Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

İstanbullulara Özel Test: Sen Aslında Ne Kadar İstanbullusun?

-
Abone ol

Herkes İstanbul'da yaşayabilir, ama herkes gerçek İstanbullu olamaz! Bakalım sen gerçekten ne kadar İstanbullusun?

1. Hazırsan başlayalım! İstanbul'un en güzel ulaşım şekli olan vapurlarla alakalı bir sorumuz var: Bu merkezlerden hangisinde vapur iskelesi yok biliyor musun?

Kınalıada
Samatya
Beylerbeyi

2. Hadi binelim o vapurlara: Seninle "Boğa'nın orada" buluşmak isteyen bir arkadaşın hangi vapura binmeli?

Eminönü - Üsküdar Vapuru
Üsküdar - Beşiktaş Vapuru
Beşiktaş - Kadıköy Vapuru

3. Ulaşım yollarından devam edelim mi? Hangisi İstanbul'da bir otobüs hattıdır diye sormak istiyoruz sana!

500T
A-34
185

4. O zaman söyle bakalım: Hangisi Anadolu yakasında yer alıyor?

Ataşehir
Sultangazi
Avcılar

5. Hadi bir de zevklerini soralım: Sence İstanbul'un en güzel manzarası nerede?

Pierre Loti
Kız Kulesi
Galata Kulesi
Moda Sahili

6. Manzaralardan tepelerden bahsetmişken söyle bakalım, hangisi İstanbul'un tepelerinden biri değil?

Beyazıt Tepesi
Edirnekapı Tepesi
Çamlıca Tepesi

7. Söyle bakalım, bu sokaklardan hangisi İstanbul'un en ünlü yerlerinden biri olan İstiklal Caddesi'nin sokaklarından biri değil?

Büklüm Sokak
Mis Sokağı
Bekar Sokak

8. Son olarak ağzımızı tatlandıralım o zaman: Boza hangi semtte içilir biliyor musun?

Beyoğlu
Vefa
Üsküdar

İște Gerçek İstanbullu!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen İstanbul'u sadece bilmiyor, adeta yaşıyorsun! İliklerine kadar İstanbullusun sen. Adeta sen İstanbul'a, İstanbul da sana ait! Gönüllerimizde taht kurmuș șehir: İstanbul! Ahh İstanbul, niceleri seni anlamadı. Seni anlamak gönül ișini bilmekten, memleket ișini bilmekten geçer. 1994’te Recep Tayyip Erdoğan’ın Gönül Belediyeciliği ile buluşan güzel İstanbul’da hizmetinize bir kez daha talibiz. Gönül adamı Binali Yıldırım İstanbul için geliyor! 31 Mart’ta yine gönüller kazanacak!

İstanbullusun Ama İstanbul’u Yeteri Kadar Bilmiyorsun!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen bir İstanbullusun evet, ama İstanbul'a hak ettiği değeri, özeni göstermemişsin. Onu tanımak için onu yaşaman, her sokağını tek tek hissetmen lazım! Gönüllerimizde taht kurmuș șehir: İstanbul! Ahh İstanbul, niceleri seni anlamadı. Seni anlamak gönül ișini bilmekten, memleket ișini bilmekten geçer. 1994’te Recep Tayyip Erdoğan’ın Gönül Belediyeciliği ile buluşan güzel İstanbul’da hizmetinize bir kez daha talibiz. Gönül adamı Binali Yıldırım İstanbul için geliyor! 31 Mart’ta yine gönüller kazanacak!

Sen İstanbul’u Hiç Tanımamıșsın!

Bize verdiğin cevaplar açıkçası kafamızı karıştırdı. Sen gerçekten İstanbul'u hiç tanımamışsın! Bizce tanımak için çaba da harcamamışsın. Ama bugünden sonra ona hak ettiği değeri vereceğine ve onu daha yakından tanımak için elinden geleni yapacağına eminiz. Gönüllerimizde taht kurmuș șehir: İstanbul! Ahh İstanbul, niceleri seni anlamadı. Seni anlamak gönül ișini bilmekten, memleket ișini bilmekten geçer. 1994’te Recep Tayyip Erdoğan’ın Gönül Belediyeciliği ile buluşan güzel İstanbul’da hizmetinize bir kez daha talibiz. Gönül adamı Binali Yıldırım İstanbul için geliyor! 31 Mart’ta yine gönüller kazanacak!

Memleket İşi Gönül İşi!

Ve bu içerik sonrasında okumanızı istediğimiz bir açıklamamız var:

Siyasi Parti Reklamları Hakkında Onedio’dan Kamuoyu Açıklaması - onedio.com
Siyasi Parti Reklamları Hakkında Onedio’dan Kamuoyu Açıklaması - onedio.com

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Görüş Bildir