıracak gücün hikâyesini anlatıyor.

League of Legends'ın yaratıcılarının imzasını taşıyan Arcane, zengin ve ışıltılı Piltover şehriyle karanlık yeraltı bölgesi olan Zaun arasında sert çatışmanın ortasında iki efsanevi şampiyonun doğuş hikâyesine odaklanıyor. Animasyonda Vi karakterini Hailee Steinfeld, Jinx karakterini Ella Purnell seslendirirken Jayce, Caitlyn, Silco, Mel, Vander, Viktor ve Powder'ın önce çıkacak diğer karakterler olması bekleniyor.

League of Legends (LOL) Arcane Ne Zaman, Nerede Yayınlanacak?

League of Legends (LOL) Arcane Ne Zaman, Nerede Yayınlanacak?

League of Legends karakterlerinin olduğu Arcane dizisi 7 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak.

Riot Games tarafından Fortiche Production adlı animasyon şirketine yaptırılan Arcane dizisinin projesi ilk olarak League of Legends'ın 10. yıl kutlamalarında duyurulmuştu. 2020 yılında yapılması beklenen başlangıç, pandemi nedeniyle bu yıla sarkmıştı. Uzun bekleyişin sonunda dizi 6 Kasım'da ilk üç bölümüyle Netflix'te yayında olacak. Dizinin resmi Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada ilk bölümün Twitch üzerinden de gösterimde olacağı açıklanmıştı.

Parça olarak yayınlanacak dizinin bölümleri 7 Kasım 13 Kasım ve 20 Kasım tarihlerinde yani birer hafta arayla çıkacak.

Netflix Arcane Karakterleri Kimler?

Netflix Arcane Karakterleri Kimler?

Animasyonda Vi karakterini Hailee Steinfeld, Jinx karakterini Ella Purnell seslendirirken Jayce, Caitlyn, Silco, Mel, Vander, Viktor ve Powder'ın önce çıkacak diğer karakterler olması bekleniyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın