İnternetsiz Ne Kadar Hayatta Kalırsın?

-

Birden dünyanın bütün internetlerinin gittiğini ve bir daha geri gelmeyeceğini düşün. Böyle bir durumda sence ne kadar hayatta kalırsın? Cevabı testin sonunda!

1. Yaşını öğrenerek başlayalım!

2. Peki cinsiyetin nedir?

Kadın
Erkek

3. Öncelikle ne sıklıkta internetten yemek siparişi veriyorsun?

Zorunda kalmadıkça sipariş vermiyorum.
Neredeyse her gün yemek siparişi veririm.
Haftada en az bir kere.
İnanmayacaksınız ama hiç internetten sipariş vermedim.

4. Peki hiç internetten kıyafet alıyor musun?

Kıyafetlerimin yarısı internetten. Hem daha ucuz oluyorlar.
Mağazada bedeni kalmayan ürünü internetten aldığım oldu.
Kıyafeti denemeden alamam. Ben mağazacıyım.
Çok beğendiğim bir şey olursa alıyorum.

5. Bayram tatillerini genelde nasıl değerlendiriyorsun?

Bir yere gitmiyorum. Evde oturup film izliyorum.
Yurt dışı gezilerini çok seviyorum. Alıp başımı oralara gidiyorum.
Köye gidiyorum. Akrabalarla geçiriyoruz.
Tatil beldelerine kaçıyorum. Dinlenmek iyi geliyor.

6. Aşağıdakilerden hangisi senin özel ilgi alanlarına girebilir?

Edebiyat, eski kitaplar
Moda ve tasarım dünyası
Yaratıcı bilgisayar oyunları
Ekstrem doğa sporları

7. Bir adres ararken bilmediğin bir semtte kayboldun, ilk ne yapardın?

Hemen telefondan navigosyana bakardım.
Etrafta bulunan herhangi birine sorardım.
Bilen birilerini arayıp olduğum yeri tarif ederdim. Ondan yardım alırdım.
Bir restorana girip teslimatçı görünen birine sorardım.

8. Son olarak hangisi sana hediye gelse mutluluktan çıldırırdın?

İki haftalık her şey dahil lüks bir tatil
Son model bir telefon
En iyisinden bir laptop
Jean Claude Van Damme'den 6 aylık bir dövüş sporları kursu

Üç saat ancak dayanırsın!

İnternetin kesilmesi ile beraber senin kıyametin başlamış demektir. Ellerin ayakların çözülecek, sinirlerin bozulacak, soğukkanlılığını tamamen yitireceksin. Geri gelmezse kalp krizi geçirir ya da fenalaşırsın. Sen kesinlikle internetsiz yapamazsın. Hatta sanırız sen bu dünyada yoksun, internette varsın. İnternet giderse sen de gidersin.

Üç gün hayatta kalırsın!

Yapın gereği az da olsa mücadeleci olduğundan internet gittiğinde kendini televizyona ya da kitaplara verirsin. Fakat üçüncü günün şafağında whatsapp yoksunluğundan aniden kötüleşirsin. Üstelik en sevdiğin dizilerin son bölümlerini düşer düşmez izleyemediğin bir dünyada yaşamak, hiç sana göre değildir. Batsın böyle bir dünya!

Üç hafta zor bela!

Sinirlerin yıprana yıprana 3 haftayı bulursun. Bu süreçte arkadaşlarınla oyalanır, kendini spora verir ve uzun yürüyüşler yaparsın. Fakat yoksunluk duygusu senin peşini bırakmaz. Tam alışacağını düşünürken arkadaşlarınla olan bir fotoyu Instagram'a atmaya karar verirsin ama internet yoktur, birden dünyan başına yıkılır. Atlatamayacağını anlarsın. Düşer kalırsın bir yerlerde.

Üç ay dayanırsın!

Üç ay dayanabilirsin, ki bu üç ayı atlatana zaten artık hiçbir şey olmaz. Yapın gereği normalde de interneti çok kullanmadığından internetler tamamen gittiğinde bu senin küçük kıyametin olmayacaktır. İlk başlarda biraz zorlanacaksın. Sık sık işlerini kolaylaştırdığı için yoksunluğunu hissedeceksin. Fakat hiçbir zaman soğukkanlılığını yitirmemekle birlikte bu hayatta kalacağın anlamına gelmiyor. Sonuçta insan hastalandığında en yakın hastaneyi öğrenmek için bile internete bakıyor.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
golge-adam1

3 ay dayanırım amına koayayım neyine laf uzatıyonuzki

yusuf-etka-acar

Üç gün hayatta kalırsın!------ Yapın gereği az da olsa mücadeleci olduğundan internet gittiğinde kendini televizyona ya da kitaplara verirsin. Fakat üçüncü günün şafağında whatsapp yoksunluğundan aniden kötüleşirsin. Üstelik en sevdiğin dizilerin son bölümlerini düşer düşmez izleyemediğin bir dünyada yaşamak, hiç sana göre değildir. Batsın böyle bir dünya!

cagla-guder

Üç saat ancak dayanırsın! İnternetin kesilmesi ile beraber senin kıyametin başlamış demektir. Ellerin ayakların çözülecek, sinirlerin bozulacak, soğukkanlılığını tamamen yitireceksin. Geri gelmezse kalp krizi geçirir ya da fenalaşırsın. Sen kesinlikle internetsiz yapamazsın. Hatta sanırız sen bu dünyada yoksun, internette varsın. İnternet giderse sen de gidersin. GERÇEKTEN DOĞRUUU

dark-devil

İnternetin kesilmesi ile beraber senin kıyametin başlamış demektir. Ellerin ayakların çözülecek, sinirlerin bozulacak, soğukkanlılığını tamamen yitireceksin. Geri gelmezse kalp krizi geçirir ya da fenalaşırsın. Sen kesinlikle internetsiz yapamazsın. Hatta sanırız sen bu dünyada yoksun, internette varsın. İnternet giderse sen de gidersin.

kandes22

Üç saat ancak dayanırsın! Üç saat ancak dayanırsın! İnternetin kesilmesi ile beraber senin kıyametin başlamış demektir. Ellerin ayakların çözülecek, sinirlerin bozulacak, soğukkanlılığını tamamen yitireceksin. Geri gelmezse kalp krizi geçirir ya da fenalaşırsın. Sen kesinlikle internetsiz yapamazsın. Hatta sanırız sen bu dünyada yoksun, internette varsın. İnternet giderse sen de gidersin dee yanlış bildin be onedio en fazla 30 dk kalabiloyrum

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

FacebookInstagramonediowhatsapp
Görüş Bildir