İsmini ve Doğum Tarihini Söyle, Sana Seni Anlatalım!

-

İsmin senin hangi özelliklerini yansıtıyor acaba? İsmini-soyismini, cinsiyetini ve doğum tarihini yaz; sana hangi özelliklere sahip olduğunu söyleyelim, sana seni anlatalım!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
libade-vardar

ağlıcam 😒 benim neden yooook ı açıklama boooş

ziya-akgul

HEPİNİZDE ÇILDIRMIŞ OLMALISINIZ

mistymaydawn-serenairis

Senin ismine göre sen: Çok narin bir insansın; narinliğinle, zarifliğinle herkesi kendine hayran bırakıyorsun. Bununla birlikte çok disiplinlisin. Dağınıklık, umursamazlık en nefret ettiğin şeyler senin. Kuralların var ve bunlara uyulmazsa delirirsin. Ayrıca çok dalgacısın! Hayatı ti'ye alanlardan, her anın keyfini çıkaranlardansın. Geleneklerine çok bağlısın ve alıştığın şeyleri de bırakmaktan, değiştirmekten hoşlanmıyorsun. Bu yüzden de yeniliklere oldukça kapalısın. Son olarak sen gerçekten analitik bir insansın. Ayrıntılar önemlidir senin için ve her zaman mantıklı düşünerek hareket edersin.

sedef-senturk

nasıl biliyolar: Senin ismine göre sen: Çok özgün bir insansın. Sıradanlıktan olabildiğince uzaksın, kendine has, farklı bir tarzın var. Bununla birlikte biraz tembel misin ne? Bugünün işini yarına bırakan, beş dakika diyip yarım saat kırk beş dakika daha uyuyanlardansın. Ayrıca spiritüel birisin, senin için maddiyattan çok maneviyat ön plandadır her zaman. Büyüleyici biri olduğunu söylemeyi unuttuk, hareketlerin konuşmaların insanı alıp başka diyarlara götürüyor. Son olarak sen çok fedakar bir insansın. Karşılık beklemeden sevdiklerin için her şeyi yaparsın sen.

Gizli Kullanıcı

Yahya Kosif Senin ismine göre sen: Çok centilmen bir insansın. Her türlü incelik, romantiklik mevcut sende. Bununla birlikte senin bitmek tükenmek bilmeyen paranoyaların var; zamanında çok şey yaşadığın için hayata karşı hep bir şüpheyle yaklaşıyorsun, bu çok doğal. Ayrıca çok entelektüelsin, entel değil ama lütfen! Özveri demek sen demek; daima iyi niyetle, yaklaşır her konuda elinden gelenin en iyisini yaparsın. Son olarak sen çok hoş sohbet bir insansın. O kadar tatlı ki muhabbetin, bir saniye bile sıkılmıyor karşındaki.

FACEBOOK YORUMLARI

Görüş Bildir