Kavgaya Çağırsanız Anında Sırtınızı Yere Getirmeyecek Bir Kankaya Dönüşebilecek 13 Ünlü

1.1bPAYLAŞIM

Türkiye magazin gündemindeki çirkeflik oranı malum... 😁

Güzide ülkemizin ünlüleri kendine has tavırlarıyla adeta mevzuya götürmelik, kavgaya çağırmalık birer kanka!

Huzurlarınızda; kavgaya çağırsanız anında sırtınızı yere getirmeyecek bir kankaya dönüşebilecek 13 ünlü isim...

1. Atarların efendisi Kadırgalı Seda Sayan'ın eline su dökebilene aşk olsun!

Seda Sayan adeta bir kavga, bir atar ekolü. Ülke tarihi boyunca kimsenin onun kadar iyi atara atar, gidere gider yaptığı görülmedi. Ateş püsküren bir Pokemon gibi yakıcı, en etkili çamaşır suyu gibi yok edici. Seda Sayan'sız kavgaya gitmek büyük pişmanlık olur.

2. Kavgalınızı tek tokatta nakavt etmek istiyorsanız sizin kankanız Sevda Demirel olmalı.

Büyük çetelerdeki iş bitirici isimler olur ya, kimsenin üstesinden gelemediğini o bir hamlede çözer. Düşmanı yok eder ve olay kapanır. İşte o kişi Sevda Demirel! Altın yumruk, demir bilek, sağlam tokat! TEK HAMLEDE NAKAVT. Süper gücünün ne olduğu hepimizce malum...

3. Bu 'saçma sapan sorular' karşısında tek ihtiyacınız Ozan Güven!

Laf yetiştirmekten yoruldunuz mu? Artık bu saçma sapan sorular karşısında ne diyeceğinizi bilemiyorsunuz da susup kalıyor, kenara mı çekiliyorsunuz? İşte sizin ihtiyacınız olan Ozan Güven gibi tek soruya 765479 cevap verebilecek bir kanka! Öylesine deli yürek ki tutulduğu yerden kopuyor gidiyor ve hedefi yok ediyor. Gerçek bir görev insanı, mevzuların aranan ismi.

4. Uzun uzadıya giden kavgaların ölümcül hamlesi Bülent Ersoy...

Bülent Ersoy gibi bir kavga kankasına sahip olmak demek bu hayatta premium üyelik gibi bir şeydir. Hiç kimseniz yoktur ama o vardır. Ve o varsa girdiğiniz kavgada asla yenilmeyeceğinizi herkesten iyi bilirsiniz! Siz bir tek Bülent Ersoyla onlar hepsi...

5. Gözünü kimsenin korkutamayacağı bir cesur yürek lazımsa elbette kankanız Demet Akalın olmalı!

Söz konusu kavga olunca Demet Akalın'ın karşısında yer almak biraz yürek ister. Bu yolda yarıda bırakılmamayı mı ihtiyacınız var? O zaman kavgada sadakatin ne olduğunu Demet Akalın'la anlarsınız çünkü o bitti demeden kavga asla bitmez...

6. Bir türlü galip gelemediğiniz mevzularda her an, her şeyi yapabilecek bir joker olarak Mehmet Ali Erbil.

Mehmet Ali Erbil tüm çılgınlığıyla, ne yapacağı belli olmaz halleriyle tam anlamıyla bir JOKER! Onunla gittiğiniz kavgada rakibinizi ağlatarak kaçırması yüksek olası. Ama kavga sonunda dönüp size de "Ya sen ne mal bi insansın..." diyecek türden bir kanka o.

7. Yere göğe, dağa taşa, herkese savaş açtıysanız sizi anlayabilecek tek isim kuşkusuz Hülya Avşar...

Türkiye Tarihinin herkesle en kavgalı olan isimlerinden biri şüphesiz Hülya Avşar! Enerjisi asla bitmiyor, tükenmiyor. Her zaman diyecek lafı, atacak hamlesi var. Kavganız dünyala ise sizi Hülya Avşar anlamayacak da kim anlayacak???!

8. Kin mi dediniz? Bu ülkede kinin ne olduğunu bilen biri varsa o kişi Seren Serengil'dir!!111!!!

Seren Serengil'in Gülben Ergen'le yıllarca sürmüş kinli kavgasını bilmeyen yoktur. Onun tarzı üç gün kavgalı kalıp dördüncü gün barışmak değil. Bir kere kin tuttuğunda o kin yıllarca ona ne laf ettirir, neler yaptırır! Seren Serengil uzun yıllar sürecek kavgaların ateşini ayakta tutacak bir kanka.

9. Vur-kaç ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz: Evet, Hande Yener!

Yıllarca süren bir diğer kavga ise Hande Yener - Demet Akalın kavgası! Hande Yener artık vur-kaçlarıyla meşhur biraz... bir laf ediyor, kavganın ateşine bir odun atıyor ama sonra sallamadığı da oluyor. Gireceğiniz kavganın seyri konusunda kafanız karışıksa bu karışıklığı Hande Yener'le ikiye katlayabilirsiniz.

10. Kendinizi yalnız hissettiğiniz kavgalarda arkanızdan İbrahim Tatlıses gibi bir kamyon insan getirecek biri olsa...

İbrahim Tatlıses bir kavgaya asla yalnız başına girmez! Eğer o bir kavgadaysa kendi ekibi anında olaya dahil olmuştur. Saflar tutulur, herkes yerini alır. Tek başınıza girdiğiniz kavgada bir bakarsınız 10 kişi olmuşsunuz. İşte İbrahim Tatlıses'in kankası olmak böyle bir şey.

11. Arkanızdan Rocky'deki "Eye of the Tiger"ı çalıp sizi gaza getirecek bir mevzu kankası istiyorsanız o kişi Hadise!

Evet evet, Hadise tam da insanı kavgaya girmeden gaza getirecek, kaosu yaratacak kankalardan.

12. Bu kavgaya Tuğba Özay gibi bir delikanlı lazım...

Tuğba Özay tam da pazara kadar değil mezara kadar diyecek bir kanka. Sonunda dayak yemek de olsa o sizi yalnız komaz, bir başınıza bırakmaz. Mevzudaki akıbetinize dair bir şey söyleyemesek de iyi bir eküriniz olacağı kesin.

13. "BİZE DOKUNAN YANAR!" diye düşünüyorsanız Zuhal Topal'la doğru adrestesiniz!

2016 yılı boyunca süren evlilik programları gösterdi ki Zuhal Topal gerçek bir mevzu insanı. Genel olarak etliye sütlüye karışmıyor ama biri çıkıp dokunuyorsa vay haline! Dokunanı yakmak istiyorsanız Zuhal Topal sizin yol arkadaşınız olmalı.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mystery-man

Bu ünlüler kankalarıyla bile kavga eder ya hiçbirinle kanka olmak istemem zaten onlarda benimle olmak istemez:D

kuzuukuzuu

Müge Anlı yazmaya geldim gidiyorum 😂

jaymz-jetfeeld

Dayak yerim daha iyi anasını satayım.

la-mascherata

#5 Demet Akalin: "konsantrasyonumun icine sictiniz". :)) Turkiye Turkiye olali boyle hanzo gormedi amk, daha once de "sahneye sanatci cikti mal mal bakiyosunuz alkislasaniza, Diyarbakirdan mi geldiniz" gibisinden bir seyler soylemisti. Yaslandikca iyice mahalle karisina baglayacak. Tahminimce boyle sahneye kabadayi gibi cikip ki nara atmasi da mumkun "daha sert alkislasaniza lan amuga koduklarim" falan diyecek. Protesto eden olursa ki pek ihtimal vermiyorum "senin agzini gozunu sikerim dalyarak, sittir git lan burdan, bak hala bakiyo" diyecek ve hatta alkis alacak buraya yaziyorum.

Gizli Kullanıcı

ağzı bozuk olmak ,küfürlü konuşmak dobralık samimilik oldu son zamanlarda Demet Akalın yüzünden.

hastalik-hastasi

kesinlikle ozan guven :p

Görüş Bildir