İlişkiler Hakkındaki Sözleri ve Tespitleriyle Kalbimizi Acıtan İlginçhakkaten Hesabından 15 Tweet

983PAYLAŞIM

İlginçhakkaten adlı twitter fenomeninin paylaştığı yaşanmışlıklar kalpleri sızlatıyor. 

Sizleri ilişkilerin kötü taraflarıyla, çıkmazlarıyla başbaşa bırakıyoruz.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ufuk-palabiyik

Mesleki tecrübeme istinaden farklı bir açıdan irdelemek isterim durumu. Hayatın zorluğu ile boğuşan bir kişiye sürekli yüklü miktarda para verip bu sana emanet der ve hep vermeye emanet etmeye devam ederseniz o kişi bir gün mutlaka şeytana uyup o paralardan tırtıklar, çalar. Normalde böyle bir tabiiyeti olmayan bir insanı bile yoldan çıkartırsınız. İlişkilerde sanırım aşağı yukarı böyledir. Birinin alttan alması hem ilişkiye hem de karşısında ki kişiye zarar verir. Aslanlar gibi kavga edin. Tartışın, konuşun. Kendinizden ödün vermeyin. O zaman beni ezdiler demezsiniz. Adam olan, ilişkiyi yürütmek isteyen zaten konuşup anlaşmaya bakar. İtle kopukla uğraşmayın kardeşim.

kabukichonunyildizi

3 adeta ben :/

penguen-geri-dondu

koy götüne tekmeyi uçurumdan at gitsin ne uğraşıyorsun yaaa bu zamana kadar sevmeyi öğrenemediyse bundan sonra hiç öğrenemez

klinikpsikolog

üff çok depresif yaa hiç çekemiyorum bu tipleri

ecegece1

He canım, hepiniz iyisiniz hepiniz kırılıyorsunuz, ah insanlar ne kötü değil mi ? İyi niyetinizden vuruyorlar hep sizi vah vah, empati 0.Herşeyi dramatize ederek olmuyor bu işler biraz gözünüzü açın ve görün.İnsanların size yaptığı kadar siz de onlara yaptınız.Ha isteyerek ha istemeyerek.Birilerinin bu cümleleri kurmasına siz de sebep oldunuz.Daha az acıtanı da olabilir.Ama kendisi adeta bir melakeymiş, ama insanlar aç kudurmuş canavarlar gibi kendilerine saldırıp duygularını sömürmüş gibi davranan kişilere cidden sinir oluyorum.Kimse özünde kötü değildir, herkesin kırgınlıkları yaşanmışlıkları hataları vardır.Dünya sizin etrafınızda dönmüyor objektif olun az.Herkeste şu yazıları görüyorum madem hepimiz iyiyiz hepimiz acı çekiyoruz nerede acaba bu kötüler.

Görüş Bildir