Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kalplerinize Hakim Olun! Kalbinizi Sızlatacak Hatta Durduracak Kadar Duygusal 15 An

-

Hepimiz ufak şeyleri bile aklımıza takmadan duramıyoruz. Fakat ufak şeylerden mutlu olma konusunda bu denli başarılı değiliz. Halbuki rutin hayatımız devam ederken, yanımızdan geçen tanımadığımız bir insanın bize gülümsemesi bile içimizi ısıtıyor. Bu güzel gülüşlerimiz devam etsin diye sizlere yardımcı olmak istedim.

Nasıl mı? Kalplerinizi sızlatacak, gözünüzden bir damla yaş süzülmesini sağlayacak 15 duygu dolu fotoğrafla baş başa bırakarak tabii ki. Yaşadığımız hayatın değerini inanın çok daha iyi anlayacaksınız. 

Peçeteler hazır olsun. Başlıyoruz!

1. 104 yaşındaki Avustralyalı bilim adamının İsviçre'ye gidip ötanazi olmadan önce torunuyla buluştuğu o an.

2. "Annem 44 yaşında hemşirelik okulundan mezun oldu ve lise fotoğrafının önünde poz verdi. Herkese 'kendini geliştirmek için asla geç değil' dememi istedi."

3. "1 haftalık oğlum ve onun 97 yaşındaki büyük büyük annesi"

4. "65 yaşında üniversiteden mezun oldum. Öğrenmek için asla yaşlı değiliz."

5. "Bugün ceketime arı kondu. Ona aldığım tatlının üzerindeki reçelden ikram ettim. Sonunda geldi, ondan yedi ve enerjisini toplayıp tekrar uçtu."

6. "15 yıl boyunca sürekli çalışıp hayatımı dengede tutma çabamın ardından gelen mezuniyetim. Evlendim, iki kızım ve bir evim var. Bu da benim ailemle birlikte olduğum mezuniyet fotoğrafım."

7. "Erkek arkadaşım alkolü 3 ay önce bıraktı ve tahtaları yontarak kafasını meşgul etmeye başladı. Bu da son sanatsal çalışmalarından biri."

8. "Kızım hayatında ilk defa okyanus gördü. Bu da gördüğü ilk anın fotoğrafı."

9. "100 yaşına gelmeden önce mezun olmak benim en büyük amacımdı. Bunu 33 yılda başardım!"

10. "Büyük annem evlendikten 63 yıl sonra bile formunu koruyor. Gelinliğini yeniden giydiğinde bunu resmen kanıtladı."

11. "Erkek arkadaşım mezuniyet balosundan 7 hafta önce hayatını kaybetti. Bu bizim ilk ve son dansımız oldu."

12. "Büyük annemi rahatsızlığından dolayı bakım evine yatırdık. Orada kendiyle aynı isme sahip bir hanımla tanışmış ve el ele tutuşup televizyon izliyorlar."

13. "Bazı şeyler asla değişmez!"

14. "Bir kadın benzin istasyonunda babamı durdurdu ve resmini çizmek istediğini söyledi. Babam kabul ettikten sonra babamın fotoğrafını çekti ve adresimizi istedi. Birkaç gün sonra evimize resmi gönderdi."

15. "Bu yaşlı adam Rusya'nın Zafer Gününü birkaç yıldır annesinin fotoğrafını elinde tutarak bu şekilde kutluyor. Fakat bu sene pencereye çıkamadı. 97 yaşında hayatını kaybetmişti ve 2018 mayısında pencere boş kaldı."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzd1

11 ve 13 :(

sebaekizm

13 acıttı

yalnizzadam

11 15 değil de beni 3 etkiledi

alsu

#11 ve #15 beni bitirdi (

sevgibtner7

11 VE 15 acıttı

Görüş Bildir