İntikam Çanı: Verdiği Sözü Tutmayan Sevgilisini Uykuda Makyaj Yaparak Cezalandıran Kadın

-

Batı Yorkshire'dan 23 yaşındaki resepsiyonist Natalie Weaver, sevgilisinin dışarıda geçirdiği ve sözleştikleri planı gerçekleştirmediği gecenin ardından intikamını fazlasıyla eğlenceli bir şekilde aldı. Tesisatçı olan sevgilisi uyurken, yüzüne makyaj yaptı, takma tırnaklar yapıştırdı. Daily Mail'de denk geldiğimiz bu haber, yüzlerinizi güldürecek.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Genç kadın 26 yaşındaki sevgilisi Stephen Hall ile bir şeyler içmeye gidecekti. En azından plan bu yöndeydi.

Fakat Stephen arkadaşlarıyla geçirdiği gecenin ardından o kadar yorgundu ki işler sarpa sarmaya başladı.

Geçirdiği günün ardından canı sıkılan Natalie'nin aklına sevgilisinden intikam almak için harika bir fikir geldi.

Stephen'ı gerçek anlamda "güzellik uykusuna" yatmış gibi gösterecek bir şeyler yapmaya karar verdi.  Fondöten, far, aydınlatıcı, takma kirpikler ve kaş makyajının ardından elbette ki tırnakları da ihmal etmedi.

Genç adam bütün bunlar olduktan sonra, uzun tırnaklarıyla yanlışlıkla kendini çizdiğinde uyandı ve görüntüsü karşısında allak bullak oldu.

Lakin kendisi de fazlasıyla "tatlı bir kadın" olduğunu kabul etti. Yalnız şimdilerde bu genç kadın, erkek arkadaşının bunun karşılığında korkunç bir şaka yapabileceğini düşünerek o uyumadan önce uyumayı reddediyor.

"Kadın olabileceğini her zaman söylüyordum. Bu yüzden, bunu yapabileceğimi ve neye benzeyeceğini görebileceğimi düşündüm."

"Stephen oldukça kadınsı bir karakter. Çok şen şakrak ve birçok insan onunla dalga geçiyor. Dışarı çıkmıştı ve bütün cumartesi gecesini içerek geçirdi. Pazar gününü beraber geçirecektik. Onunla biraz zaman geçirmek istemiştim. Hiç uyumadığı için çok yorgundu ve her gözünü kırpışında uyuyakalıyordu. Gerçekten çok sıkılmıştım ve intikamımı aldım."

Birkaç saatliğine dışarı çıkmadan önce Stephen bir saat kadar uyumuştu. Fakat gözlerini zar zor açık tutabildiği için eve geri döndüler.

Eve döndüklerinde kendinden geçmişti ve öğleden sonra dörtten ertesi sabah dörde kadar uyudu. Saat akşam üzeri yedi gibi de makyaj işlemi başlamıştı.

"Saat dörtte makyajımı temizlemek için kalkana kadar eğlenceliydi ve aslında fazlasıyla güzeldim." dedi Stephen.

"Uzun tırnaklarıyla kendini çizince uyandı ve yarı açık gözlerle aynaya baktığında kendini tanıyamadı. Sadece şok olmuştu ve ne olduğunu soruyordu. Eve bu şekilde geldiğine onu ikna etmeye çalıştım."

"Çok fazla kahkaha atıyordum ama kızgın değildi. Çok eğlendi fakat, sanırım bunu bir daha yapmadan önce iki kere düşünecek."

"Bu kadar kahkahaya rağmen uyuyabildiğine şaşırıyorum. Krize girmiştim. Çok çılgın bir şeydi. İnsanların fotoğraflara verdiği tepkiden çok memnundu. Tam tersi bir tepki bekliyordum. İnsanlar şimdi sokakta Stephen'ı gördüklerinde ıslık çalıyorlar."

Stephen ise bu durum karşısında;

" O kadar yorgundum ki, gözlerimi açamıyordum. Şaşırmıştım. Kızgın değildim. Sadece gülmeye başladım. Fakat sabahın dördünde kendimi çizdiğimde rahatım kaçmıştı. Kafam karışmıştı. Rüya olup olmadığını anlayamıyordum. İşe bu tırnaklarla gideceğimi düşünüp panik olana kadar bu konuda rahatsız hissetmedim bile. Hepsini sökmek zorunda kaldım, bu da gerçekten can acıtıyordu..."

"Yine de güzel göründüğümü düşünüyorum. Benden güzel bir kadın olurmuş." dedi Stephen son olarak. 😂

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
s.h.jade

Ben kocama yapsam hemen uyanır bayılması lazım yapmam için :D

asli.unsal2

Nasıl uyku o öle...Kış uykusunu bile aşmış.

wednesday-addams

ameliyat olursa anestezi yapmalarına gerek kalmaz normal uyku saatini beklesinler yeter :D

ahunaz

arkadaşlar öyle uykumu olur ölü gibi diye yazmışsınız ama oluyo. abim bi keresinde evin kapısını baltayla kırıp eve girdiğimizde hala beton gibi uyuyordu. hem yorgun, hem de alkol varsa uyursun:DDD

s.h.jade

Evin kapısını niye baltayla kırıyorsunuz çilingir yok mu oralarda :D:D

g.f.

Ya çok içip sızmalı ya da ilaçla uyutulmalı. Aksi halde beni kimse inandıramaz buna.Sırf ilgi çekelim diye madara olmaya gerek yok.

Görüş Bildir