Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İlahiyat Dekanının 'Cinsel İlişkide Şeyhinizi Düşünün' Makalesine Sosyal Medyanın Tepkisi

 > 
12bPAYLAŞIM

Süleyman Demirel Üniversitesi'nde İlahiyat Fakültesi'nde dekanlık yapan Rıfat Okudan makalesinde kişinin cinsel ilişki esnasında şeyhini, hocasını hatırlamasının bereketli ve ahlaklı çocuk doğurtacağını belirtti. Sosyal medyada yayılan dekanın sözleri gündem maddesi oldu. #ŞeyhimiDüşünüyorum adlı hashtag açan Twitter kullanıcıları tepkisini mizahla dile getirdi.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
goruncekadam

#13 ritm ve şarkının uyumu süper olmuş.Sondaki hacı bitirdi beni :D

mustafakuru

Akıl sikte değil ki o kafana sokup çıkarayim hocam :)

abdulkadir-boztepe

fakülteye türkçe,mat , yapanı alırsan böyle olur ... hem dini lekelesinler hem müslüman alimim diye ortalıkta gezsinler yazık çok yazık ...

hazirsanizyaziyorum

Bu haberden sonra eşimle kanka olduk..

unknown_member

Linçe başlamadan merak edip de makalesine bakan oldu mu? Böyle bir görüş vardır diye makale yazmış adam. Nereden aldığına da dipnot vermiş. Kendi fikri değil.

deniz.d.bulut

yahu adamı koruyan da çıktı pes!!!

meric3575

Gulmekten yanitla yerine begene bastim e mi? Boyle hiyarca yazi yazan birinin kendi fikri olmaz, tabii baskasininkini yazacak. :D

arcnoise

Görüşün kendine ait olmadığı doğru. Burda konunun veriliş şeklide neredeyse kasıtlı yada araştırılmadan verilmiş. Buda doğru. Ama İslamın niteliğinde peygamberin aracı olma konumu, peygamberi bile çok özel biri yapmazken bu görüşün ciddiye alınıp bilimsel makaleye alınması bile yeterince can sıkıcı.

Görüş Bildir