Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kadınıyla Erkeğiyle Tüm Müze Ziyaretçilerinin Hallendiği Nicki Minaj'ın Bal Mumu Heykeli

 > -

Nicki Minaj’ın Madame Tussauds'da bulunan mumdan heykeline, insanların yaptıkları, gerçekten iğrenç bir hal almış durumda. Tıpkı ilkokul çağındaki çocuklar gibi davranışlar sergileniyor ve sosyal medyada rezalet fotoğraflar dolanıyor...

Kaynak: http://elitedaily.com/entertainment/sexu...

Popüler kültürde gerçekten iyi bir noktaya geldiğinizi gösteren şeylerden biri, Las Vegas gibi bir yerde bal mumu heykelinizin sergilenmesi diyebiliriz.

Grammy Ödülleri'ni kazanmak ve dünyanın en popüler gruplarından birine üye bir sevgili sahibi olmak da tam da bahsettiğimiz noktaya sizi taşıyabilecek iki unsur.

Hatta bu öyle bir popülarite ki, bal mumundan heykelinizin açılışı için Las Vegas'ta dahi bulunmaz, instagram hesabından yaptığınız paylaşımlarla bunu duyurursunuz.

Nicki Minaj da tam olarak bu bahsettiklerimizi yapmış. Las Vegas'ta sunulan mumdan heykelini instagram hesabından paylaşmış.

Hatta hemen sonrasında, heykeliyle poz verip paylaşanların fotoğraflarını da yeniden paylaşmış.

Paylaşırkenki yorumu ise "Hayır, orospular bekleyin! 😂😂😂😂😂😂" olmuş...

Tabi ki paylaşımlar bunlarla sınırlı kalmamış...

Gelen ziyaretçiler kimimizin "piçlik" tabirini kullanacağı, kimimizinse gerçekten tiksinerek bakacağı pozlar vermeye başlamış.

Hayatının her alanında böyle bir kadın imgesini sergileyebilmek ve korkmadan, çekinmeden, tüm düşüncelerini açıkça ifade etmek nasıl bir his acaba?

Tüm bu pozlara karşılık, Nicki Minaj gülüyor, kimi zaman taş atar cinsten cevaplar veriyor, kimi zamansa sessiz ve cool görünümünü koruyor.

Sergiye gelen insanlar gerçekten uygunsuz pozlar veriyor, ancak bu Nicki'yi başlarda pek de rahatsız etmiyor.

Hayranlarının onu öpmek istemesi ya da onun mumdan heykeliyle tanışmasına bile sevindiğini belirtmesi, onu da eğlendiriyor.

Kadın, erkek, bütün hayranları orada olmanın inanılmaz bir şey olduğunu vurgularken, verdikleri pozları bir bir sosyal medyalarında paylaşıyor.

Ancak paylaşımların uygunsuzluğundan sadece Nicki değil, pek çok kişi rahatsız olmaya başlayınca, Madame Tussauds sergi alanında Nicki Minaj heykeli özelinde bir açıklama yayınlanıyor.

Gelen ziyaretçilere kibarca uyaran açıklamada, Nicki Minaj'ın heykeli ile çekilen uygunsuz fotoğrafların olduğunun farkına varıldığı ve sergilenen diğer tüm eserlere normalde etkileşimde dahi bulunulsa bir saygı gözetildiği ancak Nicki'nin heykelinde bunun görülmediği yazılmış. Özellikle uygunsuz fotoğrafların kabul edilemeyeceği de belirtilerek, ziyaretçiler inceden hak ettiği uyarıyı almış olmalı...

Bu ses getiren heykelin hazırlanmasına kaynaklık eden fotoğrafın orjinali de, Anaconda tarafından çekilen bu fotoğraf. Gerçekten bire bir aynısı hazırlanmış! 👏

Umarız yeni gelecek ziyaretçiler uyarıyı dikkate alır ve Nicki Minaj'ın heykeli sergilenmeye devam edebilir... 😒

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tahref156

Bilinç altına oynayan ve direk insanın aklına sex getiren bir çalışma, bu planlı birşeydir, kesinlikle tesadüfi değildir, kınıyorum.

gkhns

Neyse ki müze Türkiyede değil

malcolm_ali

o mumu eritirler. Gerçekler.

burakbulaa

Ne ekersen onu piçersin.

emre-canturk1

bence piçlik değil verdiği imaj önemli gayet güzel çekinmişler ahah

Başlıklar

Instagram
Görüş Bildir