Görüş Bildir

İYİ Partili Başkandan Sağlıkçıya Tehdit: 'Ben Sana Sorarım O Beyaz Kodu'

Anasayfa > Gündem

İYİ Parti Üsküdar İlçe Başkanı gittiği hastanede bilinmeyen bir nedenden dolayı sağlık çalışanı ile tartıştı. Sesini yükselten Ofluoğlu'na sağlık çalışanı beyaz kod vereceğini söyledi. Bunun üzerine iyice öfkelenen İYİ Partili isim 'Ben sana sorarım o beyaz kodu. Beni dinliyor musun? Sen kiminle konuştuğunun farkında mısın? Ondan sonra yalvarırsın iş yerine geri dönmek için' diye sağlıkçıyı tehdit etti.

İYİ Parti Üsküdar İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu, annesiyle birlikte Üsküdar'daki Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne gitti. 

Burada henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı sağlık çalışanları ile tartışan Ofluoğlu, sesini yükseltmeye başlayınca bir personel beyaz kod vereceğini söyledi.

Bu anlarda kendini kaybeden ve tehditler savuran Ofluoğlu, 'Bak ben sana sorarım o beyaz kodu. Beni dinliyor musun? Sen kiminle oynadığının farkında mısın? Sorarım sana o beyaz kodu.' dedi. 

'Ondan sonra yalvarırsın iş yerine geri dönmek için. Arkadaşın ismini cismini alın bana' ifadelerini kullanan Ofluoğlu, bir süre sonra hastaneden ayrıldı.

Yaşananlar dünkü Show Ana Haber'e de konu oldu. 📹

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
45
21
2
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Vedat Kaplan

hadsiz

V for Valkyr

Suriyeliye hastanede öncelik verirsen; bu ülkeye vergisini veren, onurlu, şerefli her Türk vatandaşı tabi tepki gösterir.

kabus

Suriyelilere hastanede öncelik mi ? ilk defa senden duydum hic bir sitedede yazmiyor?

Murat Tekin

eee kimsin bi göster bakalım hepimiz merak içindeyiz Şuna bak bi hareketlere bak Başımıza yeni akp mi olacaksınız?