Görüş Bildir
Haberler
Instagram'dan 1 Saniyelik Video Uygulaması: Boomerang

Instagram'dan 1 Saniyelik Video Uygulaması: Boomerang

Onedio Medya
22.10.2015 - 22:41 Son Güncelleme: 23.10.2015 - 13:43
İçeriğin Devamı Aşağıda

Instagram’dan Boomerang adında 1 saniyelik video paylaşım uygulaması geldi. 

Kullanıcıların 1 saniyelik ve kendini tekrar eden bu yeni tip paylaşımlar yapabileceği Boomerang, aynı zamandan son dönemlerin de en büyük trendleri arasında yer alıyor.

Instagram’dan bağımsız bir uygulama olan ve hem iOS hem de Android işletim sistemleri için kullanıcılara sunulan Boomerang, şu anda akıllı telefonlara indirilebiliyor.

Boomerang nasıl çalışıyor?

Bumerang, kullanımı en basit uygulamalardan. Uygulamada sadece çekim tuşu bulunuyor. Bu tuş ile 1 saniyelik kayıt alındıktan sonra ise kullanıcılar, çekimlerini direkt olarak Facebook ve Instagram üzerinde paylaşabiliyor.

GIF formatı son dönemlerin en büyük trendlerinden biri olmuştu. Kullanıcılar arasında yeni bir paylaşım trendi doğmasını sağlayan bu yeni alışkanlık aynı zamandan hem yeni uygulamaların doğmasına hem de akıllı telefon üreticilerinin yeni özellik geliştirmesini sağladı.

iPhone 6s’te yer alan Live Photos buna en iyi örneklerden biri. Buna ek olarak ‘PHHHOTO’ adındaki uygulama da videoya benzer bir GIF formatının ortaya çıkmasını sağladı. Instagram’ın Boomerang adındaki yeni video formatı da kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor. 

Boomerang uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

TeknoYo ve Bilgi Çağı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
147
50
42
25
17
15
15
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
babu

bildiğin gif işte amk. cinemagram diye bi uyguluma vardı hiç tutmadı bence o zeka eseriydi..

Ofikir Ofikir

Video çekerek para kazanmak isterseniz eğer => http://ofikir.com/is-fikirleri-ve-girisimcilik/video-cekerek-para-kazanin/ bi bakın derim

momoftheprincess

Güzel bir uygulama. Yükleyip, deneyelim bakalım :))