İş Hayatında 1-0 Öne Geçmenizi Sağlayacak 12 Sertifikalı Eğitim Programı

-
Abone ol

CV'lerde diplomaların-sertifikaların havalarda uçuştuğu günümüzde, kariyerinizin yönünü tamamen değiştirebilecek; size özel bir uzmanlık kazandırarak iş hayatınıza 1-0 önde başlamanızı sağlayacak eğitimlerle karşınızdayız!

1. Profesyonel Aşçılık Eğitimi Sertifika Programı

Yemek yapmanın sakinleştirici bir etkisi olduğu kesin. Birçoğumuz mutfağa girince dünyadan soyutlanıyoruz. Peki bunun profesyonel eğitimini almayı hiç düşündünüz mü?

Türk ve Dünya Mutfaklarını yalnızca tarif öğrenmekten ziyade; teorik ve uygulamalı derslerle, teknikleri konusunda da bilgi sahibi olarak, hijyen ve sağlık standartları kapsamında öğrenebilirsiniz. 

Profesyonel Aşçılık Eğitimi Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

2. Müteahhitlik Sertifika Programı

Dünya üzerindeki en büyük sektörlerden biri de İnşaat. Her geçen gün de hızlı olarak büyüyor. Bu sektörde bir proje ortaya koyan müteahhitler oldukça iyi kazanabiliyor. 

Eğer siz de Müteahhitlik mesleği hakkında güncel bilgilere ulaşmak, yeni teknolojileri öğrenmek, gelişen iş dünyasının patron ya da yöneticileriyle birebir tanışma fırsatı yakalamak istiyorsanız bu programa dahil olabilirsiniz.

Müteahhitlik Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

3. Siber Güvenlik ve Siber Olaylarla Mücadele Eğitimi

Dijitalleşen dünyada şirketlerin en çok üzerine titrediği şeyin siber güvenlik haline geldiği, ve bunun geleceğin en gözde mesleklerinden biri olacağı kesin bilgi!

Siber güvenlik alanında kariyer yapmak isteyenler, şirket ve kurumların müdahale ekiplerinde görev almayı hedefleyenler ve bilgi teknolojileri alanında çalışmalarını siber güvenlik perspektifi ile sürdürmek isteyenler için alternatifsiz bir eğitim. Türkiye'de ilk ve iş garantili bir program olduğunu özellikle belirtelim...

Siber Güvenlik ve Siber Olaylarla Mücadele Eğitimi'ne kayıt olmak için tıklayın.

4. Çocuk Resimleri Analizi Sertifika Programı

Çocuğun iç dünyasına girebileceğiniz ve onu keşfedebileceğiniz eşsiz bir uzmanlık eğitimi daha! Çocukların iç dünyasını yansıtan resimlerinden yola çıkarak, onları tanımak için yepyeni teknikler öğrenebilirsiniz. 

Çocuklarla çalışan veya çocuk sahibi olan herkesin yararlanabileceği bu programın Türkiye’de ilk olduğunu not düşelim. 💕

Çocuk Resimleri Analizi Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

5. DJ Eğitimi Sertifika Programı

Eğer siz de DJ'liği bir kariyer olarak düşünenlerdenseniz; ekipman tanıma, mix teknikleri,ses teorisi hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız DJ Eğitimi Sertifika Programı'na katılabilirsiniz.

Program kapsamında teorik derslerin yanı sıra stüdyoda uygulamalı dersler de verilecektir.

DJ Eğitimi Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

6. Aile Danışmanlığı Uzmanlık Sertifika Programı

Toplumumuzun en temel yapı taşı tabii ki aileler. Bu yapı taşını olabildiğince sağlıklı tutabilmek adına da Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'mız da önemli adımlar atıyor. Bu yüzden uzmanlık programları kuruluyor.

Siz de; Sosyal Hizmet, Çocuk Gelişimi, Psikoloji, PDR, Hemşirelik, Tıp, Sosyoloji bölümlerinin birinden mezunsanız bu uzmanlık programına katılabilirsiniz.

Aile Danışmanlığı Uzmanlık Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

7. Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi

Arabuluculuk; tarafların içinde bulundukları uyuşmazlığı tarafsız bir üçüncü kişi yardımı ile mahkemeye gitmeden ya da mahkeme yönlendirmesiyle çözmelerinde kullanabilecekleri en etkin yöntemdir. Günümüzdeki davaların çoğunda iki tarafın da çıkarlarını korumak, uyuşmazlıkların çözülmesi adına genellikle bir arabulucuya ihtiyaç duyuluyor.  

Bu yüzden Hukuk Fakültesi Mezunu ve minimum 5 yıllık kıdeme sahip olan avukatlar yetkili kurumlardan bu eğitimi alabiliyor. Arabuluculuk Eğitimini tamamlayanlara ise eğitimi tamamladıklarına dair Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Yetkili Eğitim Kurumu olarak İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlük onaylı sertifika veriliyor.

Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi'ne kayıt olmak için tıklayın.

8. İş Hukuku Ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı

Şirketlerin yönetiminde, iş veren ve işçi arasındaki sorunların çözümünde; iş hukuku ve sosyal güvenlik konuları oldukça önemli. Peki bu konuda uzmanlaşmak için eğitimini kimler alabiliyor?

Üst Düzey Yöneticiler, İnsan Kaynakları Yöneticileri, İnsan Kaynakları Uzmanları, Personel Yöneticileri, Personel Uzmanları, Avukatlar, Sendikacılar, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, Yeminli Mali Müşavirler, Mali Uzmanlar, Sosyal Güvenlik Danışmanları, Öğrenciler ve sosyal güvenlik alanında uzmanlaşmak ve meslek sahibi olmak isteyen kişiler bu programa katılabilirler.

İş Hukuku Ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

9. Çocuk Objektif Testleri

Psikolojik test, bireyin yetenekleri, becerileri, performansları, hakkında bilgi verecek soruların sorulmasına ortam ve olanak sağlayan sistemli bir yaklaşımdır. Objektif kişilik test ise, yapılandırılmış bir malzemenin sunulduğu, standart bir puanlama ve yorumlama prosedürünün olduğu testlerdir. 

Sosyal Hizmet Uzmanları, Çocuk Gelişimi Öğretmenleri, PDR, Sosyologlar, Psikoloji Lisans ve yüksek lisans mezunları, bu alanda çalışanlar, bu bölümlerin son sınıf öğrencileri, master ya da doktorası Çocuk Gelişimi, Psikoloji ya da Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunu olanlar katılım sağlayabilirler. 

Çocuk Objektif Testleri Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

10. Ales Sınav Hazırlık Programı

ALES, Lisans mezunu olup Yüksek Lisans yapmak isteyen veya Yükseköğretim kurumlarında öğretim görevlisi olmak isteyen kişilerin girmesi gereken zorunlu bir sınav. Üniversiteden mezun olup deyim yerindeyse "Okulda kalmak" isteyenlerin bu sınava girmeden önce eğitimini almasında fayda var.

Ales Sınav Hazırlık Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

11. Bağımsız Denetçilere Yönelik Sürekli Eğitim Programı

Bu eğitim, Bağımsız Denetçilerin mesleki bilgi ve becerilerini artırmak
amacıyla, temel mesleki konularda sürekli eğitim programı düzenlenmesine dayanır.

Katılım şartlarının başında, Bağımsız Denetçilik yapıyor olmak gerekmektedir. Denetçiler, 3 yıllık dönem içerisinde; en az 60 kredisi temel mesleki konulardan olmak üzere, 120 kredi karşılığı eğitimi tamamlamak zorundadır. 

Bağımsız Denetçilere Yönelik Sürekli Eğitim Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

12. Robotik Kodlama Eğitmenliği

Çocuklara problemleri çok boyutlu olarak düşünme, sistematik bir şekilde çözme gibi beceriler kazandıracak eğitimciler yetiştiren bu program; görsel programlamadan, Arduino ve LEGO'ya teorik ve pratik eğitimler sunuyor. 🤓

Öğretmenler, okul yöneticileri, bilim merkezi eğitmenleri, akademisyenler, uzmanlar ve veliler için ıskalanmaması gereken bir eğitim. 

Robotik Kodlama Eğitmenliği'ne kayıt olmak için tıklayın.

Görüş Bildir