Görüş Bildir
Haberler
Kate Winslet Yeni Filminde Amerikalı Fotoğrafçı Lee Miller'ı Canlandıracak

Kate Winslet Yeni Filminde Amerikalı Fotoğrafçı Lee Miller'ı Canlandıracak

1920’li yılların tanınmış model ve fotoğraf sanatçılarından biri olan Lee Miller’ın hayatını konu alacak filmde Amerikalı sanatçısı Miller’ı Kate Winslet canlandıracak.

İçeriğin Devamı Aşağıda

20.yüzyılda yaşamış Amerikalı fotoğrafçı, model ve moda sanatçısı Lee Miller’ın oğlu Anthony Penrose tarafından yazılmış biyografisi sinemaya uyarlanıyor. Miller’ın Picasso ile olan arkadaşlığı ve İkinci Dünya Savaşı sırasında çektiği fotoğrafların hikayesini de konu alacak filmde Kate Winslet başrolde yer alacak.

Fotoğrafçılığı dışında Vouge dergisi için muhabirlik de yapan Miller, zamanında Londra’da, Paris’te ve bazı Nazi haraketlerinde de sanatçı kimliği ile yer almıştı. Birçok ödüle layık görülen fotoğrafçı Lee Miller’ın oğlu Anthony’nin annesinin arşivindeki günlükler, fotoğraflar ve diğer materyallerden yararlanarak elde ettiği bilgiler doğrultusunda oluşturulacak senaryoyu izleyeceğimiz filmin belli olan herhangi bir detayı ise şimdilik yok.

Bantmag

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
21
6
2
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

kadınları pazarlayan holywood algı yöneten kapital lunaparktır diye düşünürüm ama 10 yılı vardır bunun reader filmini izlemiştim,güzellik doğallık kocasını ... Devamını Gör