Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İlk Gece Korkusu Beraberinde Vajinismusu Getirir

3PAYLAŞIM

İlk gece korkusu yani sevdiğinizle birlikte olmak istiyorsunuz, evlenmişsiniz fakat cinsel ilişkiye giremiyorsunuz. İlk gece korkusu diğer gecelerde de size ve evliliğinize eşlik etmekte olup neticesinde de vajinismus probleminizin olduğunu anlıyorsunuz. ilk gece korkusu ve vajinismus hastalığınızın getireceği problemlerle  evliliğinizi devam ettirmeniz söz konusu olamaz, eğer devam etmek isterseniz ilk gece korkusu sizi üzer, yorar, ağır bir yük olarak ilk gece korkusunu taşırsınız. Ama eninde sonunda ya doğru bir vajinismus tedavisi ve terapisi alarak vajinismustan kurtulursunuz yada evlilik sürecinizi vajinismusla geçirerek, yıpranır hatta evliliğinizde  yol ayrımına gidip boşanabilir, boşanıp tekrar evlenebilirl ama 2. evliliklerde de yine yeniden ilk gece korkusu vajinismusla yaşayarak vajinismusun (ilk gece korkusu) getirdiği problemleri taşırsınız.

Vajinismus sinsi bir hastalıktır. Sizi gereksiz şekilde yıpratır, yorar. Birçok neden sizin ilk gece korkunuzu yaşamanıza neden olabilir. Aşağıda vajinismus tedavi merkezimiz istanbula vajinismus nedeniyle başvuran hastalarımızın ilk gece korkusu ile ilgili düşüncelerini okuyacaksınız bununla birlikte genel olarak ilk gece korkularını şöyle toparlayabiliriz.

Haberin Tamamı İçin:

İlk Gece Korkusu

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir