Görüş Bildir

etiket İşitme Engelli Gence İşkence Eden Fırat Kaya'nın İfadesi Ortaya Çıktı

Haberler
> İşitme Engelli Gence İşkence Eden Fırat Kaya'nın İfadesi Ortaya Çıktı

İşitme engelli E.E.’yi eşcinsel olduğu gerekçesiyle döven ve kanlı görüntüleri sosyal medyada yayınlayan Fırat Kaya, 'kendisine cinsel ilişki teklif ettiği' için saldırdığını iddia etti.

İzmit Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ‘kasten öldürmeye teşebbüs’ ve ‘hakaret’ suçundan gözaltına alınan Fırat Kaya, dün emniyette ifade verdi. Sözcü'den İsmail Saymaz'ın haberine göre, Kaya, işitme engelli olduğunu, body sporu yaptığını ve işinin bulunmadığını söyledi. Zanlı, vahşet dakikalarını şöyle anlattı:

'Kendimi kaybederek tekme ve tokatla yüzüne ve başına vurdum. Burnundan kan aktı. Telefonunu zorla alıp resimlerini çektim. Instagram ve Facebook hesaplarında paylaştırdım. Eşcinsel olmasının sonunun bu olduğuyla alakalı birkaç cümle yazdırarak, ders olsun diyerek paylaştırdım.

Kendisi gibi işitme engelli olan Murat Akdemir vesilesiyle E.E. ile tanıştığını iddia eden Kaya, şöyle devam etti:

Kaya: "Cinsel ilişkiye girmek istedi"

Kaya: "Cinsel ilişkiye girmek istedi"

E. E. ve Murat Akdemir İzmit Otogarı'nda tanışmış. E.E. anahtarlık ve oyuncakları satmak istediğini belirterek, İzmit'te kafelerin bulunduğu yere götürmesi için yardım istemiş. Murat, E.E.'yi alkol aldığım yere getirdi. Kafelerin bulunduğu yürüyüş yolunu E.E.'ye tarif ettik. Bu şahıs yanımızdan ayrılıp satış yapmaya gitti. Aramıza işitme engelli Emrah Mutlu da katıldı. Dört kişi eve gittik. E.E., benimle cinsel ilişkiye girmek istedi ve tacizde bulundu.

Alkolün etkisiyle kendimi kaybederek, tekme ve tokat atarak yüzüne ve başına vurdum. E.E.'nin burnundan kan akmaya başladı. Emrah ve Murat vurmadı. E.E.'den telefonunu zorla aldım, resimlerini çektim. E.E.'nin Instagram ve Facebook hesaplarıyla LGBT grubuna resimleri zorla paylaştırdım. Resimlerin üzerine E.E.'nin eşcinsel olmasının sonunun bu olduğu ile alakalı birkaç cümle yazdırarak, ders olsun diyerek paylaştırdım. E.E.'yi benim darp ettiğim sırada resimleri Murat Akdemir çekti. E.E. zorlamamla resimleri sosyal medyada paylaştı.

Akdemir: "Hepimiz yüzüne tükürdük"

Akdemir: "Hepimiz yüzüne tükürdük"

Fırat Kaya, daha sonra E.E.'yi evden gönderdiğini söylerken, diğer şüpheli Murat Akdemir, “Fırat, E.E.’nin telefonunda cinsel içerikli görüntüler gördü. Bunları görünce çıldırdı. E.E.'yi yumrukla dövdü. Sonra hepimiz E.E.'nin yüzüne tükürdük” dedi.

EE: "Hepsi birden vurdu"

EE: "Hepsi birden vurdu"

Mağdur E.E. ise Fırat Kaya ile Aydın'dan tanıştıklarını söyledi. İzmit'te yaşayan Kaya'nın telefonda kendisine, “Burada hediyelik eşya satabilirsin” demesi üzerine işsiz olduğu için İzmit'e gittiğini belirtti. İzmit Otogarı'nda kendisini karşılayan iki erkekle Kaya'nın yanına gittiklerini kaydetti.

Bir süre Kaya'nın gösterdiği yerde hediyelik eşya sattıktan sonra akşam dört kişi olarak dağ evine vardıklarını söyledi. Kaya'nın satıştan kazandığı 70 TL'yi vermediğini ve küfrettiğini savundu. Daha sonra eşcinselliği ile ilgili sözler sarf edildiğini anlatan E.E. şöyle devam etti: 'Biri arkadan kafama vurdu, ardından hepsi vurmaya başladı. Biri kemerle, Fırat eliyle vurdu. '

E.E. kendisini arabaya bindirerek otogarda indirdiklerini ve parasını vermediklerini söyledi.

Ne olmuştu?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
545
157
55
23
16
8
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
drkcn

Bence yalan sen ilişki istedin tipin ofsayt olduğu için kabul etmedi sen nasıl etmesszin diye bu erkekliği yaptın kendince ama eğer ibnelikse derdin sen bir ... Devamını Gör

Bay

yalan. çürü içerde

gormedimduymadim

Gizli gay bunlar hep