Küçükçekmece'den Peş Peşe Cinsel Şiddet Haberleri: 7 Yaşındaki Çocuğu Apartman Sakinleri Kurtardı

 > 
134PAYLAŞIM

İstanbul Küçükçekmece'de dün 5 yaşındaki bir çocuk cinsel şiddete maruz kalmış, ardından da tedavi için hastaneye kaldırılmıştı. İlçede bugün 7 yaşında bir çocuk daha taciz edildi. Çocuğun apartmanda bağırması üzerine, saldırgan olay yerinden uzaklaştı. 

Habertürk'ten Nihat Uludağ'ın haberine göre, Küçükcekmece Kanarya Mahallesi'nde 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarın zanlıları henüz yakalanmamışken, bu defa da Atatürk Mahallesi'nde yeni bir cinsel taciz olayı gerçekleştirildi.

Aktarılana göre, binanın 5. katında oturan 7 yaşındaki kız çocuğunun annesi ekmek almak için bakkala gitti.

O sırada saldırgan apartmandan içeri girerek 5. kata çıktı. Annesinin geldiğini sanarak kapıyı açan küçük kız tacizciyle karşı karşıya kaldı. Tacizci küçük kızın elbiselerini çıkarmaya çalışırken kız çocuğu çığlık attı. Komşuların kapılarını açması üzerine saldırgan hızla olay yerinden kaçtı.

Görgü tanıkları tacizcinin 1.75 cm boyunda, kahverengi montlu, bıyıklı ve kasket şapkalı olduğunu söyledi.

Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 7 yaşındaki küçük kız çocuğunu hastaneye götürdü. Yapılacak sağlık kontrollerinin ardından cinsel istismarın olup olmadığı netlik kazanacak. Olay yeri inceleme şubesi ekipleri de saldırgana ait bir iz bulabilmek için binada inceleme yaptı.

İlçe iki gündür ayakta 👇

Küçükçekmece'de Çocuğa Cinsel İstismar: '5 Yaşındaki Evladımız Hastanede Gözetim Altında' - onedio.com
Küçükçekmece'de Çocuğa Cinsel İstismar: '5 Yaşındaki Evladımız Hastanede Gözetim Altında' - onedio.com

Küçükçekmece'de, cinsel saldırıya uğrayan 5 yaşındaki kız çocuğunun yoğun bakımda tedavisi sürüyor. 

Olayın duyulmasının ardından Kanarya Polis Merkezi önünde toplanan mahalle sakinleri konunun biran önce aydınlatması için yetkililerden yardım istedi.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir