Kıskançlıkta Hangi Kadın Dizi Karakterine Dönüştüğünü Söylüyoruz!

İlişki Testleri
602PAYLAŞIM

Belli etmeyi sevmesek de, hepimiz bazen içten içe kıskancız... Kıskançlık dramanın da, ilişkilerin de en vazgeçilmez unsurlarından biri zaten! Bakalım senin kıskançlığın hangi kadın dizi karakteri gibiymiş?

1. Hoşgeldin! Seni şöyle alalım... Bir köşe seç bakalım kendine!

2. Sana ne ikram edelim?

3. Yarın sabah masanda bir çiçek buketi bulacaksın. Hangisi olsun?

4. Peki... Zevklerini öğrendik! Şimdi de karakterine dair şeyler soralım. Burcunun elementi nedir?

Ateş: Koç, Aslan, Yay
Toprak: Boğa, Başak, Oğlak
Hava: İkizler, Terazi, Kova
Su: Yengeç, Akrep, Balık

5. Issız bir adaya düşeceksin... Yanına sadece bir kişi alma hakkın var. Seçeneklerin de aşağıda! 👇

Demet Şener
Şeyma Subaşı
Deniz Seki
Ebru Şallı
Gülben Ergen
Kıvılcım Ural

6. Peki seni oradan kurtarması için kimi gönderelim?

Kerem Bursin
Çağatay Ulusoy
Mehmet Günsür
Boran Kuzum
Burak Deniz
Birkan Sokullu

7. Sence aşk...

Emek, sabır ve zaman ile büyür.
Beklenmedik anda çarpar insanı; mantık dışı ve vahşidir.
Hayatın tuzudur, biberidir fakat asla odağı değildir.
Üreme ve çoğalma dürtümüzün allanıp pullanmış, romantize edilmiş halidir.

8. Peki sence kıskançlık sağlıklı bir duygu mudur?

Evet, çok doğal bir şey bu!
Dozunda kıskançlık normal bence.
Hayır, kıskançlık daha büyük problemlere işaret eder.

Kıskançlıkta Bihter Ziyagil gibi çıktın!

Gururlusun. Kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyorsun ve bu yüzden de kıskandığını gizlemeye çalışıyorsun. Oysa uğruna kendini dahi yakabilecek kadar ağır bir kıskançlığın var. Başkasının olunca daha da kıymetli oluyor. Bu kadar kıskançlık bünyeye zarar. Daha rahat olmayı denemelisin.

Kıskançlıkta Dudu Peri çıktın!

Aldattığını düşündüğü kocasını köpeğe çevirecek kadar kıskanç bir peri düşünün... İşte o peri, Dudu Peri! Aslında sevgiline sürekli kıskançlık yapmıyorsun lakin en ufak ihanette bile asla dönüp geriye bakmayacak şekilde de köprüleri yakıyorsun. Sürekli darlamak sana göre değil ama ihaneti görünce cezalandırmak tam sana göre!

Kıskançlıkta Ruhsar gibi çıktın!

En kötü kıskanç tipi sensin! Deli gibi kıskanmak bir kenara dursun; ortada herhangi bir durum yokken bile kendince kafanda bir şeyler kurarak ve bu kurduğun şeylere karşı önlemler alarak hem kendini, hem sevgilini yoruyorsun. Biraz daha rahat olmayı denemelisin. Ömür geçmez böyle!

Kıskançlıkta Asmalı Konak Dicle gibisin!

Senin sezgilerin çok gelişmiş; bu yüzden de en ufak tehlikeyi, bakışı bile seziyorsun ve asla gözünden hiçbir detayı kaçırmıyorsun. Bu da seni biraz fettan biri yapıyor tabi. Bazen görmezden gelmek lazım. Küçük meseleleri büyütüyor olabilirsin. Zaten kıskançlığını belli etmemen gibi bir durum söz konusu bile değil çünkü sen sussan bile gözlerinden okunuyor. Fenasın!

Kıskançlıkta Kıvılcım gibisin!

Seninki kıskançlıktan öte biraz şımarıklık aslında! En sevilen olmak istiyorsun ve sevdiğinin tüm ilgisini de kendine ayırmak arzusundasın. Sevdiğinin ilgisini çekmeye çalışanın da vay haline! İntikamda sınır tanımıyorsun; hayat senin için eğlence mekanı gibi! Kıskançlığı bile sevimli bir hale sokuyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elif-izmir-ibis

Kıskançlıkta Ruhsar gibi çıktın! Kıskançlıkta Ruhsar gibi çıktın! En kötü kıskanç tipi sensin! Deli gibi kıskanmak bir kenara dursun; ortada herhangi bir durum yokken bile kendince kafanda bir şeyler kurarak ve bu kurduğun şeylere karşı önlemler alarak hem kendini, hem sevgilini yoruyorsun. Biraz daha rahat olmayı denemelisin. Ömür geçmez böyle!

seyda.varoll

Kıskançlıkta Bihter Ziyagil gibi çıktın! Gururlusun. Kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyorsun ve bu yüzden de kıskandığını gizlemeye çalışıyorsun. Oysa uğruna kendini dahi yakabilecek kadar ağır bir kıskançlığın var. Başkasının olunca daha da kıymetli oluyor. Bu kadar kıskançlık bünyeye zarar. Daha rahat olmayı denemelisin. GERÇEKTEN DOĞRU!

brownii

dudu peri çıktım tamam biraz kıskanç olabilirim belki eski sevgilimi okula rezil etmiş olabilirim ama bunların hepsi sevgiden bence :))

jeanjenny

Dudu peri ne ya

sunflower

Aldattığını düşündüğü kocasını köpeğe çevirecek kadar kıskanç bir peri düşünün... İşte o peri, Dudu Peri! Aslında sevgiline sürekli kıskançlık yapmıyorsun lakin en ufak ihanette bile asla dönüp geriye bakmayacak şekilde de köprüleri yakıyorsun. Sürekli darlamak sana göre değil ama ihaneti görünce cezalandırmak tam sana göre!

Görüş Bildir