Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Instagram'da Filtreler Kullanmak Yerine Kıvrımlarıyla Barışık Olmayı Aşılayan Cesur Kadın

 > 
81PAYLAŞIM

Sosyal medya dolaylarında paylaştığınız son fotoğrafı düşünün... Eğer dış görünüşünüzden pek memnun değilseniz bu fotoğraflarda daha iyi göründüğünüzü düşünene kadar dakikalar harcarsınız. Fakat sonuç sahte görüntülerden öteye gitmez. 

İşte son günlerde tüm bu gereksiz çabalara karşı çıkanlardan biri de Megan Jayne. Megan Instagram hesabında filtre kullanmadan paylaştığı fotoğraflarıyla vücudu ve aslında kendisi hakkında ne kadar pozitif olduğunu takipçileriyle paylaşıyor. Aslında verdiği mesajlarla ve destek verdiği tüm kadınlarla son günlerde Bodyposipanda adlı hesabı bir seferberliğe hatta anoreksiya rahatsızlığına karşı bir mücadeleye dönüştü diyebiliriz.

Karşınızda Megan Jayne!

Hikayesi kendi yaşadığı yeme bozukluğu rahatsızlığıyla başlamış.

Anoreksiyanın üstesinden gelen Megan şimdi, vücudundan utanıp, fotoğraflarını ''mükemmel'' hale getirmeye uğraşmak yerine...

Gitgide bir seferberlik aracı haline gelen Instagram hesabı ile herkese vücudu hakkında pozitif olmayı aşılıyor.

Kıvrımlarıyla barışık olan, olmayan tüm kadınlara da destek vermek için çaba gösteriyor.

Cesaretinden ve çabasından dolayı onu kutluyoruz!

Tebrikler Megan!

Hatta teşekkürler!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lulucan

Allah kimseyi kilo ile imtihan etmesin zor bir durum ...

necla_egn

Dövme yaptırsa daha tarz olurdu

mcankarakoyun

şimdi daha popüler oldu duygu sömürüsü yaparak bunların hepsi gerizekalı beklediği tepkiyi alamasa silerdi fotoğrafları zaten bu surat ve vücuda nasıl bi' filtre kullanarak popüler olabilmiş çok merak ediyorum

burak-kahveci

Kıvrım demişsin de ben göremedim o kıvrımı hangi resimde var o.O

mavibeyaz

herkesin yapması gereken bir şey ve doğru sosyal medya gerçek değil..zaten seni normalde gören insanın yine fikri değişmez sosyal medyada görmesine rağmen.

Görüş Bildir