Görüş Bildir

Kulis Bilgisi: AKP Seçim Tarihini Erkene Almayı Planlıyor

Anasayfa
 > Gündem

Muhalefetin erkene çekilmesini istediği ama hükümetin 23 Haziran 2023 dediği Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri hakkında yeni bir tarih AKP kulislerinde konuşuluyor. AKP kulislerinde dolaşan bilgiye göre seçim erkene alınacak.

Ankaranın bir numaralı konusu 23 Haziran seçimleriyken AKP kulislerinde yeni bir tarih konuşuluyor. Gazete Duvar'ın haberine göre, AKP kulislerinde seçimin gelecek yıl nisan ayı sonunda bitecek Ramazanın ardından mayıs ayında yapılacağı belirtiliyor.

'Ekonomide sorun var ama açlık noktasında bir durum yok'

'Ekonomide sorun var ama açlık noktasında bir durum yok'

Öte yandan habere göre, Meclis kulislerinde ekonomik zorluklarla ilgili değerlendirme yapan AKP'li bir yönetici, “Tamam sorun var ama açlık noktasında bir durum yok. Yazın gelmesi ile meyve sebze fiyatları düşmeye başladı. Tüketim ürünlerine baktığımızda tek düşüş süt ve süt ürünlerinde görünüyor. Bunun dışında ciddi düşüş yok. Bakın sanayinin çarkları dönüyor, üretim sürüyor. İhracat yüksek. İşsizlik rakamlarında ciddi artış yok. Alım gücünü artırmaya dönük adımlar atıldı, devamı da gelecektir. Bir de fırsatçılığa karşı denetimi artırmamız gerek. Zamanla bunlar çözülecek” diyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
30
14
13
7
4
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Açlık yok diyor. Sanırım saraydan bahsediyor

joo

Saraydan bahsediyor akepeli bir çantacı

Radagon

asgari ücret 4 bin,açlık sınırı 6 bin küsür lira, yoksulluk sınırı 19 bin. ülke yoksulluk ve sefalet ile boğuşurken çıkıp bunları söyleyebilecek kadar da yüz... Devamını Gör

vOLCano

mantıklı olan bu. gitmen ne kadar erken olursa ülke için o kadr iyi olacak.