Kaynana Zulmünden Nasibini Alarak İlişkilerini Ağız Tadıyla Yaşayamayan 15 Ünlü Kadın

-

Gelin - kaynana çekişmesi sadece sizin evinizde, anneniz ve babaanneniz arasında olmuyor! Bu öyle büyük bir zulüm ki; ne ekonomik sınıf farkı, ne de din-dil-ırk farkı tanıyor!

1. En güncel bahtsız gelinimiz Başak Dizer!

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi düğüne dahi katılmadı ve o günden beri Başak Dizer'i istemediğine dair pek çok söylenti çıktı. Neyse ki Başak asil kız, Kıvanç da efendi adam; durumu hiç çaktırmadan idare ediyorlar.

2. Sinem Kobal'ın Arda Turan ile olan inişli çıkışlı ilişkisinde, kaynana zulmünün de payı vardı.

Zira oğluşuna layık görmediği Sinem Kobal'ı pek çok defa kötülediği söyleniyordu. Sinem şimdi çok mutlu! Arda Turan'ın annesi ise Aslı Doğan ile sadece tanışmakla kaldı.

3. Prenses Diana öyle sert bir kaynana zulmü görüyordu ki; ölümünün bile kraliçe tarafından planlandığını iddia edenler oldu.

Öyleyse günahın boynuna, kraliçe!

4. Anlaşılan o ki sorun gelinlerde değil, kraliçede! Zira bir diğer kaynana zulmüne maruz kalan gelin de Kate Middleton!

Kızcağızın saçına, başına, yürüyüşüne, geçmişine ve hatta ailesine bile karıştığı söyleniyor. A be kaynana!

5. Tuğçe Kazaz, Yunan sevgilisi Yorgo için din bile değiştirmişti; fakat bu hareket kaynanasının kalbini kazanmasına yetmemişti.

Kısa süre içerisinde kocasından da boşanan Kazaz, kendi ailesini kaybettiğiyle ve kendi inançlarından taviz verdiğiyle kaldı.

6. Zeynep Tokuş, dul ve çocuk sahibi bir kadın olduğu için Erdem Yılmaztürk'ün ailesi tarafından istenmedi.

Kaynana tarafından dışlandı, üzüldü... Sanki oğluşu 17 yaşında genç bir delikanlıymış gibi!

7. Aysun Kayacı ve Emre Aşık birbirlerine çok yakışıyor, her zaman beraber ve mutlu şekilde görüntüleniyorlardı...

Lakin kaynana zulmü bu güzel çifti de bitirdi. Futbolcu anneleri, nedense manken gelin istemiyorlar.

8. Seda Sayan, Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile adeta "zorla" evlendi.

Zira aile istemediklerini resmen açıklamışlardı. Son ana kadar Seda Sayan kaynana engeline takıldı fakat söz konusu Kadırgalı olunca, bu sefer kazanan kaynana değil, gelin oldu.

9. Güzide Duran zaten magazin basınının en fazla hırpaladığı mankenlerden biriydi...

Fakir ve ihmal edilmiş olarak geçirdiği çocukluğu, üvey ebeveynlerinin geçmişi, televizyona çıkan akrabaları... Sürekli Güzide Duran için kötü bir imaj oluşturulmasına sebep oldu. Bu imajı gören kaynanası da Güzide Duran'ı istemedi.

10. Yeşim Salkım da kaynana zulmüne karşı "zorla" evlenenlerden...

Yeşim Salkım'ın kayınpederi ve kaynanası, kendi oğullarının nikahını "bastılar" ve korumalar tarafından zorla mekanın dışına çıkarıldılar. Bu evliliğe asla onay vermediler; Salkım'ın evliliği de zaten bu yüzden kısa sürdü.

11. Oya Aydoğan, Haluk Ulusoy'dan, kendi tabiriyle "filmlerdeki gibi severek ayrıldı".

"Haluk`un ailesi beni istemedi, biz de Ankara`ya kaçtık, peşimize adam takıp, `Boşanacaksın` diyerek beni tehdit ettiler." diye olayı anlatan rahmetli Oya Aydoğan, fazlasıyla üzülmüş!

12. Angelina Jolie ile Brad Pitt'in annesi hiç ama hiç anlaşamıyordu!

Jennifer Aniston'ı çok seven kaynana, Jolie'yi kabullenmekte zaten zorluk yaşarken, üstüne bir de Jolie'nin fazla özgürlükçü çocuk yetiştirme tarzı eklenince iyice kanlı bıçaklı olmuşlardı.

13. Arzu Sabancı, Özge Ulusoy'u oğlu Hacı Sabancı'ya layık görmedi!

Lakin ikiliyi de asla ayıramadı. Özge ve Hacı çifti birkaç defa ayrılmış olsalar da, her seferinde yeniden barıştılar. Yine de evliliklerinin önündeki en büyük engel hala Arzu Sabancı olarak duruyor.

14. Arzu Sabancı, Hadise'yi de oğlu Hakan Sabancı'ya layık görmedi!

Hatta oğluyla yakınlaştığını duyduğunda Hadise'yi Instagram'dan bile unfollow etti. Şimdilerde Hadise ve Hakan Sabancı'nın gizli gizli görüşmesinin en büyük sebebi Arzu Sabancı.

15. Adriana Lima'nın Prince Wence ile evleneceğine neredeyse tüm dünya emindi... Lakin son anda bir kaynana müdahalesi, her şeyi bitirdi!

Oğluşuna Adriana Lima'yı yakıştıramayan kraliçe, sadece isteğini dile getirerek bu ilişkiyi bir daha başlamamak üzere sonlandırdı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
atacerozlemgmail.com

Oğluşlarınız çok değerli tiplere bak.

puren-ozge

ulan napacaksınız oğlunuzu tövbe tövbe

ferda_o1

Adriana Lima bile kaynanadan cekiyor bu nasil bir dünya biz napak :D

arizonakertenkelesi

ben de daha evlenmeden kaynana zulmu cekiyorum adami hasta etmesin lan bu kaynanalar kaynata her turlu daha iyi aq kaynanasi

Görüş Bildir