Görüş Bildir
Haberler
İlk Görüşte Aşk! Teşkilat Dizisinin Starı Deniz Baysal, Yıllar Önce Eşi Barış Yurtçu'nun Klibinde Oynamış

İlk Görüşte Aşk! Teşkilat Dizisinin Starı Deniz Baysal, Yıllar Önce Eşi Barış Yurtçu'nun Klibinde Oynamış

02.12.2022 - 07:05

Günümüzde en çok izlenen diziler arasında bulunan Teşkilat'ın güzel oyuncusu Deniz Baysal, müzisyen eşi Barış Yurtçu'yla mutlu evliliğini sürdürüyor. Yıllardır herkesin imrendiği ilişkileriyle gözlerden uzak bir hayat yaşayan ikili hakkında sürpriz bir gerçek ortaya çıktı. Meğer Deniz Baysal Yurtçu, eşi Barış Yurtçu'nun solistliğini yaptığı Kolpa grubunun eski bir klibinde rol almış! Gelin, bu klibe ve ikilinin ilişkilerine yakından bakalım.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İkili birbirleriyle henüz tanışmadıkları yıllarda da başarılı işler yaptı.

İkili birbirleriyle henüz tanışmadıkları yıllarda da başarılı işler yaptı.

2011 yılı hem Barış Yurtçu hem Deniz Baysal için oldukça güzel geçti. Ancak ikilinin o dönem birbirlerinden haberi yoktu. Deniz Baysal, oyunculuk için ilk profesyonel adımlarını atıyor ve bazı dizilerde ufak tefek rollerde oynuyordu. Barış Yurtçu ise lisede kurmuş olduğu Kolpa isimli grubunun en çok ses getiren 'Yatağın Soğuk Tarafı' adlı albümünün çalışmaları içindeydi. Kısa sürede Deniz Baysal kendisine şöhreti getiren Aşk Ekmek Hayaller dizisinde rol aldı ve Kolpa grubunun müzikleri de dönemin en çok izlenen dizilerinden olan Pis Yedili'de kullanıldı.

İki isim de şöhret basamaklarını tırmanırken birbirleriyle karşılaşmamaları imkânsızdı!

İki isim de şöhret basamaklarını tırmanırken birbirleriyle karşılaşmamaları imkânsızdı!

Deniz Baysal, Aşk Ekmek Hayaller dizisinde canlandırdığı Karaca karakteriyle ilgi topladı. Kolpa grubunun şarkıları ise ülkenin dört bir yanında hızla yankılanmaya başladı. İlerleyen yıllarda Deniz Baysal, Kaçak Gelinler dizisinin kadrosuna dâhil oldu ve başrollerden birisini canlandırmaya başladı. Dizi bitince Rüzgar'ın Kalbi dizisiyle tekrar ekranlara dönen Deniz Baysal'ın yıldızı gittikçe parlamaya devam etti ve aynı şekilde Barış Yurtçu da seslendirdiği parçalarla popüleritesini arttırdı.

Deniz ve Barış, Tasma'da buluştu!

Deniz ve Barış, Tasma'da buluştu!

Hoş Geldin Ayrılığa şarkıları DMC Müzik tarafından yayınlayan Kolpa grubu, bir sonraki şarkıları Tasma için çalışmalara başladı. Deniz Baysal için o dönem çok hareketli geçiyordu. Çünkü kendisi Rüzgar'ın Kalbi dizisinde oynuyordu ve dizi reytinglerde yüksek oranlara sahipti. Ancak kanalda yayın günü anlaşmazlıkları yaşanıyordu ve bir süre sonra dizi yayından kaldırıldı. Deniz Baysal, aynı yıl Rüzgar'ın Kalbi dizisinden önce Sevda Kuşun Kanadında dizisinde oynuyordu ve o diziyi yarıda bırakarak Rüzgar'ın Kalbi dizisiyle anlaşması büyük yankı uyandırmıştı. Yapımcıyla davalık olan Deniz Baysal, Rüzgar'ın Kalbi dizisinin de yayından kaldırılmasından sonra kendisinin en popüler işlerinden biri olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin kadrosuna dâhil oldu. O esnada yeni şarkılarına çekecekleri klip için oyuncu arayan Kolpa grubu Deniz Baysal'a teklif götürdü.

İkilinin kamera karşısındaki ilk işi, aşkı da beraberinde getirdi!

İkilinin kamera karşısındaki ilk işi, aşkı da beraberinde getirdi!

Barış Yurtçu, grubun solisti olduğu için kamera karşısında daha fazla rol alıyordu. Tabii Deniz Baysal da klibin esas kızı olarak Yurtçu'nun yanında! Çekimler esnasında aralarında aşk başlayan ikili, çekimlere son derece rahat ve profesyonel şekilde devam etti. Sevgili oldukları için projenin çok rahat ilerlediğini söyleyen Baysal, böylece ilk müzik klibini de çekmiş oldu.

2 yıl sonunda evlilik teklifi geldi.

2 yıl sonunda evlilik teklifi geldi.

2016 yılında başlayan beraberliklerini 2018 yılında evlilik teklifiyle kutlayan Deniz Baysal ve Barış Yurtçu, hızla hazırlıklara başladı. Ailelerini tanıştıran ve nişan töreni yapan ikilinin ilişkisi artık basının gündeminde daha fazla yer almaya başladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1 yıl nişanlı kalan çift dünyaevine girdi.

1 yıl nişanlı kalan çift dünyaevine girdi.

2019 yılında evlilik hazırlıklarını tamamlayan ve ünlü isimlerin katıldığı bir düğünle evlenen çift, düğün görüntüleriyle de âdeta düşman çatlattı! Bir müzik klibinde başlayan aşkları, bir klip edasında gerçekleşen düğünleriyle taçlandı. Deniz Baysal hislerini anlatırken daha önce dizilerde farklı karakterler için tam 5 kez gelinlik giydiğini ve bunun çok güzel hissettirdiğini söyledi.

Şimdi mutlu evliliklerine devam ediyorlar.

Şimdi mutlu evliliklerine devam ediyorlar.

Deniz Baysal ve Barış Yurtçu hem evliliklerini hem başarılı kariyerlerini sürdürmeye devam ediyor. Aralarında 8 yaş olan ünlü çift, yoğun set saatleri ve uzun konser takvimleri nedeniyle çok fazla görüşemediklerine dair sitemde bulunsa da sosyal medya hesaplarında sık sık beraber geçirdikleri güzel anları paylaşmaya devam ediyor. Güzel oyuncu Deniz Baysal Yurtçu ve başarılı müzisyen Barış Yurtçu'ya mutluluk, huzur ve aşk dolu bir yaşam diliyoruz. Peki siz çiftin bu klibini daha önce görmüş müydünüz?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
16
10
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Hale Soydan

Teşkilat Dizisi Çalıntı Çıktı. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/trtnin-dizilerinden-teskilat-calinti-mi-flas-iddia-yargiya-tasindi-612579h.htm

Hale Soydan

Teşkilat Dizisi Çalıntı Çıktı https://www.yenicaggazetesi.com.tr/trtnin-dizilerinden-teskilat-calinti-mi-flas-iddia-yargiya-tasindi-612579h.htm