Görüş Bildir
Haberler
Kendinden 48 Yaş Büyük Biriyle Evlenen Meltem Miraloğlu Kimdir? Meltem Miraloğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

Kendinden 48 Yaş Büyük Biriyle Evlenen Meltem Miraloğlu Kimdir? Meltem Miraloğlu Kaç Yaşında ve Nereli?

Müge Kakşi
24.02.2021 - 00:46

Hayat Devam Ediyor isimli dizide çocuk gelin rolü ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, 2018 yılında ABD'ye yerleşmiş ve burada tanıştığı kendinden 48 yaş büyük olan 80 yaşındaki Patrick ile evlenmişti. Evlilik haberinden sonra gündemden düşmeyen Miraloğlu hakkında psikoloğu ile aşk yaşadığı ve eşinden ayrıldığı iddiaları ortaya atıldı. Peki Meltem Miraloğlu Kimdir? Meltem Miraloğlu kaç yaşında ve nereli? Meltem Miraloğlu eşi kimdir? Tüm detayları haberimizde sizler için derledik

İçeriğin Devamı Aşağıda

Meltem Miraloğlu Yaşadığı Olaylar

Meltem Miraloğlu Yaşadığı Olaylar

2019 yılında Amerika'ya yerleşen Meltem Miraloğlu adını 'Grady' olarak değiştirdi. Teklif gelmediği için Amerika'ya gitmeye karar veren Miraloğlu, 'Beni ekranda görememenizin sebebi, şu an bir proje teklifi gelmiyor ve proje teklifi alamadığım için ben bugün Amerika’dayım ve beni ekranda göremiyorsunuz.' ifadelerini kullanmıştı.

'Hayat Devam Ediyor' isimli dizide 'Çocuk Gelin' rolü ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, 2018 yılında ABD'ye yerleşmiş, bir süre sonra da burada tanıştığı 80 yaşındaki Patrick ile evlenmişti.

İddiaya göre, 80 yaşındaki Patrick ile evlenen Meltem Miraloğlu yaşça büyük psikoloğu ile ilişki yaşamaya başladı ve eşi tarafından evden atıldı. Miraloğlu'nun soğuk ve karlı kış günlerinde bir sırt çantası ile sokaklarda yaşadığı öne sürüldü.

Uzun süre sessiz kalan ünlü oyuncu ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından babasının vefat ettiğini duyuran Miraloğlu, 'Neden sessizlik çünkü; 'Daha yeni babam öldü. 54 yaşındaydı' mesajını paylaştı.

Meltem Miraloğlu Kimdir, Meltem Miraoğlu Eşi Kimdir?

Meltem Miraloğlu Kimdir, Meltem Miraoğlu Eşi Kimdir?

13 Ocak 1987 yılında Diyarbakır'da dünyaya geldi. 2 yaşında iken ailesiyle birlikte İstanbul'a geldi. Küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmak isteyen Miraloğlu, Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur.

'Hayat Devam Ediyor' dizisi ile ekrana geldi ve dizideki başarısından dolayı 'En İyi Drama' ödülüne layık görüldü.1,70 boyunda olan oyuncu 'Adını Kalbime Yazdım' adlı dizide 'Dicle' karakterini canlandırdı. Sekerat Son filminde rol aldı.Kılıç Günü, Bir Bulut Olsam dizilerinde de rol alan Miraloğlu, Aşık, Ateş,Güzel Günler Göreceğiz gibi filmlerde yer aldı.

Bir dönem ekranlara gelen 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde 'Çocuk Gelin' rolü ile tanınan Meltem Miraloğlu, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı 80 yaşındaki Patrick Grady ile evlendi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın