Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İş Hayatındaki Bu Gıcık Durumlardan Hangisini Tercih Ederdin?

115PAYLAŞIM

Bu kadarı da olmaz deme! Diyelim ki oldu... "En azından bu kötünün iyisi" dediğin şıkkı seç. Ofis yaşantına göre senin nasıl bir çalışan olduğunu söyleyelim.

Kaynak: https://www.playbuzz.com/celestewright10...

1. Eyvah patrona yakalandın! En azından nasıl yakalanmayı tercih ederdin?

Başka iş ararken
Porno izlerken

2. Hangisi kötünün iyisi?

Tüm gün ayağına takılan tuvalet kağıdıyla gezmek
Bir arkadaşın söyleyene kadar külodun görünür bir şekilde gezmek

3. Peki ya bunlardan?

1 hafta boyunca yemek molan hariç aralıksız çalışmak
1 hafta boyunca yalnız yemek

4. Bir de bunlara bakalım!

Eve gitmenize 10 dakika kala patronunuz size 1 saatlik iş verdi
Patronunuz hafta sonu 10 dakika alacak bir işi size kitledi

5. En azından...

Patronum eşim olsun
Eski sevgilimle aynı ofiste çalışayım

6. Biriyle ortak olacaksam tercihim...

Eski aşkım
Annem

7. Seçimini yap!

Her günü 2 saatlik iğrenç bir toplantıyla kapatmak
Her güne yarım saat erken başlamak

8. Katlanabileceğin olayı seç!

Ofisteki en tuhaf kişinin sana aşık olması
Ofisten biriyle çıkıp ayrılmak

9. Sona 1 kala👇🏼 Hangisine dayanabilirsin?

Ne! En nefret ettiğim insan patronum mu olacak?
Of! En yakın arkadaşım işten kovulmuş.

10. Sonucu görmeden maalesef bunlardan birini de seçmen gerekiyor.

Mükemmel bir ülkeye yerleşiyorsun. Ama tüm masraflar senden!
Sevmediğin bir ülkeye taşınıyorsun. Masraflar şirketten!

Ofisin büyük patronu aslında sensin!

Keyfine düşkün olduğun kadar gururlusun da! Çizgilerin var. Ötesine geçmeyi pek sevmezsin. Bu ortaya koyduğun ağırlığa da ters zaten! Ayrıca monoton bir hayat asla senlik olamaz. 'Aksiyona ne gerek var' kafasında değilsin. Gönül işlerine gelirsek; eski sevgilinle bakışırken göz kaçırmak falan da hayatının rengi doğrusu! Hadi hadi, kabul et😉 Son olarak en takdir edilesi özelliğin; hiç yalnız kalmaman! Maşallah, etrafından arkadaşların hiç eksilmiyor.

Ofisin kural tanımaz elemanısın!

Hayatı akışına göre yaşıyorsun! Kural falan tanımazsın. Ayrıca günün şu saati şunu yapacağım, bu saati bunu gibi bir takıntın da yok. Gün içindeki programın nasıl gelişirse kendini ona göre ayarlıyorsun. Ama en takdir ettiğimiz özelliğin bambaşka! Toplum içindeki 'etiketleme'lerden hiç hoşlanmazsın. Ne demekmiş "Şu sessiz, şu ezik"? Tek başına molaya çıkınca bir şey oluyor sanki! Ya da tek başına dışarı çıkınca... İnsanları boş ver, sen harikasın!

Ofisin starısın!

Damarlarında akan marjinal kanı buradan bile görmek mümkün! Sen farklısın işte. Ayrıca işini seversen senden iyisi yok. Zamanını rahatça işine ayırabilirsin. Hem de hiç söylenmeden! Başarılı da olursun doğrusu... Son olarak gereksiz takıntıların yok. En basiti; otoritenin kimden geldiği seni bağlamaz. Daha doğrusu gereksiz yere gurur yapanlardan değilsin. Yuvarlanıp gidiyorsun işte. En güzeli de bu değil mi?

Vov! Ayın elemanı seçildin.

Peki bize ne ısmarlıyorsun? Şaka şaka! Fazla söze gerek yok. Çünkü başarını kutlama zamanı. Sen resmen bir H-A-R-İ-K-A-S-I-N. Kolay mı ayın elemanı seçilmek? Tebrik etmesi bizden, böbürlenmesi senden!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selin.anli

Ofisin starısın! Damarlarında akan marjinal kanı buradan bile görmek mümkün! Sen farklısın işte. Ayrıca işini seversen senden iyisi yok. Zamanını rahatça işine ayırabilirsin. Hem de hiç söylenmeden! Başarılı da olursun doğrusu... Son olarak gereksiz takıntıların yok. En basiti; otoritenin kimden geldiği seni bağlamaz. Daha doğrusu gereksiz yere gurur yapanlardan değilsin. Yuvarlanıp gidiyorsun işte. En güzeli de bu değil mi?

fnaf-chicas

Vov! Ayın elemanı seçildin. Peki bize ne ısmarlıyorsun? Şaka şaka! Fazla söze gerek yok. Çünkü başarını kutlama zamanı. Sen resmen bir H-A-R-İ-K-A-S-I-N. Kolay mı ayın elemanı seçilmek? Tebrik etmesi bizden, böbürlenmesi senden!

Gizli Kullanıcı

Ofisin kural tanımaz elemanısın! Hayatı akışına göre yaşıyorsun! Kural falan tanımazsın. Ayrıca günün şu saati şunu yapacağım, bu saati bunu gibi bir takıntın da yok. Gün içindeki programın nasıl gelişirse kendini ona göre ayarlıyorsun. Ama en takdir ettiğimiz özelliğin bambaşka! Toplum içindeki 'etiketleme'lerden hiç hoşlanmazsın. Ne demekmiş "Şu sessiz, şu ezik"? Tek başına molaya çıkınca bir şey oluyor sanki! Ya da tek başına dışarı çıkınca... İnsanları boş ver, sen harikasın!

altug-karabulut

10.Soru Kızın olduğu gif hangi dizi veya filme ait :) ?

ota-boca-juniors

"Bir arkadaşın söyleyene kadar külodun görünür bir şekilde gezmek" süperman gibi donu pantolonun üstünemi giydik hayırdır? ;)

Görüş Bildir