Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Korku ile Erotizmi Harmanlayan Japon Sanatçının Birbirinden İlginç Acayip Eserleri

103PAYLAŞIM

Japon sanatçı Toshio Saeki'nin çalışmaları bazılarına ilk bakışta korku verebilir ya da erotizmi çağrıştırabilir, cevap ise her ikiside. Toshio erotizm ile korkuyu harmanlayıp bu değişik eserleri ortaya çıkarmış. Toshio Saeki reklam ajansındaki işinden ayrıldığında 24 yaşındaymış ve bir erkek dergisinde çalışmaya başlamış. İlk eserini 1970 yılında yayımlamış. Resimlerini ise ağaç baskı tekniği ile yapan sanatçı bir dergiye verdiği röportajda şöyle diyor: ''Hoş görünümlü bir manzarada güzel çiçekler çizen diğer insanları bırakın. Ben utanmaz, korkunç ve ahlaksız rüyalarda büyüyen ve orada saklanan çiçekleri çizmeyi deniyorum.''  Saeki Japon erotizminin babası olarak anılmaktadır. Bu yetmişlik sanatçı yeni jenerasyonlar tarafındandan kucaklanmakta ve halen Japonya'nın kırsal bir kesiminde yaşamaktadır.

Bu ilginç sanatçının eserleri için buyurun:

Kaynak: http://dangerousminds.net/comments/eroti...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
.mry.

çok anlamsız

yami

Açıklamasına bayılsam da bana, bize ters, abi...

yami

Yeterince karşıt yorum varmıştı zaten. Ben beğendim...

mehmet-can-atar

2. foto bizim türk milletine hic yabancı değil lan. koltugun olayım diyen sapıklar aklıma geldi birden. ahahaha

Gizli Kullanıcı

adamı seksten soğuturlar bu ne la nekrofilisi azmış bunun

ozgur-esra

İkinci resim... asdffddfdbfddf

Görüş Bildir