Karakterine Uygun Olan Ayakkabıyı Söylüyoruz!

250PAYLAŞIM

Evet, hangi ayakkabı tam senin karakterini yansıtıyor bakalım?

1. Önce cinsiyetini öğrenelim!

2. Bu çikolatalı tatlılardan birini seç bakalım!

3. Doğruyu söyle...

Gülüşüne
Saçlarına
Gözlerine
Tarzına
Sesine
Ellerine

4. Hangi mevsimde tatil yapmayı daha çok seviyorsun?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

5. Ayakkabı konusunda marka takıntın var mı?

6. Şu an bu soğuk içeceklerden hangisini içmek isterdin?

Limonata
Kola
Elma suyu
Portakal suyu
Çikolatalı süt
Soğuk çay

7. Söyle bakalım!

Instagram
Twitter
Facebook
Tiktok
Tinder
YouTube

8. Peki son olarak kahveni şekerli mi yoksa şekersiz mi tercih edersin?

Sandalet

Verdiğin cevaplara göre senin karakterini yansıtan ayakkabı kuşkusuz birçok kadına yakışan sandalet modeller. Sen de bu ayakkabı gibi rahatına düşkün, zorluk sevmeyen birisin. Konforuna önem veren birisin. Senin için en ufak bir pürüz olmamalı hayatında. Hayatını kolay bir şekilde yaşamak istiyorsun. Zorluklar senin canını sıkıyor ve problemlere karşı savaşacak durumun yok. Kendi halinde, düz bir yaşamın var. Hayatında pek fazla değişikliğe yer yok. Standart olmayı seviyorsun ve değişimden nefret ediyorsun. 

Birazcık da bazı konularda huysuzsun. Kendi alanına birilerinin dahil olması, düzeninin bozulması seni delirtiyor. Bu nedenle çevrendeki insanları bazen sıkıyorsun ama onlar da tabii seni sevdikleri için görmezden geliyor. :)

Stiletto

Verdiğin cevaplara göre senin karakterini yansıtan ayakkabı kuşkusuz birçok kadına yakışan ve zarif gösteren Stiletto modeller. Sen de bu model gibi ince ruhlu birisin. Zarifliğinle adeta ortamlarda ay gibi parlıyorsun. Her bulunduğun ortama da uyum sağlıyorsun. Bu güne kadar kolay kolay da problem çıkarmamışsındır. Herkesle anlaşabilen, karşısındaki insanı dinleyebilen birisin. 

Aynı zamanda zorluklarla karşılaştığında kolayca o problemleri çözebiliyorsun. Sadece kendi problemlerine odaklanmıyorsun aynı zamanda sevdiklerine de yardım etmeyi seviyorsun. Anlayacağın çevrendeki insanlar çok şanslı. Asla bencil değilsin. Kendinden çok başkaları düşünüyorsun. İçinde hiç kötülük yok.

Babet

Verdiğin cevaplara göre senin karakterini yansıtan ayakkabı Babet modeller. Hem rahatına düşkün hem de standart bir yaşam süren birisin. Bazıları senin sıkıcı bir tip olduğunu düşünüyor ki bunu sen de kabul ediyorsun. Böyle olmak senin tercihin olduğu için bu durumdan hiç rahatsız değilsin fakat bazı insanlar senin hayat tarzını değiştirmeni istiyor ve bu konuda da üzerinden baskı kuruyorlar. Baskı kurmaları da seni çok rahatsız ediyor. Sakin, sıradan bir hayat yaşamanın seni rahatsız etmediğini, böyle mutlu olduğunu bir türlü onlara anlatamıyorsun. 

Sen, insanların söylediklerine takılıp değişmeye çalışmamalısın. Böyle devam et sen. Sen gerçekten istersen değiş. Yoksa başkaları için ait hissetmeyeceğin bir hayatta yaşamaya çalışma. :)

Makosen

Verdiğin cevaplara göre senin karakterini yansıtan ayakkabı Makosen modeller. Sevdiklerine ne olursa olsun sahip çıkan, kendi hayatını ikinci plana atan birisin. Sende tam babacan bir tip var. Çevresinde saygı duyulan birisin. Sana bir şey sormadan hiçbir şey yapmazlar. Seni el üstünde tutuyorlar resmen. Bu da tabii senin çok hoşuna gidiyor. Sen de tabii sevdiklerin için canını bile verebilecek bir yapıdasın. Her dara düşen dostun sırtını hiç düşünmeden sana dayayabilir. 

Anlayacağın sağlam bir karakterin var. Takdir edilesi birisin. Etrafında senin kıymetini bilen çok fazla insan var. Bu konuda çok şanslısın. Asla onları üzecek bir şey yapma. Senin onlara onların da sana ihtiyacı var. :)

Slip-On

Verdiğin cevaplara göre senin karakterini yansıtan ayakkabı Slip-On modeller. Şıklığa önem veren birisin. Asil ve havalı tavrın baş döndürüyor adeta. Ortamlarda dikkat çeken insanlardan birisin. Sadece ayakkabın değil genel olarak tarzın da havalı. Dikkatleri üzerine çekiyorsun ama bu durumdan pek memnun değilsin. Kendi halinde standart bir yaşamın olsun istiyorsun fakat çevrendekiler buna izin vermiyor. Biraz yalnız kalmaya, kafanı dinlemeye ihtiyacın var. 

Dışarıdan havalı gözüksen de için aslında yanıyor. Kimseye söylemek istemediğin birçok sıkıntın var ama bir şekilde bunları görmezden gelip hayatına devam etmeye çalışıyorsun. Bu da bir süre sonra sende patlama yapacak. Bu nedenle kısa süre içinde dinlenmelisin. :)

Sneaker

Verdiğin cevaplara göre senin karakterini yansıtan ayakkabı Sneaker modeller. Sen belki de gördüğüm en renkli insan olabilirsin. Dışarıya karşı hep mutlusun. Etrafına adeta neşe saçıyorsun. Bunun yanında çok da rahat birisin. Kafana çok fazla şey takmıyorsun. Gereksiz şeylerle beynini meşgul etmek sana saçma geliyor. Bu nedenle de karşılaştığın her zorluğu kolayca çözüm üretebiliyorsun. 

Sürekli pozitif ve mutlu olmak, sağ olasın ki yaydığın enerjiden çevrendeki de nemalanıyor. Seninle arkadaş olmak belki de şu dünyadaki en güzel şeylerden biri. Bu enerjinin bitmesine, bazı insanların seni değiştirmesine izin verme. Çünkü senin bu pozitif hallerin bazılarını rahatsız edebilir. Bu nedenle dikkat ol. Böyle devam et sen!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Stiletto

secim-sansi-olmayan-cocuk

Stiletto mu? Hiç sevmem.

linda-samuel

Sneaker 😀

asikizzz

o kahveyi sana içiricem admin yeter ya her soruda kahve sorusu var ŞLKFGLŞFGKFDŞLGKDFŞ

tarcinkokankaranfiller

Stiletto ne lan Converse çıksın diye o kadar dua ettim lan ben çıkan varsa söylesin değişek

tarcinkokankaranfiller

Koçum düzgün okumadın sanırım ben Converse çıkan biri ile sitilettoyu takas ederim yazdım ben ne yapayım sitilettoyu Converse , Snekar varken hem ben onlarla yürüyemiyorum bile

Görüş Bildir