Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnternetten Kurban Bulan Yamyamla Kendi Penisini Yiyen Kurbanın Tüyleri Diken Diken Eden Hikayesi!

-

Sadece başlığını okumanın bile insanın kanını dondurduğu olay 2001 yılında Almanya’nın Rotenburg kentinde meydana geldi.

Uyarı: Hikaye rahatsız edici detaylar içeriyor olabilir!

Bilgisayar teknisyeni Armin Meiwes, yamyam fetişizmine sahip insanların toplandığı The Cannibal Cafe isimli blog’da “Öldürülüp yenmek üzere 18-30 yaş arası yapılı bir gönüllü aranıyor” başlıklı bir ilan verdi.

Meiwes.

İlana pek çok başvuru yapılsa da, çoğu sonradan vazgeçti. Bernd Jürgen Armando Brandes ismindeki Berlinli bir mühendis onlardan biriydi.

Brandes, sağdaki.

Rotenburg’daki bir kasabada yaşayan Meiwes’in evinde bir araya gelen ikili, anlaştıkları konuyu uygulamaya başladı. Üstelik tüm süreci kameraya kaydettiler.

İşlemin öncesinde 20 uyku hapı ve yarım şişe alkol alan Brandes, Meiwes’ten ağzıyla penisini kopartmasını istedi. Deneyip başaramayan Meiwes bir bıçakla işlemi tamamladı.

Ardından Brandes kendi penisini yemeye çalıştı fakat Meiwes’in ifadesine göre çok sert bulduğu için vazgeçti

Meiwes'in evinden görüntüler.

Bunun üzerine Meiwes penisi tavada kızartmayı denedi. Fakat bu defa da fazla "yanık" olduğu için vazgeçti ve doğrayıp köpeğine verdi. 

Videoyu izleyen yetkililere göre Brandes çok fazla kan kaybettiği için penisini yiyebilecek durumda değilmiş. Bu videonun gizli tutulduğunu ve hiç yayınlanmadığını da belirtelim.

Devamında Brandes’i banyoya götürüp yıkayan ve küvette bırakan Meiwes, kitap okumak için odasına çekildi ve her 15 dakikada bir yanına gidip onu kontrol etmeye başladı.

Meiwes, bir süre sonra küvetten kalkmaya çalışan fakat yere yığılan Brandes’i kaldırdı bu defa çatı katına çıkardı. Brandes orada bir kez daha bayılıp yere yığıldı. Nihai olarak duaların ve tereddütlerin ardından Meiwes, Brandes’ı boğazından bıçaklayıp öldürdü. Ardından bedenini bir et kancasına taktı. 

Yaklaşık 4 saat süren olay tamamen videoya kaydedilmişti. Meiwes Brandes’in bedenini parçalayıp pizza kutularına istifledi ve buzluğunda saklayarak 10 ay boyunca tüketti. Toplamda 20 kiloluk et tüketen Meiwes, ifadesine göre bütün bunları cinsel haz için gerçekleştirmiş.

Meiwes, 2002 yılında bir üniversite öğrencisinin yaptığı ihbar üzerine evinde tutuklandı. Evi arayan yetkililer beden parçalarını ve olayın video kasedini ele geçirdi.

Suçunu itiraf eden ve yaptıklarından pişman olduğunu ifade eden Meiwes, hayatını kitaplaştırmak istediğini ve kendi yolundan gidenleri bundan vazgeçirmek istediğini ifade etti. Dava sürecinin ardından, 2004 yılında taksirle adam öldürme suçundan 8 yıl hapse mahkum edildi. 

Fakat 2005 yılında mahkeme kararı bozdu ve Meiwes’in yeniden yargılanmasına hüküm verdi.

Mahkeme, ilk yargılamada videodaki bulgularin görmezden gelindiğini ve Meiwes’in kasten adam öldürme suçundan yargılanması gerektiğini belirtti. 

Yeniden yargılama sürecinde onunla görüşen bir psikolog, Meiwes’in halen suç işleyebilecek durumda olduğunu ve genç insanların etlerini yemek üzerine fantezileri olduğu konusunda mahkemede tavsiyede bulundu. 2006 yılında sonuçlanan yeniden yargılama neticesinde Meiwes müebbet hapse mahkum edildi. 

Meiwes bugün Rotenburg Yamyamı olarak anılıyor.

Can sıkıcı ve ürkütücü hikayemizi birkaç bilgiyle sonlandıralım...

  • Meiwes’e göre Almanya’da bugün 800’den fazla yamyam bulunuyor.

  • Olay Alman rock grubu Rammstein’ın Mein Teil şarkısına, Marilyn Manson’ın Eat Me, Drink Me albümününün ismine ve İsveçli Death Metal grubu Bloodbath’in Eaten şarkısına ilham oldu. 

  • An Appetite for Bernard Brady, Grimm Love, Cannibal gibi yasaklanan kısa filmler de bu konuyu işledi. 

  • Meiwes hapishanedeyken vejetaryen oldu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pelbug

Belgeselini izlemiştim. Adam aşırı sakin ve soğukkanlı bir biçimde olayları anlatmıştı. Maiwes'in birini ödürebilmesi için kurbanın da istekli olması gerekiyormuş. Daha önceki adaylardan hiçbiriyle bunu gerçekleştirememesinin sebebi de buymuş.Hatta Brandes Maiwes' e penisini kesmesi için yalvarmış. Brandes'in boğazını keserken ölmüş olduğunu düşünüyormuş anlattığına göre... Ürpertici... Kurban da katil de normal insanlar değiller yani bu vakada...

gzm-ynklr

Kuzuların sessizliği

sarlok-holms

ıyyyy ürperdim.şimdi gelelim şu konuya almanyada 800 yayam var.manyak polisler bunun için bi bok yaptığı yok.acaba türkiyede kaç yamyam var. nerdeler bi şey yapın meiwes e sorun

naz-yalcinkaya

raw filmini anımsadım insan etine arzu duymamak icin vejeteryandı aile

sesse

"Meiwes, bir süre sonra küvetten kalkmaya çalışan fakat yere yığılan Brandes’i kaldırdı ..." ya pişman olduysa ama hayır istemiyorum demeye bile hali kalmadıysa .Çok ürpertici

Görüş Bildir