Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İyi Düşünmenin Hayat Değiştirebileceğini Anlatan Bir Çırpıda Okuyacağınız 2 Çizgi Hikaye

 > 
21bPAYLAŞIM

İlk çizgi roman, bilimkurgunun üstadlarından yazar Isaac Asimov'un hayatınıza pozitif bir etkisi olacak bir sözünden oluşuyor. İkincisinde ise bir dahinin hayatını etkileyebilecek önemli bir ayrıntıya dikkat çekiliyor. Avusturyalı sanatçı Gavin Aung Than tarafından harika yorumlanan bu çizgi romanları okuduğunuzda hayatınıza katkısı olacağı kesin.

Kaynak: http://kisiselbasari.com/isaac-asimovun-...

Isaac Asimov'un bir sözünün çizgi romanlaştırılmış hali:

Bu çizgi romanda ise bir dahinin yetişmesinde önemli bir ayrıntıya parmak basılıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ogkeskin

Ya bi sg.

dietisyen

Sadece deneme netlerinde başarı aranan çocuklar, çocuklarımız...

corpse-bride

2 . özellikle duurmu güzel özetlemiş herseyı elestrılen bır toplumdan bılım sanat vb seyler uretmesını beklemek Türkiye de bu yapılıyor herseye bı cevabımız var olumsuz manada olumlu cevap vermek o kadar zor gelıyor kı burda ınsanlara sonunda lanet gelsın hepınıze demek zorunda kalıyorsun

can-beyaz-ruzgar

Günlük 12 saat mesai yapılan bi ülkeden bunu beklemek , süpermenin gerçekliğine inanmaktan daha pasif

buzdolabindakiuranyum

"Bu kadar akıllıların içinde yalnızca bir deli olması mümkün değildir. En az iki deli vardır." Bu ses hatırımdaydı. Doğru. Delileri delirtebilmek için deli olmak gerekir. Yani aslında her akıllı insan bir delidir. Her deli insansa zamanında akıllı, delinin yanında durduğu için delirmiştir. Böylece evrendeki herkesin delirdiğini söyleyebilirim. Ruh hastası mıyım? Evet.

Görüş Bildir